Kişiye Özel Oskar Ödülü Hediyesi

Değer verdiğiniz,sevdiğiniz bay yada bayan bir dünya yıldızı yada oscarlık biri değil belki ama o kişi sizin gözünüzde bir yıldızdır.Ona verdiğiniz değer onu sizin gözünüzde farklı ve özel bir yıldız yapabilir.Hatta ona verdiğiniz bu değeri Kişiye özel ve isim yazılı Oscar ödülü ile daha arttırabilirsiniz.Kişiye özel ve isim yazılı oskar ödülü çeşitlerinden biri mutlaka sizin ve sevdiklerinizin hoşuna gidecektir.Bir düşünsenize böylesine anlamlı,farklı,özel ve tek bir hediyenin size alındığını.Mutlu olmaz mıydınız?Heykel Oscar modelleri sıradan ödüller sıradan heykeller gibi değildir.Gold rengi ve göze çarpan şahane ışıltısıyla tüm dikkatleri ve beğeniyi üzerine çekebilecek farklı bir hediye olabilir.Ayrıca onu bu kadar özel ve dikkat çekici yapan sadece ışıltılı olması değil aynı zamanda göze çarpan diğer bir özelliği ise bu heykellerin üzerinde kişiye ait özel olarak yazılmış isim bulunuyor. Ve bu özelliği ile tamamen biricik ve özgün bir hediye olabilme özelliği taşıyabiliyor.Böylesine güzel ve özel hediyeyi ister annenize doğum gününde yada anneler gününde hediye edin,yada sevgilinize yıl dönümüzde yada sevgililer gününde hediye edin,ama emin olun ki hediye ettiğiniz kişi bunu çok beğenecek ve böylesine şahane bir hediyeden fazlasıyla hoşnut olacaktır.

kalpli sevgili oskari Kişiye Özel Oskar Ödülü HediyesiKİŞİYE ÖZEL KALPLİ SEVGİLİ OSKARI
Herkesin bildiği gibi Oscar Ödülleri Dünyaca ses getiren ödül törenlerinden bir tanesi.Çeşitli dallarda bir çok isim bir çok ödüle sahip oluyor.Mesela Yılın en iyi filmi Oscarı, En iyi yönetmen Oscarı, En iyi Oyuncu Oscarı..Peki siz bu ödüllerin isimlerini değiştirip sevdiklerinize hediye edip onların aslında her şeyden önemli olduklarını birde bu şekilde dile getirmek istemez miydiniz? Bunlar türetilebilir.Mesela yılın en iyi annesi ödülü,yılın en şakacı arkadaşı ödülü,yılın en yakışıklı yada en güzel sevgilisi ödülü gibi bir çok seçeneği biz oluşturabilir.Belki Sevdikleriniz Dünyaca bilinen bir film yıldızı değiller ama onların sizin hayatınzda en önemli en değerli kişiler ve bu hepsine değer.Sevdiğiniz bir kişiye anneniz yada sevgilinize bir Oscar Hediye etmek güzel bir hediye alternatifi olabilir.. Bu Oscar’ın bildiğimiz klasik Gold rengi Oscar heykelinden tek farkı, oscar figürü adamın kalbini sonuna kadar açması! Bu da çok geniş ve sonsuz bir anlam taşıyabilir. Sevgilinize Romantik ve eşsiz bir doğum günü yada sevgililer günü hediyesi almak istiyorsanız mükemmel bir hediye olabilir.Ayrıca annenize de, Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscar‘ı hediye ederek ona da sonsuz sevginizi gösterebilirsiniz.

nokta Kişiye Özel Oskar Ödülü Hediyesi

ozgurluk aniti oskari Kişiye Özel Oskar Ödülü HediyesiKİŞİYE ÖZEL ÖZGÜRLÜK ANITI OSKARI
Sevdikleriniz için farklı ve şaşırtıcı bir hediye ye ne dersiniz? Büyük bir zamanınızı farklı ve hoş bir hediye aramakla harcamanıza gerek yok. Ahşap kaide üzerine oturtulmuş gold renkteki Özgürlük Anıtı Oscar Ödülünün üzerine yazdıracağınız kişiye özel bir mesaj ile Kişiye Özel Özgürlük Anıtı Oscar’ı, sevdiğiniz kişiye olan duygularınızı hissettirip onları mutlu etmenin en farklı ve en özel yolu olacaktır.. Oscar heykelinin ön yüzündeki plakaya yazdıracağınız mesaj tamamen size bağlıdır. Örneğin “Yılın Annesi Ceyda”, “Yılın Babası Ali”, “Yılın Sevgilisi Vel,”, “Yılın En Güzeli Fatma”. Bilmeniz gereken tek şey yazının içeriği tamamen size kalmış fakat yazı karakteri sınırı kırk karakterdir.

nokta Kişiye Özel Oskar Ödülü Hediyesi

bayan oskar odulu Kişiye Özel Oskar Ödülü HediyesiKİŞİYE ÖZEL BAYAN OSKAR ÖDÜLÜ
Oscar ödüllerinin simgesi hep bilinen bir erkek figürüdür.Şimdi bu tamamen değişti artık oscarlada bayanları da görebilmek mümkün! Her bayan elbet kendini o meşhur kırmızı halı üzerinde hayal etmiştir.Hayalinde bile o kırmızı halı üzerinde ki heyecanı yaşamıştır. Bu heyecanı bir nebze daha gerçek onlara yaşatmak istemez misiniz? Eğer cevabınız eve ise eşiniz ya da sevgilinizin ömür boyu unutamayacağı ve saklayacağı bu ödül onları fazlasıyla onure ve mutlu edecektir. Üzerine kişiye özel yazı da yazabileceğiniz heykelcikler bu sefer tamamen bayanlara özel.

Yorum Bırakın! »