Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri

Aşk, bir yerlerde seni seven birinin olduğunu bilmektir. Sevgili ise bu sevgiyi, bu hissi en derinlerde yaşadığımız,yaşattığımız kişidir.Hayatımıza birden bire girer, hayatımızın merkezi,en özeli,en kıymetlisi oluverir bir anda.Sonra her şeyini onunla paylaşmak istersin.Acını,sevincini,sinirini paylaşmak,onun sabrını zorlama belki de saçmalamak istersin ama her an yanında olmasını da… Ona en iyiyi en güzeli sunabilmekte istersin. O aniden hayatın güzellikleri içinde apayrı bir “güzellik” oluverir. Ve o güzelliğe de her şeyin en güzelini en özelini sunmak isteriz. Bunu çoğu zaman duygularımızla, sözcüklerimizle zaman zaman bakışlarımızlar hissetirebilirken bazen de bir hediye ile ifade etmek isteriz. Neden mi hediye? Çünkü hediyeler duygularımızı, hislerimizi yansıtmanın farklı, özel ve kalıcı bir yoludur. Sevgiliye hediye ona olan sevgimizin bir başka ifade biçimidir. Bir hediyeye uzun bir zaman sonrada baksak ilk günkü mutluluğu yaşayabilir, geçmişe dair o güzel anıları tek tek o anı yaşıyormuşçasına gözümüzde canlandırabiliriz. “Her şey iyi, hoş, güzel de sonsuza dek anlam taşıyacak, sevgilimizi mutlu edebilecek o marjinal hediye nerde?” dediğinizi duyar gibiyim. İşte bu yazımda ve sizler için incelediğim sevgiliye hediye ürünlerinde bu sorunuzun cevabını rahatlıkla bulabilirsiniz.

Öncelikle sevgiliye hediye alırken dikkat edilmesi, özen gösterilmesi, ince düşünülmesi gereken bazı hususlar vardır. Dikkat etmeniz gereken en önemli konu da “sevgililik derecesi”. Farklı bir tanımlama gibi gelebilir ama en hassas nokta da budur zaten. Çünkü siz gidip 3 günlük tanıştığınız birine 365 gün aşk kavanozu alırsanız abes karşılanmanız kaçınılmaz ve emin olun ki sizi itici kılacaktır. Sevgililik derecesi diye tabir ettiğim de tam olarak böyle bir şey işte. O halde konumuza dönelim ve sevgiliye hediye almaya karar vermeden önce kendimize birkaç soru soralım. Ne kadar zamandır birlikteyiz? İlişkimizin seviyesi nedir? Nelerden hoşlanıyor olabilir? İlk hediye mi? Ve de en önemlisi Ne için hediye alıyorum? Bunların tümüne cevap verdikten sonra hediye seçimine başlayabilirsiniz. Size ben bu yazımda özellikler sevgiliye doğum günü hediye seçimleri konusunda yardımcı olmak istiyorum.

Sevgilinizin doğduğu gün belki kaderine siz yazıldınız? Ya da o sizin kaderiniz olmuştur. Bunu bilemeyiz. Ama bir şey biliyoruz ki o gün çok özeldir. O artık bu dünyada ve bir gün gelip sizin her şeyiniz olacaktır. Düşününce ne kadar enteresan geliyor değil mi? Daha da anlamlı daha da özel kılmaya milyonlarca sebep bulabiliyor insan konu sevdiği olunca… Zamanı geldi ve artık o sizinle. Artık bundan sonraki o güzel ve özel günü yani sevgilinizin doğum gününü birlikte kutlayacaksınız. Elbette ki birlikte olmanız, yanında olmanız onun için büyük bir hediye olabilir fakat ona ufak tefek sürprizler yapıp, unutulmayacak bir an yaşatıp ve unutulmayacak, gözlerinin içini güldürecek farklı bir hediye vermek istemez misiniz? Bence o da bunu isteyecektir. O zaman sevgiliye doğum günü hediyesi isimli bu yazımda sizlere yardımcı olabilecek birçok fikir ve öneri mevcut. Eğer onunla ilk doğum gününüz ise çok fazla abartıya kaçmamanızı, çok fazla sevgi ve aşk yoğunluğuna girmemenizi tavsiye ediyorum. Çünkü kısa bir süre zarfında çok fazla aşık gibi davranan kişiler her iki taraf içinde sıkıcı ve itici gelir.Bir bayanın çok kısa bir süre içinde çok aşık bir tavır sergilemesi sevgilisine doğum günü hediyesi seçerken de buna göre seçmesi erkek arkadaşını korkutabilir ve ondan soğumasına sebep olabilir. Çünkü erkekler kısa zaman da bu kadar fazla ciddiyetten hoşlanmazlar ve uzaklaşabilirler. Aynı şekilde erkeklerde kız arkadaşlarına yani sevgililerine doğum günü hediyesi seçerken çok fazla yapmacıklık, çok fazla samimi hediye türlerinde uzak durmalılardır. O zaman da bu durum kızlar için itici ve sıkıcı bir hal alabilir. O yüzden dikkat etmekte fayda var. Mesela bir bayan için sevgiliye ilk doğum günü hediyesi olarak kişiye özel bir kolye ya da aksesuar, şık bir makyaj aynası, zarif bir duvar saati gibi ürünleri tercih edebilirsiniz. Bir erkek için de sevgiliye ilk doğum günü hediyesi olarak, şık bir saat, zarif bir usb bellek, kemer cüzdan gibi genel hediyeleri tercih edebilirsiniz.

Eğer bu sevgilinizle sizin birlikte ilk doğum gününüz değilse işiniz biraz daha zor olabilir. Hele ki uzun bir süredir birlikteyseniz bu daha da zor bir hale dönüşebilir. Çünkü birlikte geçirdiğiniz zaman sürecinde, sevgililer günü, bir çok doğum günü, yılbaşı, bayram, yıl dönümleri derken bir çok özel günde birlikte oldunuz ve elbette ki birbirinize bir çok hediye aldınız. Durum böyle olunca da “ee bu sefer sevgiliye doğum günü hediyesi ne alacağız” diye düşünmeniz çok normal. Bir hediyenin cazip gelebilmesi daha da değerli olabilmesi için sürpriz, farklı ve anlamlı olmalıdır. Sevgilinizi mutlu etmek istiyorsanız sıradan seçimler yapmamaya ve bir önce ki hediyenin benzeri olmamasına şiddetle dikkat etmenizi öneriyorum. Tüm bu sorunlara yardımcı olabileceğini düşündüğüm ve sizler için sevgiliye doğum günü hediyesi yazım için inceleyip sizlerin seçimine sunduğum farklı kategorilerde birçok hediye seçeneği yazımın sonunda yer alacaktır. Bundan sonra da size düşen sadece sunduğum bir çok farklı ve anlamlı, kişiye özel sevgiliye doğum günü hediyelerinden sevgilinize uygun olan, hoş, zarif, anlamlı, maddi açıdan sizi zorlamayacak bir hediye seçmek olacaktır. Maddiyat konusunu özellikle vurgulamak istiyorum çünkü sevginizi ve ona verdiğiniz değeri anlatmak, göstermek için servet harcamanıza gerek yok. Bazen tek bir buse, tek bir gülüş bile mutlu etmeye yetebiliyor. Maddi anlamda büyük bir şey sunmak inanın çoğu zaman gösteriş gibi gelip sizi itici kılabilir. Yazımda da bahsettiğim gibi önce sevgilinizi tanıyın ve ona göre güzel bir şey seçin. Bu belki içerisinde resimlerinizin bulunduğu ufak bir çerçeve belki de güzel bir mektup olabilir.

Sevgilinizin doğum günü şimdiden kutlu olsun…

Eğer bu yazıyı okuyup, onun için en iyisini en farklısını bulup; en özelini, en güzelini tercih etmeye çalışan biriyseniz, zaten sevgiliniz en büyük hediyeye sahip demektir. Mutluluğunuz daim, doğum gününüz kutlu, hediyeleriniz bol olsun .

Umarım ki sevgiliye doğum günü hediyeleri yazımız sizin ve sevgiliniz için faydalı olmuştur. Haydi o zaman ne duruyorsunuz yazıyı okudunuz ve şimdi sıra sizler için hazırladığımız birbirinden farklı, birbirinden anlamlı sevgiliye doğum günü hediyelerini incelemekte !

kisiye ozel kalpli oskar Sevgiliye Doğum Günü HediyeleriKİŞİYE ÖZEL KALPLİ SEVGİLİ OSKARI
Sevgilinizin bu doğum gününde O’nu ne kadar sevdiğinizi sizin için ne kadar önemli olduğunu istediğiniz mesajı yazdırdığınız kalpli Oscar heykelciğiyle gösterebilirsiniz.
Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscarının üzerine sevginizi en doğru anlatan mesajı yazdırın, O’na ne kadar değerli ve sizin için ne kadar farklı olduğunu hissettirin.Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscarı, aşkınızı ifade etmenin en farklı en anlamlı hatta en romantik yollarından biri.Düşünsenize onun adına hazırlanmış onun için yazılmış özel bir yazının yer aldığı ona özel kalpli sevgili oscarı. Hayali bile güzel geliyor değil mi? Beraberliğinizden bu yana iyi günde, kötü günde birlikte olduğunuz, size ne güzel aşkı tattıran biricik sevgilinizin doğum günü.Herşeyin daha fazlasını hediye etmek istiyorsanız Kişise özel kalpli sevgili oscarı ideal bir hediye olacaktır. Elinde kıpkırmızı bir kalp taşıyan Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscarının üzerine dilediğiniz yazıyı yazdırın ve bu doğum gününde sevgilinize onun kadar farklı onun kadar romantik ve onun kadar özel bir hediye verin.Altın sarısı renkte pırıl pırıl Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscarı, premium kalitede özel kahverengi ahşap kaide üzerine tutturulmuştur. 27cmX10cmX10cm ebatlarında ve 300 gram ağırlığındaki Oscar heykelciğinin ön yüzündeki plakaya yazdıracağınız yazı tamamen sizin isteğinize göre belirlenir:

- Yılın En Mükemmel Sevgili
- Meleğim
- Yılın Aşk Adamı…
Seçenekler sınırsız.

Yazı yaklaşık 7 cm x 3.5 cm’lik bir alana uygulandığı için kısa cümlelerin tercih edilmesi daha hoş bir görüntü sağlamaktadır. Yazının içeriği tamamen size kalmış olmakla beraber yazı karakteri sınırı 40 karakterdir.Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscarı, sevdiceğinizin ömür boyu saklamak isteyeceği son derce anlamlı, şık ve dekoratif bir hediye.
Önemli Not: Oscarın plakasına yazdırmak istediğiniz yazıyı, üstteki “Ödül Üzerine Yazılacak Yazı” bölümüne yazmanızı rica ediyoruz.

nokta Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri

 

kisiye ozel hediye seti Sevgiliye Doğum Günü HediyeleriKİŞİYE ÖZEL HEDİYE SETİ
Üzerinde adınız yazılı kartvizit, kalem ve anahtarlık seti.
Kişiye Özel Hediye Setinde bir erkeğin ihtiyacı olan her şey var: Kalem, kartvizitlik ve anahtarlık. En önemlisi de her birinin üzerinde adı yazılı.Erkek için sevgiliye doğum günü hediyesi almak, bayanlar için almaktan çok daha zordur. Çünkü bayanlar birçok aksesuar,takı vs kullanırken erkeklerin kullandığı aksesuar sayısı yok denecek karda azdır ve bunların arasından farklı bir şeyler tercih edebilmek bayanların işini daha da zorlaştırır.E sonuç olarak bunların en başında gelenleri de kaliteli ve şık bir kalem, günlük programlarını yapabileceği özel bir ajanda,çevresindekilerle iletişimi sağlayacak kontakları saklayacağı bir kartvizitlik; ev, araba ve ofisinin anahtarlarına bir arada ulaşabileceği şık ve kaliteli bir anahtarlıktır.Kişiye Özel Hediye Seti tüm bu aksesuarları içeriyor ve daha da özeli her birinin üzerinde sevgilinizin isim ve soy ismi yazıyor.Böylelikle kısıtlı alternatif olan bu aksesuarlar daha özel bir anlam kazanıyor.

nokta Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri

isme ozel deri cuzdan Sevgiliye Doğum Günü HediyeleriKİŞİYE ÖZEL İSİM YAZILI DERİ CÜZDAN
Erkek arkadaşınız için en özel cüzdan.
Kişiye özel isim Yazılı Deri Cüzdan sevgilinize kendi cüzdanınıza sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca isterseniz de sevdiklerinize,babanıza hediye edebilirsiniz. Kişiye özel isim Yazılı Deri Cüzdan ile farklı ve özel bir sevgiliye doğum günü hediyesi alabilir ve o hoş bir mutluluk yaşatabilirsiniz.Erkekler için kullanışlı aynı zamanda şık ve kaliteli bir cüzdan bulabilmek en büyük sorun haline gelebilir. Cüzdan diye basit bir şekilde geçmemeli.Aslında bir cüzdan bir erkeğin karizmasını, ağırlığını,olgunluğunu ve tarzını ifade eder. Sizde sevgilinize doğum günü hediyesi olarak bir cüzdan tercih etmek istiyorsanız Kişiye Özel İsim Yazılı Deri Cüzdan tam size göre.

nokta Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri

sevgiliye ozel ahsap cerceve Sevgiliye Doğum Günü HediyeleriSEVGİLİYE LAZER İŞLEMELİ ÇERÇEVE
Sevgilinizi lazer işlemeli çerçeve ile şımartın.
Yeşilçamda büyük aşklar ağaçlara kazınırdı,şimdi ise o büyük aşkınız sevgiliye özel ahşap lazerli işlemede daha farklı ve daha özel bir anlam kazanıyor.Sevgiliye alınan o klişe fotoğraf çerçevelerine artık veda edebilirsiniz. Sevgiliye Özel Ahşap Lazer İşlemeli Çerçeve sizin ve sevgilinizin ismi, tarih ve özel mesajınızla hazırlanıyor. Sevgilinize doğum günü hediyesi için bizce mükemmel bir ürün olabilir.

nokta Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri

sevgiliye ozel mesajli butik kurabiye Sevgiliye Doğum Günü HediyeleriSEVGİLİYE ÖZEL MESAJLI KURABİYE
Yıldönümünüz ya da sevgilinizin doğum günü mü yaklaşıyor? Ve sevgilinize herşeyi aldığınızı düşünüyor ve ne alacağınıza karar veremiyorsanız, tamamı tereyağ ile yapılmış üstü şeker hamuru ile birbirinden özel mesajı içeren butik kurabiyelertam size göre. Üzerine istediğiniz mesajı,tarihi ve yazıyı yazdırabileceğiniz bu ürün sevgilinizin yıllar boyu unutamayacağı bir hediye olabilir.

nokta Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri

ask yastiklari2 Sevgiliye Doğum Günü HediyeleriSEVGİLİYE ÖZEL AŞK YASTIKLARI
2 li takım halindeki romantik aşk dolu yastıklar.
Aynı yastığa baş koyup sabah onunla uyanmak sizi en mutlu eden histir. Peki ya uyuduğunuz,baş koyduğunuz o yastıklar çok mu sıradan ? Sizin o farklı heyecanlı aşkınızı yansıtmaya sıradan türden yastıklar mı? O halde işte karşınızda Aşk Yastıkları! Erkek ve kadın modeli ile birbirini tamamlayan bu romantik yastıklar ile yastıklarınız sevginizi anlatacak!

nokta Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri

sihirli yumurta Sevgiliye Doğum Günü HediyeleriSENİ SEVİYORUM-SİHİRLİ YUMURTA
Sevginiz sihirli bir yumurtanın içinden fırlasın istemez miydiniz?
Magic Egg ile sevgilinize bu doğum gününde aşkınızı farklı ve esprili bir yolla gösterin. Sihirli Yumurtanın tepesini kırıp biraz suladığınızda birkaç gün sonra size sevgisini yapraklarındaki sihirli yazılar ile gösterecek. Merak uyandırıcı değil mi ? Gelin sevgiliniz birde onu ne kadar sevdiğinizi sihirli yumurtadan öğrensin.

nokta Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri

ask mesaji kavanozu Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri365 ADET AŞK MESAJI KAVANOZU
365 gün seni seviyorum demenin farklı bir yolu.
1 yıl boyunca her gün için ayrı bir aşk mesajı. En özeli de onun doğum günü için hazırlanmış bir mesaj.Sevgiliye doğum günü hediyesi olarak hazırlanmış 365 adet sevgi mesajı dolu bir kavanoz! Aşk dolu kavanoz ile sevgilinizin doğum gününe aşk mesajınızla başlayın.

nokta Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri

seni herseyden cok seviyorum Sevgiliye Doğum Günü HediyeleriSENİ HERŞEYDEN ÇOK SEVİYORUM KULESİ
Bu kule sizin aşk kuleniz neden olmasın ?
Seni Herşeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi ile dünyanın tüm çikolatalarından daha tatlı olan aşkınızı lezzetli bir şekilde ifade edebilirsiniz. Klişeleşmiş doğum günlerinde ki pastalar yerine bu sevgilinizin bu doğum gününde Seni Herşeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi ile farklı bir kutlama yapabilirsiniz. Böylelikle hem çok şaşıracak hemde çok beğenmiş olacaktır.

nokta Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri

ask tapusu3 Sevgiliye Doğum Günü HediyeleriAŞK TAPUSU-KALBİMİN TAPU SENEDİ
Tapu garantidir,Aşkınızın garantisi de aşk tapusudur.
Sevgilinize aşkınızı göstermenin ve onu sonsuza dek yanınızda tutmanın yolu işte budur! Ona bu doğum gününde Aşk Tapusu – Kalbimin Tapu Senedi hediyesi alarak ömrünüzün sonuna kadar birlikteliğinizi garanti edebilirsiniz. Emin olun ki böyle bir hediyeye hem çok şaşıracak hemde çok mutlu olacaktır. Kalbimin Tapu Senedinin üzerindeki yazıları istediğiniz şekilde değiştirebilir böylelikle de sevgilinize ya da eşinize en değerli tapuyu verebilirsiniz.

nokta Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri

sihirli bardak Sevgiliye Doğum Günü HediyeleriSİHİRLİ KUPA BARDAK
Sihir yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!
Magic Mug’ın içine koyduğunuz kahve, çay veya sıcak su siyah kupanızın içindeki saklı resmi ortaya çıkartacak. Sihirli Kupa ile sevgilinizin bu doğum gününde onu şaşırtıp mutlu edebileceksiniz.Üzerine istediğiniz fotoğrafı bastırabileceğiniz bu Magic Mug’lar başta siyah sıradan bir kupa gibi gözüküyor. İçine Çay, Kahve veya Sıcak herhangi bir içecek koyduğunuzda yavaş yavaş siyah renk gidip yerine daha önceden bastırmış olduğunuz özel fotoğraf geliyor. Sihirli Kupa soğumaya başladığında da ise yavaş yavaş tekrar eski siyah haline dönmeye başlıyor.Sevgilinizle ikinizin fotoğrafını ekleyin ve sonra o güzel görüntüyü izlemenin keyfini birlikte yaşayın.

1 Yorum »

Yorum Bırakın! »