Seni Herşeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi

seni herseyden cok seviyorum ask kulesi 1 300x300 Seni Herşeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi

Seni Herşeyden çok seviyorum Kulesi

Öyle bir hediye düşünün ki belki de dünyanın en romantik hediyesi. İşte karşınızda “Seni Herşeyden Çok Seviyorum Kulesi”  Belkide dünyanın en tatlısı olan sevgilinize en az onun kadar tatlı olan bir hediyeyi bunun vasıtasıyla verebileceksiniz.  Kırmızının,Kalbin, çikolatanın ve birbirinden aşk dolu mesajların bir arada olduğu bir hediye. Sizce hangi kadın bu hediyeye hayır diyebilir! Kim bu hediyeyi aldığında havalara uçacak kadar mutlu olmaz? Bence Öyle bir kadın hala dünya üzerine gelmedi.

Seni herşeyen çok seviyorum kulesi, 4 adet farklı boyutlardaki kutulardan oluşturulmuş  ve her kutunun üzerinde ayrı bir kelime içerisinde sevgilinizi ya da eşiniz mutlu edebilecek birbirinden özel hediyeleri barındırıyor.

Sevgiliniz Seni Herşeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesinin içindeki çikolataların tatlılığından ve güzel sözlerin büyüsünden düşüp bayılmazsa emin olun sevinçten boynunuza sarılıp sizi ne kadar çok sevdiğini haykıracaktır.

Sevgiliniz bu hediyeyi aldığında içerisindeki çikolataları,aşk sözcüklerini gördüğünde hediyenin büyüsüne kapılıp düşüp bayılmaz ise emin olun mutluluktan ya ağlayacaktır ya da boynunuza atlayıp size ne kadar aşık olduğunu haykıracaktır.

Bu çok romantik hediyeyi sevgilinize ya da eşinize doğum gününde, yıldönümlerinizde ve sevgililer gününde hediye edebilirsiniz.

Fiyatını öğrenmek ve satış Sayfasına gitmek için Tıklayın...

Yorum Bırakın! »