Meslek Bibloları

Her işin kendine göre ayrı bir zorluğu vardır. Öğretmenler daha çok zihinsel olarak yorulurken bir mühendis bedensel olarak daha çok yorulabilir. Bu yüzden meslek tercihleri kişiler için hayati bir öneme sahiptir. Çünkü neredeyse yarı ömrümüzü geçireceğiniz bu meslek dalını ne kadar çok severseniz hayattan da bir o kadar çok tat alırsınız. Sevdikleriniz için hediye seçimi yaparken de bulunduğu mesleği göz önünde bulundurmakta fayda var. Hediye vereceğiniz kişinin evini veya ofisini süsleyecek özel tasarımlı biblolar bu zamana kadar verebileceğiniz en güzel hediyelerden birisi olabilir. Hemen hemen her mesleğe uygun bibloyu bulabileceğiniz sitemizde, sevdiklerinize uygun en güzel bibloyu seçebilirsiniz. Mesleki biblolar neredeyse gerçeği yansıtacak güzellikte ve canlılıktadır. Sevdiklerinizin ofisini veya evini süsleyecek olan meslek bibloları, gören herkesin sahip olmak isteyeceği türden bir eşya. Mesleklere özel biblolar, sevdiklerinizin yüzünde güzel bir tebessüme sebep olacak.


meslek biblolari 12 Meslek Bibloları

fiyat ogren Meslek Bibloları

Erkek Öğretmen Biblosu

Öğretmenler diğer meslek gruplarına göre daha kutsal bir meslektir. Çünkü birilerine bir şeyler öğretebilmek kadar güzel bir şey yoktur. Bizlere hayatımız boyunca bir şeyler öğretmeye çalışan, emek verip sabır gösteren öğretmenler için harika bir hediye önerisi ile karşınızdayız. Erkek öğretmen biblosu, erkek öğretmenleriniz için öğretmenler gününde hediye olarak tercih edebileceğiniz en güzel hediyelerden bir tanesi. Neredeyse gerçek görünen bu biblo el yapımı özel işçilik ile hazırlanmaktadır. Öğretmeninizin odasını veya evinin en güzel köşesini süsleyecek olan bu biblo, gören herkesin hoşuna gidecektir. Öğretmeniniz için uygun fiyatlı ve esprili bir hediye arıyorsanız erkek öğretmen biblosu tam da sizlere göre!


Erkek Doktor Mesleki Biblo

meslek biblolari 2 Meslek Bibloları

fiyat ogren Meslek Bibloları

Gecesini gündüzüne katan doktorlar, daha öğrenim yıllarından itibaren zorlu bir sürece girmiş bulunmaktadırlar. Yeri geldiğinde hayat kurtaran yeri geldiğinde hastalıklarımızı tedavi eden doktorlarımız için komik ve eğlenceli bir hediye almak istemez misiniz? Erkek doktor mesleki biblo, oldukça gerçekçi ve kaliteli bir işçiliğe sahip. Üzerinde doktor önlüğü bulunan erkek doktor biblo görenlerin ve tabi ki hediye verdiğiniz doktorun oldukça hoşuna gidecektir. İster doktor aile bireyleriniz için isterseniz de sizin için önemli olan bir doktora hediye olarak tercih edebilirsiniz. Doktorunuzun odasını veya evinin en güzel köşesini süsleyecek olan bu biblo üstelik oldukça uygun fiyatlı! Sağlığımızı borçlu olduğumuz en değerli doktorlar için bu mesleki biblo oldukça anlamlı bir hediye olacak!


Erkek Veteriner Biblosu

meslek biblolari 31 Meslek Bibloları

fiyat ogren Meslek Bibloları

Bizler için nasıl doktorlar çok önemli bir konumdaysa, hayvanlar için de veterinerler oldukça önemli. Sadece insan sağlığı değil hayvanların sağlığını da oldukça dikkate almalıyız. Sevimli hayvan dostlarımızı sağlıklarına kavuşturan veterinerler için oldukça sevimli bir hediye fikrimiz var! Erkek veteriner biblosu, veterinerler için verilebilecek en özel ve güzel hediyelerden bir tanesi. Kucağında ve omzunda hayvan bulunan bu biblo gerçeğini neredeyse hiç aratmayacak! Özel el yapımı işçiliğe sahip veteriner biblosu oldukça şık ve kaliteli! Veteriner aile bireyleriniz için veya hayvan dostunuzu emanet ettiğiniz veterineriniz için bu güzel bibloyu armağan edebilirsiniz. Gören herkesin dikkatini çekecek ve beğenisini kazanacak bu bibloyu sakın kaçırmayın!


Romantik Ponçikler Dekoratif Biblo

romantik poncikler dekoratif biblo Meslek Bibloları

fiyat ogren Meslek Bibloları

Sizi ve sevgilinizi yansıtacak harika bir dekoratif biblo ile karşınızdayız! Romantik ponçikler dekoratif biblo, kendinizi adeta bir aşk hikâyesi içerisinde hissettirecek! Mor çiçekli ağaçlar altında oturan ponçik sevgililer aşkın en güzel halini temsil etmektedirler. Yanında mini mesaj şişesi bulunan ve bankta oturan sevimli aşıkların bulunduğu bu bibloyu sevgiliniz için mutlaka tercih etmelisiniz! Aşkınızı daha da anlamlandıracak ola bu özel bibloyu sevgilinize armağan ettiğiniz de çok ama çok mutlu olacak! Evin en güzel köşesini hak eden romantik ponçikler dekoratif biblo üstelik oldukça uygun fiyatı ile sadece bu sitede! Sevgilinizi mutlu etmek ve romantik yönünüzü her zaman yansıtmak istiyorsanız bu sevimli bibloyu sakın kaçırmayın!


Dişçi Biblosu

meslek biblolari 5 Meslek Bibloları

fiyat ogren Meslek Bibloları

İlk diş çıkarttığımız andan itibaren diş problemleri ölene kadar peşimizi bırakmaz. Hele ki dişlerimize gereken bakımı ve özeni göstermezsek diş ile ilgili problemlerimiz oldukça rahatsız edici bir hal alabilir. Bu yüzden iyi bir dişçi bulmak çok önemli. Eğer ki hayatınızda çok iyi bir diş doktoru varsa onlar için çok sevimli ve eğlenceli dişçi biblosu satın alabilirsiniz. Muayene sandalyesi üzerinde uzanan diş doktoru biblosu, diş doktoru sevdiklerinizi çok ama çok mutlu edecek! Diş hekimliği okuyan aile bireyleriniz için de mezuniyet hediyesi olarak dişçi biblosunu tercih edebilirsiniz. Ofisin en güzel köşesini hak eden dişçi biblosu gören herkesin dikkatini oldukça çekecek!


Basketbolcu Biblosu

meslek biblolari 6 Meslek Bibloları

fiyat ogren Meslek Bibloları

Basketbol tutkunu aile bireyleriniz veya arkadaşlarınız var ise basketbolcu biblosu, onlara verilebilecek en güzel hediyelerden bir tanesi! Kırmızı forma giyen ve elinde basketbol topu tutan bu biblo, basketbola tutkulu olan her bireyi oldukça mutlu edecek! İster doğum günlerinde isterseniz de bir şampiyonluk sonrası basketbolcu biblosunu sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Özel el işçiliğine sahip bu biblo çok şık ve çok kaliteli! Üstelik çok uygun bir fiyata sahip olan basketbolcu biblosu sevdikleriniz için çok esprili bir hediye olacak! Evin en güzel köşesinde kendine yer ayıracak olan basketbolcu biblosu oldukça gerçekçi bir görünüme sahip. Sadece sitemizde bulunan bu özel bibloyu sakın kaçırmayın!


Hemşire Biblosu

 meslek biblolari 7 Meslek Bibloları

fiyat ogren Meslek Bibloları

Sağlık söz konusu olduğu zaman geri kalan her şey önemsiz hale gelir. Çünkü bir insan ancak sağlığı yerinde ise mutlu olabilir ve hayattan keyif alabilir. Sağlığımızı korumaya en az doktorlar kadar yardımcı olan hemşireler için çok eğlenceli ve kullanışlı bir hediye fikri ile karşınızdayız! Hemşirelere özel kalem, tüm hemşirelerin sahip olmak isteyeceği türden bir ürün. Beyaz önlüklü ve stetoskoplu hemşire şeklindeki bu kalemi kullanmak çok ama çok zevkli olacak! Hastalar hakkında alınması gereken notlar, nöbet çizelgeleri ve daha pek çok şey hemşireler tarafından artık bu kalem ile yazılacak! İster hemşire olan aile bireyleriniz için isterseniz de sizinle ilgilenen iyi bir hemşire için bu hemşire kalemi armağan olarak tercih edebilirsiniz!


Hostes Temalı mesleki Biblo

meslek biblolari 81 Meslek Bibloları

fiyat ogren Meslek Bibloları

Sürekli havalarda olan ve hava yolcuları içinden elinden gelen en iyisini yapmaya çalışan hostes veya hostes adayları için esprili bir hediye vermek ister misiniz? Hostes temalı mesleki biblo, gören herkesin dikkatini çekecek ve beğenisini kazanacak türden bir eşya. Mavi üniformalı ve elinde bavulu ile duran bu hostes biblo gerçeği birebir yansıtıyor! Sürekli ellerinde bavulları ile gördüğümüz hostesleri aynı şekilde yansıtan bu mesleki biblo, hediye vereceğiniz hostes bayanları çok ama çok mutlu edecek! İster doğum günlerinde isterseniz de diğer özel günlerde tercih edebileceğiniz bu güzel biblo özel bir el işçiliğine sahip. Oldukça sağlam ve kaliteli olan hostes biblo evin en güzel köşesinde göz kamaştıracak! Yeni evlenecek olan veya evlenmiş olan çiftler için şahane bir hediye önerisi ile karşınızdayız! Bisiklette gelin ve damat biblosu, yeni evli çiftler için harika bir hediye! Damadın sürdüğü bisikletin ön kısmında oturan gelin biblosu evin en güzel yerini şüphesiz kabul ediyor! El emeği ile boyanan ve kusursuz detaylara sahip olan bu biblo hem çok şık hem de çok kaliteli! İster arkadaşlarınıza düğün hediyesi olarak isterseniz de eşinize yıl dönümü hediyesi olarak gelin damat biblosunu tercih edebilirsiniz. Esprili olduğu kadar romantik ve aşk dolu bir hediye olan bu biblo üstelik oldukça uygun fiyatlı!


Mühendislere Özel Anahtarlık

meslek biblolari 9 Meslek Bibloları

fiyat ogren Meslek Bibloları

Günlük yaşantımızda kullandığımız çoğu ürün bir mühendis tasarımı sonucunda ortaya çıkmıştır. Kullanılan makineler, elektrikli lambalar, bilgisayarlar ve hatta içtiğiniz su bile bir mühendisin elinden geçmiştir! Hayatımızda bu denli önemli bir yere sahip olan mühendisler için eğlenceli bir hediye almaya ne dersiniz? Mühendislere özel anahtarlık, bir mühendise verebileceğiniz en eğlenceli ve en kullanışlı hediyelerden bir tanesi! Elinde mühendislik aletlerini taşıyan bu özel biblo özel el işçiliğine sahip olduğundan oldukça kaliteli bir tasarıma sahip! Gören herkesin dikkatini çekecek ve beğenisini kazanacak olan bu özel anahtarlığı ister mühendis sevdiklerinizin doğum gününde isterseniz de bir mezuniyet hediyesi olarak tercih edebilirsiniz! Üstelik çok uygun fiyatı ile asla kaçırılmaması gereken bir hediye!


Eczacılara Özel Biblo Anahtarlık

meslek biblolari 10 Meslek Bibloları

fiyat ogren Meslek Bibloları

Eczacı tanıdıklarınız veya aile bireyleriniz için bir hediye arıyor fakat ne alacağınıza bir türlü karar veremiyor musunuz? Eczacılara özel biblo anahtarlık, tam da isteyeceğiniz türden bir hediye! Beyaz önlüklü eczacı biblosu, bir eczacıya verebileceğiniz en güzel hediyelerden bir tanesi. El boyaması ile boyanan özel tasarımlı bu biblo oldukça şık ve kaliteli bir görünüme sahip. Eczacı sevdiklerinize ister doğum günlerinde isterseniz de mezuniyet hediyesi olarak eczacılara özel biblo anahtarlığı tercih edebilirsiniz. Sağlık sorunlarımızla en az sağlıkçılar kadar ilgilenen eczacılar için bu özel hediye çok anlamlı olacak!


Mezun Öğrenci Biblosu Anahtarlık

meslek biblolari 111 Meslek Bibloları

fiyat ogren Meslek Bibloları

Doğduğumuz andan itibaren birer öğrenci sayılır aslında. Sürekli bilgiye aç olan biz insanoğlunun ölene kadar öğreneceği bilgiler asla bitmez! Okul hayatı ufak yaşlardan başlayan ve genellikle üniversite ile sonlanan öğrenciler için hem çok eğlenceli hem de çok kullanışlı bir hediye önerimiz var! Mezun öğrenci biblosu anahtarlık, mezun tanıdıklarınız için verebileceğiniz en güzel hediyelerden bir tanesi. İster çocuğunuza mezuniyet hediyesi olarak isterseniz de birlikte mezun olduğunuz arkadaşlarınız için bu biblo anahtarlığı tercih edebilirsiniz. Mezuniyet cüppeli ve elinde diploması bulunan mutlu mezun biblo anahtarlık hem çok şık hem de çok kaliteli! Gören herkesin beğenisini kazanacak ve tüm dikkatleri üzerine çekecek olan bu anahtarlığı sakın sevdiklerinizden esirgemeyin!


Aşçılara Özel Dekoratif Biblo

meslek biblolari 121 Meslek Bibloları

fiyat ogren Meslek Bibloları

Bence kadın erkek fark etmeksizin her insanın kalbine giden yol mideden geçmekte! En temel ihtiyaçlarımızdan olan yemeği de en iyi ve en özenli şekilde tabii ki de aşçıların elinden yemekteyiz. Aşçı tanıdıklarınız için çok özel bir hediye olacak olan aşçılara özel dekoratif biblo, mutfağın en güzel köşesini kendisine kapacaktır. Elinde tabağı ve üstünde önlüğü bulunan bu sevimli aşçı biblo, aşçı tanıdıklarınız için alabileceğiniz en güzel ve eğlenceli hediyelerden bir tanesi. El boyaması ile boyanan bu kaliteli biblo oldukça şık bir tasarıma sahip ve gerçeğini birebir yansıtacak özellikte. Uygun fiyatı ile de dikkatleri üzerine çeken bu dekoratif bibloyu sakın kaçırmayın! Sizi ve sevgilinizi yansıtacak oldukça romantik bir hediye ile karşınızdayız! Sokak lambası banktaki aşıklar biblosu, sevgiliniz için verebileceğiniz en romantik hediyelerden bir tanesi. İster yıl dönümünüzde isterseniz de doğum günlerinde tercih edebileceğiniz bu özel hediye resmen aşk kokuyor! İster çalışma masasında isterseniz de yatak odasında kullanılabilecek bu özel biblo aşkı en güzel şekilde anlatıyor! Romantik gecelerinizi şık bir sokak lambası ile aydınlatmak isterseniz bu aşıklar biblosu çok işinize yarayacak! Gören herkesin dikkatini çekecek ve beğenisini kazanacak olan aşıklar biblosu özel el boyaması ile boyanmıştır. Sevgilinizin yüzündeki tebessümün sebebi siz olmak istiyorsanız romantik aşıklar biblosunu mutlaka tercih etmelisiniz!


Denizci ve Deniz Feneri Biblosu

meslek biblolari 13 Meslek Bibloları

fiyat ogren Meslek Bibloları

Deniz tutkunları ve gemi kaptanlarını sevindirecek çok güzel bir hediye ile karşınızdayız! Gerçi denizin o maviliğini, verdiği huzuru kim sevmez ki? Hele ki o deniz bir deniz feneri ile aydınlanıyorsa! Denizci ve deniz feneri biblosu, deniz severler için oldukça güzel bir hediye alternatifi. Deniz fenerinin yanında bulunan denizci adam biblosu mavi ve kırmızı renkleri ile oldukça göz alıcı! El emeği ile boyanan bu özel biblo hem çok şık hem de çok kaliteli! Evin en güzel köşesinde kendine yer edinecek olan denizci biblosu üstelik oldukça uygun bir fiyata sahip! Kaptan tanıdıklarınıza doğum günlerinde veya herhangi bir özel günde hediye olarak deniz feneri biblosunu tercih edebilirsiniz.


Sarı Kırmızı Futbolcu Biblosu

meslek biblolari 15 Meslek Bibloları

fiyat ogren Meslek Bibloları

Futbol severleri oldukça mutlu edecek bir hediye önerisi ile karşınızdayız! Özellikle erkeklerin bayılarak seyrettiği futbol, hemen hemen hayatlarının bütün bir bölümünü kaplamaktadır. Sarı kırmızı futbolcu biblosu, futbol tutkunları için düşünülebilecek en anlamlı hediyelerden bir tanesi! Galatasaray’a gönül vermiş bir arkadaşınıza veya futbol takımında oynayan futbolcu tanıdıklarınıza sarı kırmızı futbolcu biblosunu armağan olarak verebilirsiniz. El emeği ile boyanan özel işçilikli bu güzel biblo gören herkesin dikkatini çekecek ve beğenileri üstünde toplayacaktır. Ayağında topu olan ve çim saha üzerinde duran futbolcu biblo, evin en güzel köşesinde durmayı hak ediyor! Sevdiklerinize hem uygun fiyatlı hem de eğlenceli bir hediye düşünüyorsanız futbolcu biblo tam size göre!


Fotoğrafçılara Özel Dekoratif Biblo

meslek biblolari 16 Meslek Bibloları

fiyat ogren Meslek Bibloları

Fotoğraf çekmek bazıları için bir tutku! Çektiği her fotoğraf ile sizleri hayretler içerisinde bırakan fotoğrafçı tanıdıklarınız için çok özel bir hediye önerimiz var! Fotoğrafçılara özel dekoratif biblo, fotoğrafçı sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel ve anlamlı hediyelerden bir tanesi! Elinde kamerası ve çantasında fotoğrafları bulunan fotoğrafçı dekoratif biblo gören herkesin dikkatini çekecek ve tüm beğenileri üstüne toplayacaktır. El emeği ile boyanan ve tüm detayları kusursuz bir biçimde yansıtan bu biblo fotoğrafçı sevdiklerinizi çok ama çok sevindirecek! İster doğum günlerinde isterseniz de özel bir günde tercih edebileceğiniz bu anlamlı biblo, çok öze fiyatı ila sayfamızda!


Bayan Kuaför Biblosu

meslek biblolari 17 Meslek Bibloları

fiyat ogren Meslek Bibloları

Bayanların en uğrak mekanları şüphesiz kuaför salonlarıdır. Saçtan tutun da makyaja kadar her türlü bakımımız ile ilgilenen ve bizi en güzel hale getirmeye çalışan bayan kuaförler için çok özel bir hediye tasarladık! Bayan kuaför biblosu, kuaför dükkanlarına ayrı bir hava katacak! Kuaför akrabalarınız için veya çok sevdiğiniz bayan kuaförüne, bayan kuaför biblosu hediye ederek onları oldukça mutlu edebilirsiniz. Belinde tarağı, tokası, kurutma makinası bulunan ve tam bir bayan kuaförünü yansıtan bu biblo gören herkesin dikkatini çekecek ve tüm beğenileri üzerine toplayacaktır. Kuaför tanıdıklarınızı şımartmak ve onların yüzündeki tebessümün sebebi olmak istiyorsanız bayan kuaför biblosunu mutlaka hediye olarak tercih etmelisiniz! Üstelik oldukça uygun fiyatı ile sadece bu sitede!

Yorum Bırakın! »