Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

senin hakkinda sevdigim seyler kitabi Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

 Sevgilinize büyüleyici bir kitap hediye etmek ister miydiniz? Öyle ki bu kitabın yazarı, senaristi, yayıncısı, kısacası her şeyi siz olacaksınız. Şöyle ki; sevgilinizle ilgili olarak tüm hislerinizi şu an masaya yatırma zamanı. Mesela, sevgilinizle ilgili en büyük hayaliniz neydi? Ya da, sevgilinizde size en çılgın gelen, en etkileyici yönü neydi? Birlikte patlaştığınız en güzel hatıranız, Onun en komik bulduğunu tarafları, en güzel fiziksel özelliği… İşte tüm bunları birbir derinlemesine düşünerek Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabına yazacaksınız. İçerisinde romantik, komik, eğlenceli, duygu yüklü, samimi ve sımsıcak düşüncelerinizi yazabileceğiniz Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı, sevgilinize harikulade bir sürprize dönüşüyor.

senin hakkinda sevdigim seyler kitabi1 Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

fiyat bilgisi tikla2 Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

Sevgilinize bir kitap dolusu mutluluk hediye etmeye ne dersiniz? Tamamen kendi hislerinizden oluşan özel bir kitap! Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı, tüm zamanların en iddialı, en orijinal ve en romantik hediye alternatiflerinden biri. Kitap içerisinde sizin için boş bırakılmış ve el yazınızla doldurulması gereken yerler var. Kitapta yer alan sorulara vereceğiniz romantik cevaplarınızla bu kitabı tamamlayabilir ve sevgilinize bu romantik sürprizi yapabilirsiniz.

senin hakkinda sevdigim seyler kitabi 2 Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

Erkek arkadaşınıza sevgililer günü hediyesi olarak Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı sürprizini mutlaka yapmalısınız! Tabi, bir erkek de kız arkadaşına Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı ile mükemmel bir sürpriz yapabilir. Ancak kanımca bu kitap daha çok hanımların dikkatini çekebilecek ya da doldurmaktan keyif alabileceği bir defter:) Çünkü kabul edelim ki, kızlar romantik sürprizler yapma konusunda çok daha başarılı.

senin hakkinda sevdigim seyler defteri Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı içerisinde hoş ve etkileyici tasarımlara sahip illüstrasyonlar ve romantik resimler var. 96 sayfadan oluşan Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Defterini doldururken, müthiş bir duygu yoğunluğu yaşayacağınıza eminim. Çünkü kitap içerisinde yer alan sorular, ilişkinizi ve sevgiliniz hakkında sevdiğiniz şeylerin üzerinden bir kez daha kalın çizgilerle geçmenizi sağlayacak. Adeta kalbinize doğru bir iç yolculuğa çıkacağınız Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı sevgiliniz için de muhteşem ötesi bir hediye olacak.

Yorum Bırakın! »