Sevgiliye Romantik Sürprizler

Sevgilinize özel bir gün yaşatmak istiyorsunuz fakat bir türlü aklına bir fikir gelmiyor mu? Aradığınız tüm fikirler bizde… Sevgilinizin doğum günü için veya sevgililer günü için veya sadece sıradan bir günü daha özel kılmak için bir sürpriz hazırlamak istiyorsanız sizlere sunduğumuz yaratıcı fikirlerden esinlenebilirsiniz. Sevgilinizle aşkınızı tazelemek, mutluluğunuzu arttırmak ve ona ne kadar değerli olduğunu anlatmak için hazırlayacağınız hoş sürprizler ve el yapımı hediyelerle, sevgilinizin yüzünü güldürebilirsiniz. Sadece sevgililer günü ya da özel bir gün olmasına gerek yok, dilediğiniz an yapacağınız hoş sürprizler aşkınızı arttırmaya yardımcı olacaktır. Elbette aklınıza bazı fikirler geliyordur. Sizdeki fikirler ve bizim size sunacaklarımızla sadece bir kere değil, birçok defa sürpriz yapabilirsiniz. Özellikle yıl dönümü ve doğum günü gibi zamanlarda mağazadan alacağınız kuru bir hediye yerine anlamı yüksek olan farklı ve size özel hazırlıklarla sevgilinizi şımartabilirsiniz. Sevgilinizin her zaman en iyisine ve en güzeline layık olduğunu biliyoruz. Bu nedenle sizin için en özel hediye fikirlerini seçtik…

Balonlarla Dolu Bir Oda

sevgiliye el yapimi surprizler 2 Sevgiliye Romantik Sürprizler

Aslında bu hediyeyi hazırlamak son derece kolay. Eğer sevgilinizin evine girebilme imkanınıza var ise onun için bu harika sürprizi hazırlayabilirsiniz. İsterseniz doğum günü hediyesi olarak isterseniz de sevgililer günü hediyesi olarak bu harika süprizi hazırlayabilirsiniz. Sevgiliye Sürpriz yapmak için oldukça özel olan bu fikir ile sevgilinizi çok duygulandıracaksınız. Öncelikle ihtiyacınız olan şey sevgilinizle çekildiğiniz birkaç fotoğraf olacak. Bu fotoğrafları bir fotoğrafçıda kolaylıkla bastırabilirsiniz. Daha sonrasında helyum gazı ile şişirilmiş uçan balonlara ihtiyacınız olacak. Bu balonların iplerine mandal yardımı ile fotoğrafları tutturabilirsiniz. Daha sonrasında ise bu balonları odanın her köşesine yerleştirebilirsiniz. Böylece sevgiliniz odasına girdiğinde etraftaki bir sürü fotoğraf ve balon ile karşılaşmış olacak. Dilerseniz oyuncak ayı gibi farklı ürünlerle bu süprizi zenginleştirebilirsiniz. Beli bir zarfın içerisine ufak bir mektup yazabilirsiniz. Bir fikir daha vermek gerekirse bu aslında son derece romantik bir evlilik teklifi de olabilir. Dilerseniz bazı balonların iplerine minik zarflar asabilir ve bu zarfların içerisine küçük notlar düşebilirsiniz. Zarflardan birinin içine ise bir yüzük koyabilirsiniz. Böylece sevgiliniz bu zarfı açtığında gerçekten çok şaşıracak ve mutlu olacaktır. Anlayacağınız bu süprizi dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Sevgiliye Hediye için oldukça güzel bir fikir olan bu sürpriz sevgilinizi çok duygulandıracaktır.

Farklı Farklı Paketler

sevgiliye romantik surprizler 2 Sevgiliye Romantik Sürprizler

Sevgiline farklı paketler hazırlayabilirsiniz. Eskitilmiş bir renge sahip olan poşetler bulun. Bu posetlerin üzerine yazılar yazın. Birine ‘’Dinle’’ diğerine ‘’ Tadına Bak ‘’ gibi notlar düşün. Daha sonrasında üzerine tadına bak notu düştüğünüz poşetin içerisine bir sürü şeker ve çikolata doldurun. Dielrseniz sevgiliniz için kek veya kurabiye yapabilir ve onu da poşetin içerisine yerleştirebşilirsiniz. Dinle notu düştüğünüz poşetin içerisine bir cd yerleştirin. Bu cd’nin içerisine sevgiliniz için özel hazırladığınız şarkıları yükleyin. Bir poşetin üzerine ‘’İzle’’ notu düşün. Bu poşetin içerisine ise bir başka CD yerleştirin. Bu CD’nin içerisine bir video çekip yükleyin. Bu videoda sevgiline onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatın. Tıpkı bunlar gibi farklı poşetler de hazırlayabilirsiniz. Sevgiliye Hediye fikirleri arasında en uğraştırıcı fikirlerden biri olan bu hediye biraz zamanınızı alsa da inanın ki buna değecek. Hem çok yaratıcı hem de çok özel bir hediye. Sevgiliniz, kendisi için bu kadar emek harcadığınızı gördüğünde gerçekten çok duygulanacaktır.

Sevgilinize Özel Bileklik

sevgiliye romantik surprizler 3 Sevgiliye Romantik Sürprizler

Dilerseniz sevgilinize ve kendinize birer bileklik hazırlayabilirsiniz. Öncelikle biraz ipe ihtiyacınız olacak. Daha sonrasında üzerinde sayılar olan boncuklar almanız gerekiyor. Tüm bu malzemeleri çeşitli hobi dükkanlarından kolaylıkla bulabilirsiniz. Üzerinde sayıların bulunduğu boncukları alırken sizin çıkmaya başladığınız tarihi elde edebileceğinizden emin olun. Bu bilekleri hem Sevgiliye Hediye olarak hazırlayabilirsiniz hem de kendiniz kullanabilirsiniz. Bu bileklikleri sevgilinizle birlikte kullanabilirsiniz ve ilişkinizin bir simgesine haline getirebilirsiniz.

Aşk Dolu Bir Kutu

sevgiliye romantik surprizler 4 Sevgiliye Romantik Sürprizler

Sevgiliniz için bir kutu hazırlayabilirsiniz. Eğer uzun zamandır birlikteyseniz her yıl için farklı bir zarf hazırlayın ve bu zarfların içine o yıllara dair hatırladığınız özel anılar hakkında yazılar yazın ve fotoğraflar yerleştirin. Her yıl için ayrı bir zarf hazırlamaya özen gösterin. Daha sonrasında bu zarfların dış kısımlarına zarfın kaçıncı yıla ait olduğuna dair notlar düşün. Kutunun üzerine ise yılların aşkı gibi bir not düşebilirsiniz. Dilerseniz kutunun içerisine ufak tefek hediyeler de yerleştirebilirsiniz. Bu tamamen sizin arzunuza kalmış bir şey.

Anı Tablosu

sevgiliye romantik surprizler 5 Sevgiliye Romantik Sürprizler

Bir kutu alın bu kutunun dışa bakan bir tarafının cam olduğundan emin olun. Belirtmeliyiz ki bu hediyeyi hazırlamanın tek bir şartı vardır. Sevgilinizle gittiğiniz sinema ve konserlerin biletlerini, yediğiniz çikolataların paketlerini sakladıysanız ancak bu hediyeyi hazırlayabilirsiniz. Her aktivitenize ait bir bileti veya bir paketi bu kutunun içerisinde biriktirin. Daha sonrasında bu kutuyu paketletip sevgilinize hediye edin. Böylece yaptığınız her bir aktiviteye ne kadar değer verdiğinizi ve onunla olan tüm anılarınızı sakladığınızı ona gösterebilirsiniz. Bu onu çok ama çok mutlu edecektir. Fakat dediğimiz gibi sadece belli anlara dair ipuçlarını biriktirmişseniz bu hediyeyi hazırlayabilirsiniz. Mesela önümüzdeki sevgililer günü için şimdiden biriktirmeye başlayabilirsiniz. Böylece sevgililer gününde harika bir hediye elde etmiş olursunuz. Sevgiliye Hediye için illa ki mağazalardan aldığınız pahalı ürünleri seçmenize gerek yok. Çok daha duygu dolu ve özel hediyeler hazırlayabilirsiniz. Sevgiliye Hediye fikirlerimizi sizlerle paylaştık. Dilediğiniz hediye ve süpriz fikrini daha da zenginleştirebilirsiniz. Bu tip hediyeler ile sevgilinizi duygulandırabilir ve onun harika bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz. Hediyeleri hazırlarken sevgilinizin anlamamasına dikkat edin ki süpriziniz bozulmasın.

Yorum Bırakın! »