Sevgiliye Yılbaşı Mesajları

sevgiliye uzun yilbasi mesajlari Sevgiliye Yılbaşı Mesajları

En güzel kutlamalardan birisi olan ve bütün bir yılı geride bırakıp yeni bir yıla merhaba dediğimiz  yılbaşı kutlaması, herkes için çok özel bir gündür. Bu güzel günü sevgilinizle,eşinizle veya sizin için değeri olan sevdiklerinizle geçirmek istersiniz. Onların yanında olmasını ve birlikte keyifli saatler geçirmek istersiniz. Ayrıca sevgiliniz ile birlikte yılbaşını kutlamak sizin için eminim unutulmaz anlardan birisi  olacaktır. Bazen en güzel sözleri en özel günde söylemeyi tercih edenler listesinde yer alıyorsanız,o zaman bu yıl sıra dışı bir sürpriz yaparak sevgilinize söylemek istediğiniz her şeyi,güzel cümleler eşliğinde uzun bir mesaj yazarak gönderebilirsiniz. Sürpriz yılbaşı hediyesi hazırlarken aynı zamanda sevgiliye uzun yılbaşı mesajı yazmak; onu çok sevdiğinizi ve içinizden geçen tüm duyguları ona dolaylı yoldan, yazıya dökerek anlatmak istersiniz. Bu yüzden sevgilinize unutulmaz bir yılbaşı mesajı kutlamak istiyorsanız, bu konuda biz püf noktalar vermeye hazırız. Öncelikle romantik yılbaşı mesajı yazarken bugüne kadar hiç söyleyemediğiniz duyguları söylemek,ona verdiğiniz değerin ne kadar önemli olduğunu hissettirirseniz,sevgilinize  ikinci bir yılbaşı hediyesi daha vermiş olursunuz.

Çünkü bu mesaj sayesinde  sevdiği insan için ne kadar özel ve kıymetli olduğunu anlamasını sağlayacaksınız.Günümüzde teknoloji geliştiği için dolayısıyla mektuplar rafa kaldırıldı. Bu yüzden uzun bir şekilde yazıya döktüğünüz  duygularınızı ifade eden bu mesaj, hem özel hem de gerçekten sürpriz bir hediye sıfatında olacaktır. Eğer açık sözlü biri değilseniz ve duygularınızı tek bir söz ile ifade ettiğinizi düşünüyorsanız o zaman sevgiliye kısa yılbaşı mesajı göndererek onun sizin için önemli olduğunu kısa cümlelerle anlatabilirsiniz. Bu sebeple sizi tanıyan biri olarak,kısa cümlelerin arkasında ne kadar derin ve yoğun hislerinizin olduğunu anlayacaktır. Yılbaşı kutlaması bütün özel günlere göre çok önemli ve özel bir gün olduğu için bu özel günü sizin için en değerli olan yani sevgilinizle geçirmek isteyeceğinizi düşünerek ona en anlamlı hediye vermek,duygularınızı belli etmekten geçer. Duygularınızı ve hislerinizi net olarak ifade edemiyorsanız vereceğiniz bir hediyenin de çok anlamı olmaz. Bu nedenle sevgilinin yılbaşını kutlamak için hediyeden önce,bizim size önereceğimiz en güzel ve en özel hediye olarak size ait ve kalbinizde taşıdığınız en gizli duyguları bu özel günde sevgilinize mesaj atmanızdır.

Bu yüzden A dan Z ye kadar tüm ona duyduğunuz hisleri,mesaj olarak yazarak onu mutlu edebilir,ayrıca onun tamamen size karşı olan duygularını tam ifade etmesine yardımcı olabilirsiniz.Çünkü bu gönülden göndereceğiniz mesaj sayesinde,sevgilinizin de size tam anlamıyla duygularını gizlememesine katkı da bulunmuş olacaksınız. İlk olarak yılbaşı gecesinin sabahında sevgilinizin gözünü açtığında sizin romantik yılbaşı mesajlarınızı görünce oldukça sevinecektir.Romantik yılbaşı mesajları nasıl yazılır? dediğinizi duyar gibiyiz.İçinizden ve kalbinizden geçen ne varsa sevdiğiniz kişiye ait; onunla birlikte olmaya başladığınız zamandan itibaren bugüne kadar size neler hissettirdiğidir .Dolayısıyla bu anlamlı mesajı özel bir günde yazıya dökerseniz sevdiğinizin daha da sevgisini ve ilgisini  kazanırsınız. Yılbaşı mesajları herkese göre farklı cümleler kurmak ile birlikte özel bir insana bu mesajı göndererek sizde değer verdiğiniz kişilere kıymetli olduğunu hissettirin. Her duygu her gün veya her an dile getirilmez. Çünkü özel ve kıymetli hislerdir.Bu hissettiklerinizi söylemeniz yada yazmanız için en özel bir gün olması gerekir.Bu özel günde sevdiklerinizi özel hislerinizi söylemekten mahrum bırakmayın. Son olarak; yılbaşı yaklaştığı için size bu eşsiz fikirleri sunmayı kendimize görev bildik. Dolayısıyla sizde yılbaşı sabahı güzel cümleler eşliğinde kalbinizden geçen bütün güzellikleri mesaj olarak sevgilinize gönderirseniz,gelen cevabı görünce yüzünüzde çiçekler açacaktır.

SEVGİLİYE 2017 YILBAŞI KUTLAMA MESAJLARI

 • Nice aşk yıllara meydan okudu nicesini silip götürdü. İnatla yıllara meydan okuduk. Bu yıla da inatla aşkımızı kazıyacağız. Seni Seviyorum Bi Tanem. Birlikte nice yeni yıllara.
 • Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.
 • Cevap verememek susmak, dayanılması güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların cevapları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar dilerim..
 • Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2017 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler! rüya yarın hayaldir… Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin… YENİ YILIN KUTLU OLSUN..!!
 • Her yeni yıl başka bir güzel.. 2017 yeni yılının sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatmasını diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.
 • Herkes başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. 2017 paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar.
 • Sağduyu aklın gardiyanıdır. Görevi: Kuşkulu düşüncelerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır. 2017 yılının hepimize mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..
 • Hedefsiz büyük şeyler yapılamaz. 2017 yılında tüm hedeflerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.
 • İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun.. Armağanınla yücel..Mutlu seneler
 • Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..
 • Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepimizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..
 • Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.
 • Dünya’nın en anlayışlı en tatlı en güzel Sevgilisine… Yeni yılımız kutlu olsun sevgilim. 2017 yılı bize sağlık, mutluluk, huzur ve bol kazanç getirsin.
 • Kalbimi varlığını bana yeniden hissettiren ve bir ‘EVET’ ile hayatımızı birleştiren o gün, yaşadığım en güzel gündü. Hayatımda olduğun için teşekkür ederim sevgilim. Yeni yılımız kutlu olsun.
 • Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapını çalması ve yeni yılda güzel gülümsemenin devam etmesi dileğiyle… Seni bu yıl da çok seveceğim!
 • İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle mutlu yıllar AŞKIM.
 • Yeni yıl bize kutlu olsun. Yeni yıl sana da kutlu olsun sevgilim. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.
 • Şunu unutma: Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hâlâ yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimle..
 • Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. 2017 yılı kutlu olsun bir tanem.
 • Yeni Yıl, Her şeyi Yenilesin! Bir tek sen eskisi gibi kal Sevgilim… Mutlu Yıllar
 • Hayatı yapamayacağımız şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa enerjimiz tüm hayatı zorlar. Yeter ki kendimize ve arkadaşlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle..
 • Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimle.
 • Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar…
 • Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.
 • Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Seni Çok Seviyoruuuum… Mutlu Yıllar!
 • İlk aşk başkadır derler, gerçekten de öyle sevgilim. Seninle açtığım gözlerimi seninle kapatabilmek dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun.
 • Yine bir yılbaşı geldi. Bu yılbaşı benimle bir yıl daha mutlu, aşk dolu ve huzurlu bir yıl geçirmeni ve tüm koca bir senenin sadece benimle geçmesini diliyorum:) Sevgilim, huzurum!
 • Biricik Aşkım, sen benim hayatımda sahip olduğum en önemli şeysin. En büyük aşksın. Senin bana olan sevgin, benim için yıllar yılı verdiğin mücadeleyi hiç unutmadım. Yeni yıl bizim olsun. Seni çok seviyorum.
 • Hayatımda tanıdığım en önemli kahramanım sen oldun. Her anıma tanık, her üzüntüme ve mutluluğuma ortak oldun. Yeni yılda da nice mutlulukları paylaşmak dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun BİRİCİĞİM.
 • Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Nice güzel yıllarda birlikte olmak dileklerimle…
 • İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun. Armağanınla yücel. Mutlu seneler…
 • Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan, arkadaşlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu yıllar olsun!
 • Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Nice yıllara nice senelere güzel yıllara aşkım.
 • Yeni yılda, her şeyin gönlünce olsun Sevgilim! Tüm hayallerin, tüm umutların ve 2017 yılından tüm beklentilerinin gerçekleşmesini dilerim. Seni Çok Seviyorum Mutlu yıllar…
 • Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? 2017 sana mutluluklar getirsin bir tanem.
 • Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen…
 • Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım. Nice yıllar, mutlu yıllar.
 • Aşkı seninle tatmış olmanın yıllara meydan okuyabilen bir aşkın aktörü olmanın bana verdiği mutlulukla ömür boyu yanımda ol istiyorum. Her yıl olduğu gibi bu yeni yılda da her an birlikte olmak dileği ile.
 • Seninle geçirdiğimiz her yıl ömrüme ömür katan en güzel senelerdi. Yanında zamanın durduğu sevgilimle daha nice senelere. Yeni yılımız kutlu olsun karıcım…
 • İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun. Armağanınla yücel. Mutlu seneler…
 • Yeni yıl, her şeyi yenilesin! Bir sen eskisi gibi kal bir tanem… Mutlu senelere…
 • Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle nice mutlu yıllara sevdiceğim…
 • Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimle…
 • Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni yılın kutlu olsun!
 • Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan , arkadaşlarına güven, sevgine sarıl.. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır..Mutlu Yıllar olsun!
 • Yine bir yılbaşı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.
 • Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle…
 • YENİ YILDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine… MUTLU YILLAR!!
 • Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni diliyorum…
 • Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara…
 • Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.
 • Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki “Ömrüm” olur musun? 2017 sana mutluluklar getirsin aşkım.
 • Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen. İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Yeni yılın kutlu olsun bir tanem…
 • Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka… Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka… Yeni nice senelere…
 • Yelkovan akrebe meydan okurken zaman hızla geçerken geriye hatıralarla dolu kocaman bir aşk kalır. İyi ki AŞKIMNSIN. Yeni yılın kutlu olsun.
 • Mutluluk Yağmurları Altında Şemsiyesiz Kalman Dileğiyle… Nice Mutlu Yıllara Sevdiceğim…
 • Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama, yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni Yılın Kutlu Olsun!
 • En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar..
 • İnsan, armağanını kalbi ile birlikte vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu günler seninle olsun.. Armağanınla yücel..
 • Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar..
 • Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan , dostlarına güven, sevgine sarıl.. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır.. Mutlu Yıllar!
 • Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.
 • Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar!!
 • Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!

Yorum Bırakın! »