Nostaljik Arabalar

nostaljik arabalar Nostaljik Arabalar

Şık ve dekoratif Nostaljik arabalarla sevdiklerinize acayip güzel sürprizler yapabilirsiniz. Her biri üretildikleri zamanın efsane olmuş klasik otomobillerin orijinaline birebir sadık kalınarak hazırlanmış minyatür halleri işte karşınızda. Tamamı el yapımı olarak üretilmiş olan metal oyuncak arabalar, olağanüstü gerçekçi bir tasarıma sahipler. Örneğin Klasik Vosvos Oyuncak Arabalar, aşağıda detaylarını göreceğiniz üzere, far, çamurluk, kaput, kapı, bagak gibi tüm ince tasarımları müthiş bir işçilikle hazırlanmış. Bunun yanında model olarak sunduğumuz diğer nostaljik arabalar içerisinde; Klasik Vosvos Minibüsler, Taksim Tünel Tramvayı, Bisikletler ve daha birbirinden çarpıcı Nostaljik arabalara bugünkü yazımızda yer vermeye çalıştık. Özellikle yaklaşmakta olan 14 Şubat sevgililer gününde erkek arkadaşınıza çiçek hediye edemeyeceğinize göre, iyisi mi Ona tutkularına yönelik, hobi olarak gördüğü ve çok sevdiği oyuncak arabalardan hediye edin:) Özellikle de otomobillere meraklı erkeklere. Hani şöyle bir jargon vardır ya; Erkekler büyüdükçe oyuncakları da büyür diye:) Nostaljik araba hediyesi ile belki erkek arkadaşınıza sevgililer günü hediyesi olarak gerçek bir otomobil armağan etmeyeceksiniz ancak, en az onun kadar mutluluk verici oyuncak arabalar dan armağan edebilirsiniz. İşte Sizin için seçtiğimiz Metal Oyuncak Arabalar!

1-Nostaljik Vosvos Minibüs

nostaljik vosvos minibus Nostaljik Arabalar

fiyat bilgisi tikla Nostaljik Arabalar

Şirinliğiyle insanı tatlı hayaller kurmaya zorlayan Nostaljik Minibüs, maviş görüntüsüyle masanıza kesinlikle çok yakışacak. Üzerinde yer alan resim çerçevesi içerisine sevgilinizle birlikte çektirmiş olduğunuz bir fotoğrafı yerleştirerek Ona armağan edebilirsiniz.

2-Taksim Tünel Metal Tramvay

dekoratif taksim tunel metal tramvay Nostaljik Arabalar

fiyat bilgisi tikla Nostaljik Arabalar

Osmanlı Döneminden bugüne, Taksim Tünel hattında hizmet veren Tramvay, mini haliyle çalışma masanıza renk katacak. Gerçekçi görüntüsü ile herkesi büyüleyecek olan Nostaljik Taksim Tünel Tramvayı, Sevdiklerinize de en özel dekoratif armağanlardan biri olacaktır.

3-Nostaljik Vosvos Metal Araba

buyuk boy nostaljik vovos metal araba bej Nostaljik Arabalar

fiyat bilgisi tikla Nostaljik Arabalar

Günümüzde bile önemli bir hayran kitlesine sahip olan 100 yaşındaki Klasik Otomobil Vosvos, anılarınızı yeniden canlandırmaya geliyor. Üzerindeki pasına kadar her detayı büyük bir titizlikle hazırlanmış olan Metal Nostaljik Vosvos, üzerinde taşıdığı resim çerçevesiyle de oldukça kullanışlı bir hediye.

4-Nostaljik Mavi Motosiklet

dekoratif nostaljik mavi motosiklet Nostaljik Arabalar

fiyat bilgisi tikla Nostaljik Arabalar

Sevdiklerinize verebileceğiniz en orijinal hediyelerden biri de orijinal görünüme sahip nostaljik mavi motosiklet. Özellikle nostaljik ürünlere merakı olan sevdiklerinize dekoratif motosiklet armağan edebilirsiniz.

5-Sevgiliye Hediye Vosvos Oyuncak

kisiye ozel 2li vosvos araba Nostaljik Arabalar

fiyat bilgisi tikla Nostaljik Arabalar

Yukarıda yer alan araba modellerinin biraz daha küçüğü olan Mini Vosvos’lar 2′li olarak satışa sunuluyor. Ayrıca plakasına sevgilinizle birlikte isimlerinizi taşıyabiliyorsunuz! İsminize özel olarak hazırlanacak Nostaljik Vosvos’larla Sevgilinize aşkınız ıilan edebilir, sürpriz bir evlilik teklifinde bile bulunabilirsiniz:)

6-Dekoratif Nostaljik Metal Mavi Bisiklet

dekoratif nostaljik metal mavi bisiklet Nostaljik Arabalar

fiyat bilgisi tikla Nostaljik Arabalar

Dekoratif görüntüsüyle bulunduğu her masaya nostalji rüzgarları estirecek olan Mavi nostaljik bisiklet, görenleri büyüleyecek:)

7-Dekoratif Nostaljik Metal Motosiklet

dekoratif nostaljik metal motosiklet Nostaljik Arabalar

fiyat bilgisi tikla Nostaljik Arabalar

Yorum Bırakın! »