Sevgiliye Yapılabilecek İlginç Sürprizler

sevgiliye ilginc surprizler Sevgiliye Yapılabilecek İlginç SürprizlerBir gönül ilişkisini besleyen, güzel duyguları arttıran, onları canlı tutan ve heyecan kazandıran en önemli şeyler nelerdir? Bizim bu konuda özetle fikrimiz şöyle: BİR; sevgililer arasında hediye alış verişi, İKİ; (Bize kalırsa en önemli madde budur) çiftlerin birbirine beklenmedik anlarda sürpriz yapmasıdır. Tabi sürpriz dediğimizde eminiz ki herkesin aklına ilk olarak sevgiliye yapılabilecek romantik sürprizler gelmiştir. Hani şu yoluna güller sermek, aşk mektupları yazmak, kalpli balonlar uçurmak, romantik bir akşam yemeği yemek gibi… Eğer bu yazımızda bizim de bu tarz ezberlenmiş sürprizler anlatacağımızı düşünüyorsanız peşinen söyleyelim ki hiç heveslenmeyin! Çünkü artık hemen hemen herkesin çok iyi bildiği klasik sürprizlerden filan bahsetme niyetinde hiç değiliz. Peki bu durumda ne anlatacağız? Sevgilinize yapabileceğiniz en absürt, en şaşırtıcı, en sıra dışı ve enteresan ilginç sürprizlerden bahsedeceğiz.

Beğenirsiniz beğenmezsiniz o sizin bileceğiniz bir şey ama istedik ki, artık geleneksel hale gelen, bir çok kimsenin çok iyi bildiği ve sevgilinizin pek de etkilenmeyeceği sürprizler değim yerindeyse “kabak tadı” vermeye çoktan başlamıştı bile. Dahası herkesin aşina olduğu ve isimleri gibi ezberlediği sürprizler tartışmaya yer bırakmayacak şekilde orijinalliklerini çoktan yitirmişti. Aynı şeyler temcit pilavı gibi biz de önünüze bari sunmayalım istedik. Normalde bir sürpriz nasıl etkili olur? Elbette ki orijinal ve sevgiliniz tarafından tahmin edilemez olduğu durumlarda. Eminiz ki siz de bu konuda bizlere hak veriyorsunuzdur. Neyse Efendim, konumuza dönecek olursak, burada karşılaşacağınız sürprizler eminiz ki daha önce gördüğünüz sürpriz önerilerine kesinlikle benzemiyor. İşin güzelliği de burada zaten! Yerli ve yabancı sitelerde içerisinden internetin altını üstüne getirerek yaptığımız araştırmalar sonucunda en ilginç sürpriz fikirlerini derleyip topladık ve karşınıza getirdik. Sevgilinize yaptığınızda O’nu fena halde şaşırtacak en ilginç sürpriz fikirleri işte bu yazımızda sizi bekliyor.

1-Sevgiliye Çikolatalı Çilek Çiçeği Sürprizi

sevgiliye cikolatali cilek surprizi Sevgiliye Yapılabilecek İlginç Sürprizler

Hep çiçek, hep de gül her zaman sevgiliye hediye edilmez ki ama! Eğer siz de artık sevgilinize çiçek hediye etmekten sıkılmaya başladıysanız o halde evde kendi başınıza bile kolaylıkla yapabileceğiniz el yapımı çikolatalı çilek sürprizi tam size göre. Şimdi kendinizi size yakın bir markete atın ve yarım kilo kadar çiçek, ahşap çubuklardan, sütlü çikolata ve ambalaj için sarı kağıtlardan satın alın! Çikolatayı eritin ve çubuklara sapladığınız çiçekleri çikolataya bandırın! Oh mis gibi…

2- Sevgilinize Aşk Ağacı ile Sürpriz Yapın

sevgiliye ask agaci surprizi Sevgiliye Yapılabilecek İlginç Sürprizler

İşte bu el yapımı hediye, sevgililer günü için sevgilinize verebileceğiniz en anlamlı hediyelerden biri. Erkek arkadaşınıza evde hazırlayabileceğiniz bir diğer sürpriz hediye, dallarında fotoğraf sergileyebileceğiniz dekoratif ve romantik aşk ağacı. Küçük bir tavsiye isterseniz, sevgilinizle ilişkinizin en başından itibaren fotoğraflarınızdan oluşan bir aşk ağacı tasarlayabilirsiniz mesela. Bunun için gerekli malzemeler ;

  • Sevgilinizden gizlice ayarladığınız 7-8 tane fotoğraf
  • Yaklaşık olarak 4- 8 arası ince dal
  • Ahşap Mandal
  • Boş bir Saksı
  • İçerisine koyabileceğiniz sert malzemeli köpük
  • Kırmızı renklerde taşlar(Aşağıdaki resimlerde görebilirsiniz.)
  • Saksının üzerini kendinize özel hale getirebilmeniz için kalıcı yazan kalem.

3- Seni Sevmemin 52 Nedeni Poker Kağıtları

seni sevmemin 52 nedeni Sevgiliye Yapılabilecek İlginç Sürprizler

Erkek arkadaşınıza evde atıl duran poker kağıtlarından şaşırtıcı bir sürpriz yapmak da oldukça güzel bir fikir! Üzerine O’na olan aşkınızın nedenlerini (Ki bu genellikle poker destesi 52 adetten oluştuğu için yazacağınız mesajlar da bu nedenle 52 tane olacaktır. ) yazıp, sevgilinizin kalbini bir güzel mest edebilirsiniz. Güzel sözlerle doldurduğunuz oyun kağıtlarını ya bir iplik ya da tel ile bir araya getirin ve O’na unutamayacağı hoş bir romantik sürpriz yapın.

4-Şıpsevdi Sakızlarla Sevgiliye Sürpriz

sipsevdi sakiz Sevgiliye Yapılabilecek İlginç Sürprizler

Şıpsevdi sakızlarını bilir misiniz? Küçükken özellikle şeker tadı ağzımdan gidene kadar keyifle çiğnerdim. ELbette gittikten sonra da çıkartıp atmazdım ama en keyifli kısmı daha ağzınıza ilk attığınızda muhteşem aromasıydı. Neyse konumuza dönecek olursak, bu sakızdan hala bir çok markette satılıyor. Şimdi bir markete gidin ve 100 tane Şıpsevdi sakız satın alın. Daha sonra hiç üşenmeden hepsini birbir açıp, içindeki aşk mesajları yazan ve şirin karikatürler bulunan kağıtları çıkartın. Ardından hepsinin arka tarafına sevgilinize iletmek istediğiniz mesajlarınızı yazın. Daha sonra boş bir kalp kutu satın alın (Bu adresten Satın Alabilirsiniz) ve hazırladığınız Şıpsevdi Kağıtlarını kalp kutu içerisine sararak sevgilinize hediye edin. Alın size en şahane sürprizlerden biri:)))

Yorum Bırakın! »