Sevgiliye En İyi 20 Sürpriz Önerisi

Büyük bir organizasyon gerektiren ve parasal açıdan maliyetli sürprizler aynı zamanda detaylı bir planlamada gerektirmektedir. Bu durumda ciddi bir zaman ve çok para gerektiren bir şey olmaktadır. Hayat öyle hızlı geçiyor ki sevgilinizle yapılacak olan sürprizin her ayrıntısı inceden inceye düşünülmüş büyük sürprizler olarak akılda kalması gerekmektedir. Bunun yanında romantik sürprizlerle de anı güzelleştirmek ve değerli kılmak için geleceğe hoş hatıralar bırakmak mümkündür. Sevgilinizi mutlu etmek onu çok sevdiğinizi göstermek ya da kendisinin özel hissetmesini sağlamak için küçük romantik sürprizler de yapılabilmektedir.

sevgiliye en iyi surprizler 1 Sevgiliye En İyi 20 Sürpriz Önerisi

Aşk aslında bunun üzerinde en çok düşünülmesi gereken oldukça eşsiz duygular arasında yer almaktadır. Bunun için her zaman plan yapmaya ya da program hazırlama ya aslında çok da gerek yoktur. Anlık olarak düşünülmüş sürprizler bazı zamanlarda sevgilinizin gözünde oldukça pahalı ve detaylı bir sürprizden daha da etkileyici olabilir. Sevgilinize hazırlayacağınız romantik bir sabah kahvaltısı, akşam yemeğinde önüne koyacağınız kalp şeklinde lezzetli bir pasta, arabasının bugulu camına aşkınızı yazarak, yatak odasına birkaç mum ışığı ile donatarak ya da cep telefonuna romantik mesajlar göndererek küçük romantik sürprizler hazırlamak mümkündür.

Aşkların en güzelini ve en özelini yaşatan sevgilinize duygularınızı anlık olarak pratik bir şekilde etkili olarak göstermek için sadece kısa bir araştırma sonrası en özel hediyeleri temin etmek mümkündür. Televizyon ekranına romantik notlar duygularınızı rengarenk kağıtlar üzerine yazarak bunları televizyon ekranına I love you yazıp yapıştırarak eşsiz duyguları yaşatabilirsiniz. Televizyon ekranı kirlenir diye korkanlar için kendinden yapışkanlı post-it kağıt üzerinde öyle çok güçlü yapıştırıcı yer almamaktadır. Sadece sürprizi yaptıktan sonra nemli bir bezle silinmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra sevgilinize bir konserve dolusu mutluluk hediye etmek en özel hediyelerden olacaktır.

sevgiliye en iyi surprizler 3 Sevgiliye En İyi 20 Sürpriz Önerisi

Sevgiliniz için hissettiğiniz şeyleri sürprizi konserve kutusu içerisinde özel illüstrasyonlar ile hazırlanmış tam 32 adet aşk konulu üzeri romantik mesajlar ile hikayeleştirilmiş kartlar yer almaktadır. Sürpriz konserve kutusu sunumu içerisinde yer alan aşk dolu sözlerle sevgilinizi oldukça fazla mutlu edebilirsiniz. Hem sürpriz içerikli bir hediye hem de sevgilinize olan hislerinize romantik bir izahat getirecek olan bu sürpriz konserve kutusu ile sevgilinizi harikulade mutlu edebilirsiniz. Aşk konservesi kişiye oldukça şaşırtıcı gelse de bu konserve kutusunun içerisinde aşk var.

sevgiliye en iyi surprizler 4 Sevgiliye En İyi 20 Sürpriz Önerisi

Sevgiliye hazırlanabilecek en eşsiz alternatifler arasında olan 365 adet kalpli mesaj kartları bulunan üzerinde etkileyici romantik mesajlarım bulunduğu konserve kutusu tüm sene süresince sevgiliniz konserve içerisindeki mesaj kağıtları ile kendisini çok mutlu ve özel hissedecek. Senenin her günü için bir sevgi mesajı taşıyan konserve kutusu içerisinde aynı zamanda seni seviyorum etiketli çikolatalar da bulunmaktadır. 365 aşk dolu konservesi ile sevgilinize sürpriz yapmak isterseniz kısa zaman içerisinde kısa bir araştırma ile temin edebilirsiniz.

sevgiliye en iyi surprizler 5 Sevgiliye En İyi 20 Sürpriz Önerisi

Sevgilinize Sevgililer gününde sürpriz yapmak istemeniz üzerine şaşırtıcı derecede heyecan içeren sevgililer günü hediyeleri arasında şaka ve espriye hitap eden hediyeler temin edebilirsiniz. Sevgilinizin doğum günü tarihine özel olarak hazırlanacak kişiye özel doğum günü kartları içerisinde enteresan ve çok ilginç bilgiler yer almaktadır. Burç niteliklerinden başlayarak ve sevdiğiniz kişinin doğduğu tarihte şampiyon olan takım ya da gol kralı olan futbolcu, ekmeğin fiyatı, ayın nasıl göründüğü, Cumhurbaşkanının kim olduğu, Time dergisinin kapağı, o yıl Oscar Ödülü alan filme kadar ilginç bilgiler bulunmaktadır. Sevdiğiniz adama ya da kadına bu harika sürprizi mutlaka yapmanızı tavsiye ederim.

sevgiliye en iyi surprizler 6 Sevgiliye En İyi 20 Sürpriz Önerisi

Kız arkadaşınıza aldığınız hediyeden önce bu armağanı evde bir yere saklayın. Daha sonra üzerine yazacağınız yönlendirme notlarla hediyesine ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede hem ona vereceğiniz hediyeyi daha sürpriz dolu hem de daha heyecanlı bir hale getirmiş olabilirsiniz. Üstünde yıldız şeklinde harf notlarının yer aldığı raptiyelerle biricik sevdiğiniz adama ya da kadına aşkınızı harf harf romantik bir biçimde de gösterme şansına sahipsiniz. Sevgiliniz aklınıza geldiğinde size sevgiyle bakan gözlerini ve o içten tatlı gülümsemesini gözlerinizin önüne getirdiğinizde yine ne kadar anlayışlı bir insan olduğunu size olan sevgi dolu yaklaşımını kısacası onun en sevdiğiniz yönlerini tek tek düşünürsünüz. Bu kitapla soyut düşüncelerinizi somut bir biçimde en özel anlatımlarınızla ona yansıtarak sonsuz sevgiyi gösterebilirsiniz.

sevgiliye en iyi surprizler 7 Sevgiliye En İyi 20 Sürpriz Önerisi

Sevdiğiniz kişinin özel olduğunu ve eşsiz olduğunu düşünüyorsanız sadece yapmanız gereken sevdiğiniz kişinin en özel yönlerini bir bir kaleme alarak ne bir yazar ne de bir şairim diyenlere bu eşsiz kitabı bol illüstrasyon ve romantik aşk mesajları ile hazırlanmış olan senin hakkında sevdiğim şeyler kitabıyla sevgilinize hatıra defteri niteliğinde özel bir sürpriz de yapabilirsiniz. Bir kitap dolusu mutluluk sunan bu şiir defterine hazırlayabilmek için tek yapmanız gereken şey ise kitapta yer alan sorulara cevaplar yazmak olacaktır. El yazınızla doldurup tamamlayabileceğiniz bol romantizmli kitap içerisinde sevgilinize dolu dolu bir sürpriz yapabilme şansına sahip olabilirsiniz.

sevgiliye en iyi surprizler 8 Sevgiliye En İyi 20 Sürpriz Önerisi

Sevgilinize hem romantik hem de lezzetli bir sürpriz yapmak istiyorsanız üzerine istediğiniz mesajları yazdırabileceğiniz kurabiyeleri hediye etme şansına sahip olabilirsiniz. Üzerine ister aşkınızı ilan edin isterseniz evlilik teklifi yapın fakat biricik aşkınız kutular içinde gelen leziz kurabiyeleri gördüğünde oldukça mutlu olacaktır. Mum ışıkları altında aşk bir başka güzel olacaktır. Ayakların altında gül yaprakları ve odanın duvarlarına yansıyan titrek mum ışıkları altında romantizm yaşamaya ne dersiniz. Sevgililer günü gecesi sıradan olsun istemiyorsanız sevgilinize romantik mum yolu sürprizi yapabilirsiniz.

sevgiliye en iyi surprizler 9 Sevgiliye En İyi 20 Sürpriz Önerisi

Bunun dışında romantik bir atmosfer hazırlayabilmek için yalnızca yapılması gereken evinizde ki kapıdan itibaren yemek masasına kadar güllerle ve mumlarla donatılmış bir aşk yolu tasarlayabilirsiniz. Erkekler kendileri gibi futbol konuşan, video oyunları oynayan ya da en güncel PlayStation oyunlarına meraklı kişilerden inanılmaz derecede etkilenmektedir. Yorucu ve stresli bir gün geçiren eş ya da sevgiliye Eğlenceli bir oyun sürpriz de hazırlayabilirsiniz. Baş başa bir akşam da koltuklarınıza oturarak FIFA oyunu oynayabilirsiniz. Bu sayede hem eğlenceli hem de unutulmaz anlar geçirerek gecenin finalini hazırlayabilirsiniz. Birlikte çekildiğiniz binlerce fotoğrafı bir araya getirerek evinizin baş köşesinde sunabileceğiniz bir sürpriz hazırlıyorsanız birçok fotoğraftan oluşturulan anı panosu hazırlayabilirsiniz.

sevgiliye en iyi surprizler 10 Sevgiliye En İyi 20 Sürpriz Önerisi

Sevdiğiniz kişiye romantik olmak üzere esprili cep telefonu mesajları göndererek hem iş yerinde güzel bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede romantik sürprizlerden herhangi birini hazırlayabilirsiniz. Bu durumda siz siz olun sevgilinize basmakalıp hazır SMS’lerden göndermeyin. Süslü kelimelerle kurgulanmış fakat samimiyetten uzak sığ mesajlarla sevgilinize antipatik gelebilirsiniz. Basit ama son derece romantik sürprizlerden biri de donmuş buhar tutmuş araba ya da ev camlarına sevgilinizin ve sizin isimlerinizi ya da ona olan aşkınızı yazabilirsiniz. Tüm bunlar dışında sınırsız bir sevgililer günü geçirilmek isteniyorsa sadece yapılması gereken akşam yemeği için romantik bir atmosfer hazırlamaktır.

sevgiliye en iyi surprizler 11 Sevgiliye En İyi 20 Sürpriz Önerisi

Hamburger ekmeğinin içine hardal ve mayonezle oluşturulmuş kalp şeklinde bir şekil yapılabilir. Erkek arkadaşınıza yapabileceğiniz hem lezzetli hem de romantik sürpriziniz bu sayede hazır olmuş olur. Sizlerde eşsiz sevgililer günü hazırlamak isterseniz hem sevgilinizin hem de önemli olduğunu en eşsiz şekilde hissettirebilirsiniz. Bunu yapabilmek için yalnızca küçük tüyolarla sorunsuz bir sevgililer gününü yaşatabilirsiniz. Kısa bir araştırma gerçekleştirerek en özel akşam yemeğini hazırlayabilirsiniz. Yoğun ve stresli geçen bir günü en iyi sıcak ve köpüklü bir banyo paklamaktadır.

sevgiliye en iyi surprizler 12 Sevgiliye En İyi 20 Sürpriz Önerisi

Eşinizi akşam ışıkları ile güllerle süslenmiş köpüklü sıcak bir banyo hazırlayarak ona unutamayacağı çok özel bir gece yaşatabilirsiniz. Güzel banyonun yanında mutlaka dinlendirici müzik ve sevilen şaraplarda eklenmelidir. Sağlıklı beslenme çok önemli olsa da arada bir lezzetli kaçamaklar yapmaktan ve biraz abur cuburdan hiçbir şey olmaz. Sevdiğiniz kişiye bu özel Sevgililer günü akşamı adına en özel bir filmi tercih ederek yanında da en sevilen cips ve çerezler olmak üzere kola, çikolata, şekerlerden hazırlanmış olan abur cubur sepeti koymak çok fazla harcama yapmadan sevgiliye yapılabilecek en güzel alternatifler arasında yer almaktadır.

sevgiliye en iyi surprizler 13 Sevgiliye En İyi 20 Sürpriz Önerisi

Abur cubur sürprizi çok fazla harcamadan sevgiliye yapılabilecek olan en güzel sürprizler arasındadır. Bakımına ve güzelliğine düşkün kız arkadaşınız varsa yetenekli ellerinizi kullanarak güzel bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Bu durumda hediye alacak olan kişiler kendisini özgür bırakmalı yanı sıra yaratıcılığını sonuna kadar kullanmalıdır. Sevgilinizin tırnaklarında istediğiniz şekilleri oluşturarak tırnak boyama sürprizi ile hem keyifli dakikalar geçirecek hem de sevgilinizi fazlası ile şımartacaksınız. İlişkilerin sıradan olması can sıkıcı durumlara neden olmaktadır.

sevgiliye en iyi surprizler 14 Sevgiliye En İyi 20 Sürpriz Önerisi

Bu durumda bu gidişe bir dur demek isteyenler aşkınıza ilaç gibi gelecek yepyeni heyecanlar katacak ve gecelerinize tutku dolu oyunlarla eğlenceli anlar kılacak erotik kalp kutusu temin edebilmektedir. Kutunun içinde yüzden fazla erotik görev yer almasından dolayı kalp kutu içerisinde özel cımbızla bir görev çekilerek şartsız bu görev yerine getirilmelidir. Sevgilime bir görev yok mu diye üzülenler ise görev tamamlandıktan sonra sıra sevginize gelecek. Eşinize ya da sevgilinize aşkınızı tatlı bir yolla göstermek istiyorsanız kalp şeklinde kurabiye kalıpları ona hem lezzetli hem de duygu yüklü lezzetleri yansıtacaktır.

sevgiliye en iyi surprizler 15 Sevgiliye En İyi 20 Sürpriz Önerisi

Çayın yanında atıştırmalık kurabiyeler ile ona aşkınızı en şahane şekilde sunabilirsiniz. Eşiniz işi gereği sabah erkenden evden çıkıyor ve bu nedenle birlikte kahvaltı yapma şansı bulamıyorsanız işte bu Sürpriz önerisi tamda size göre. Eşinize her zamanki gibi sevdiği sandviçi hazırlayarak sonrasında ise koyacağınız poşetin üzerine romantik mesajı yazabilirsiniz. Hazırladığınız lezzetli sürprizi eşinizin çantasına koyarak güne mutlu ve sevgi dolu başlamanın en şahane çaresini bulabilirsiniz. Sevdiğiniz adamın arabasının çekmecesine olmak üzere ceketinin cebine ya da çantasına ateşli ve kışkırtıcı aşk mektupları yerleştirilmelidir. Mektubunuzda o gece için ne tarz ateşli sürprizler yapacağınızdan bahsederek en yeni aldığınız iç çamaşırını tarif edebilirsiniz.

sevgiliye en iyi surprizler 16 Sevgiliye En İyi 20 Sürpriz Önerisi

Eşiniz ya da sevgilinize bu tarz kışkırtıcı Aşk mektupları yazdığınızda hem kendisini değerli hissetmesine hem de bir an evvel akşamın olmasını iple çekmesini sağlayabilirsiniz. Bu arada mektup zarfına çıkmayan ruj ile ateşli bir öpücük kondurabilirsiniz. Kırda, plajda, barbekü partisi yapmanın tadı bir başkadır. Fakat evde eşinizle baş başa mum ışıkları ve gül yaprakları eşliğinde piknik yapmak ise daha bir başka olacaktır. Eşinize ya da sevgilinize en sevdiği içeceklerden ve etlerden oluşan harika bir ev pikniği sürprizi hazırlayabilirsiniz. Partnerinize yapabileceğiniz en heyecanlı sürprizlerden biri de Kamasutra oyun kartlarıdır. Erotik aşk kartları oynamak isterseniz birbirinden kışkırtıcı cinsel pozisyonların yer aldığı Kamasutra oyun kartları ilk sıralamalarda yer almalıdır.

sevgiliye en iyi surprizler 17 Sevgiliye En İyi 20 Sürpriz Önerisi

Mutfakta harikalar yaratan Biricik eşinize kendi ellerinizle özel ve sağlıklı bir meyve tabağı hazırlayarak bu gece aşkınızı süslü meyve tabakları ile sunabilirsiniz. En keyifli anlarınıza heyecan katmak için sevgilinize unutamayacağı bir geceyi her an hatırlatabilmek adına gereksinim duyabileceğiniz tüm aşk oyunları fantezi hediye sepeti içerisinde yer almaktadır. Yıl dönümü gibi sevgililer günü ve özel günler için biricik aşkınıza bu hediye sepetini hediye ederek ona en ilginç sürprizi gerçekleştirebilirsiniz. Bir sevgilinin en çok hoşuna giden davranışlardan biri ise karşı tarafın her fırsatta onu ne kadar önemsediğini belli etmesidir. Eğer ki sevgiliniz sizin için ne kadar önemli ve kıymetli olduğunu her fırsatta belli etmenizi istiyorsa sizde bunu her fırsatta belli etmelisiniz. Bunun birçok alternatifi olsa da ilişkiniz için en uygun olanları tercih edebilir ve o doğrultuda hareket edebilirsiniz.

sevgiliye en iyi surprizler 18 Sevgiliye En İyi 20 Sürpriz Önerisi

Küçük hediyeler ve sürprizler onu mutlu etmek ve mütevazi hediyelerle sevgilinizi mutlu etmek istiyorsanız masasına küçük bir sürpriz paketi bırakabilir ve bu paketin içine neler koyacağınıza siz karar verebilirsiniz. Bu paketin içine tamamı ile orijinal ve ithal ürünlerle de doldurabilirsiniz. Kocaman ve kalabalık bir parti fikri tamda size göre değilse bu partinin sadece sizin için olan sakin versiyonu ile de kutlama yapabilirsiniz. Sevgilinizi şaşırtmak istiyorsanız farklı lezzetler ile güzel tarifleri birleştirerek güzel bir masa hazırlayabilirsiniz. ilk olarak ne yapmak istediklerinizi belirtmekte fayda vardır. Çünkü ilk kez yapılacak sürprizlerde daha önceden prova ederek riski düşürme ihtimali de bulunmaktadır.

sevgiliye en iyi surprizler 19 Sevgiliye En İyi 20 Sürpriz Önerisi

Fakat bunun için zaman yoksa o zaman tarifine güvendiğiniz kaynakları kullanmak en mantıklısı olacaktır. Masa hazırlamaya başlamadan önce yemek için bir konsept belirlemek yararlı olacaktır. Sevdiğiniz kişi deniz ürünlerinden oluşan yemeklerden hoşlanıyorsa bu yönde yemekler hazırlamak daha iyi olacaktır. Kırmızı ya da beyaz et ağırlıklı bir menü olmasını da isteyebilirsiniz. Yemek konusunda karar verildikten sonra listeyi eksiksiz hazırlamak çok önemli olmasından dolayı her yemeği ayrı ayrı yazarak altına da onun için gerekli malzemeleri madde madde yazmakta yarar var. Tüm bunlar bittikten sonra ise masa düzeni kurularak nefis yemekler başlanabilmektedir. Sevgiliye özel not kupa hediyesi ile sevdiğiniz kişiye şimdiye kadar aldığı hediyelerin çok dışında bir hediye vererek bütün puanları toplayabilirsiniz.

sevgiliye en iyi surprizler 20 Sevgiliye En İyi 20 Sürpriz Önerisi

Özellikle kadınlar bu tarz romantik hediyeleri çok sevdiği için Sevgiliye özel hediye not kupa görülür görülmez şaşkınlığını ve mutluluğunu saklayamayacaktır. Onun için özel ve güzel bir hediye vermiş yanı sıra sevgilinizin her an severek kullanacağı bir kupasının olmasını sağlamış olacaksınız. Kampçılara özel olarak hazırlanan isim yazılı renkli matara ile sevgilinize farklı hediye sunmak isteyenler yararlanarak sevgilinizin bu konudaki ihtiyacını belirleyebilir ve sonrasında bu özel matara hediyesini sunabilirsiniz. Bazı değerler ne kadar eskilerde kalsa da teknoloji bazılarının onlarca tür önünde olsa da içimizdeki yerleri ve anlamları her zaman farklı olmaktadır.

sevgiliye en iyi surprizler 21 Sevgiliye En İyi 20 Sürpriz Önerisi

Geçmişin içine alıp yutamadığı zamanın yok edemediği kültürel değerleri yaşatmak için çok özel günlere ihtiyaç olmasa dahi hiç değilse bugünlerde geçmişin o güzel anılarını yolculuk etmek tüm herkese iyi gelecektir. Her sürpriz de olduğu gibi kısa bir hazırlık sonrasında sevdiğiniz kişinin yakın arkadaşlarının ve akrabalarının listesini hazırlayarak özel mektuplar hazırlayabilirsiniz. Bir gitar penası birçok aşk şarkısının yansıması haline gelebilmektedir. Belki de sizin sevgilinizle aşk hikayeniz de bir gitar penasının yeri büyük olabilir. Çok büyük anlamlara sahip olan gitar penası aşk hikayesinde ve yolculuklarda yer alıyorsa bu hediye tamda size göre.

Yorum Bırakın! »