Kişiye Özel Hediyeler

Kişiye özel hediyelerle ilgili yazıma  sizlere çok basit ve düşündürecek birkaç soruyla başlamak istiyorum. Sorum şu : bugüne kadar aldığınız hediyelerden hangisi sizin için özel yapılmış ya da size özeldir? Ya da bu zamana kadar gözünüz gibi baktığınız, en anlamlı en kalıcı belkide her elinize aldığınızda her tuttuğunuzda sizi duygulandıracak hediye hangisi?  Sevgilinizin,eşinizin ya da iş arkadaşınızın size hediye etmiş olduğu bir çanta mı? , gömlek mi? ya da ayakkabı mı? Her ne kadar bu hediyelerinde sizler için değeri çok fazla olsada gerçekten çok anlamlı ve size özel midir? Ya da her giyindiğinizde, elinize aldığınızda ya da kokladığınızda size gerçekten farklı bir has ve sadece size olduğunu hissettirebiliyor mu? Yukarda sormuş olduğum sorulara cevabınız hayır ise; işte ozaman size alınan hiçbir hediye sizi düşünülerek alınmamıştır ve hediye olsunda ne olursa olsun mantığıyla alınmış ürünlerdir. Bu yüzden size karşınızdakinin böyle düşünmesini istemiyor ve ona anlamlı ve sadece ona özel hediye almayı düşünüyorsanız, kişiye özel hediyeler ile yukarıdaki tüm sorulara cevap vererek sevdiklerinize güzel bir hediye alabilirsiniz. Peki nedir bu kişiye özel hediyeler?  Bizlere göre; kişiye özel hediyeler üzerine içinizden gelen derin anlamları yükleyebildiğiniz ya da üzerine sevdiklerinizin isimlerini ya da herhangi istediğiniz yazıyı işletebildiğiniz ürünlerdir. Örnek vermek gerekirse: ahşap bir çerçevenin üzerine sevgilinize sürekliği kullandığınız bir sözcüğü yazdırarak ve içerisine beraber çekildiğiniz bir fotoğrafı koyarak ona kişiye özel bir doğum günü ya da yıldönümü hediyesi verebilirsiniz. Ya da iş arkadaşlarınıza üzerine isim ve soy isminin yazılı olduğu bir kalem seti ile çok şık bir kişiye özel hediye verebilirsiniz.  Peki kişiselleştirilmiş hediyeler ile karşımızdaki kişilere nasıl hediyeler vermiş olursunuz? Bu sorunun cevabı çok açık ve net olarak , kalıcı,anlamlı ,yıllarca unutulmayacak ve sevdiklerinizin onu her kullandığında sizi hatırlayacağı cinste kendilerini özel hissettirecek hediyeler vermiş olacaksınız.  Belkide günlerdir, annenize,babanıza,sevgilinize ya da eşinize hediye arıyorsunuz yüzlerce site içerisinde kaybolup gittiniz, fakat o site bu site ararken ilginchediyeci.com‘a denk geldiniz. İşte sizleri hediye arama derdinden kurtaracak kişiselleştirilmiş ve üzerine küçük sözcükler ile büyük anlamlar katacağınız kişiye özel hediye önerileriyle baş başa bırakmak istiyorum.

isme ozel deri cuzdan Kişiye Özel HediyelerKİŞİYE ÖZEL DERİ ERKEK CÜZDAN
Erkekler, hiçbir zaman kadınlar kadar düzenli olamamışlardır. Ve kadınlar kadar da çantaya düşkün olmamışlardır. Ve genel olarak çanta taşımayan bir erkek için kendisi için gerekli ne varsa herşeyini cüzdanına sığdırma gibi bir durumu vardır. kredi kartlarını,nüfus cüzdalarını ve gerekli gereksiz diğer tüm eşyalarını cüzdanlarında taşırlar. Burdan çıkarılan sonuçta erkekler için cüzdanın önemi çok büyüktür. Şimdi sizlere önereceğim  ürün de erkek arkadaşınıza ya da iş arkadaşınız olan bi erkeğe alınabilecek kişiye özel bir hediye. Üzerine isim yazılabilen deri cüzdan. Gerçek deriden üretilen üzerine hediye alacağınız erkeğin isminin baş harfini ve isim soyisim yazdırabileceğiniz bu kişiye özel deri cüzdan ile erkek arkadaşınıza ömürlük ve şık bir hediye verebilirsiniz.

nokta Kişiye Özel Hediyeler

kisiye ozel hediye seti1 Kişiye Özel HediyelerKİŞİYE ÖZEL ERKEK HEDİYE SETİ
Sıradaki kişiye özel hediye önerim de, özellikle çalışan baylar için tasarlanmış ve vaktinin büyük bir kısmını ofiste geçiren erkekleri düşünülerek hazırlanmış bir hediye seti. İçerisindekileri sayarsak, deri anahtarlık,kişiye özel kalem ve deri kartvizitlik barındırıyor.  Tabiki içerisindeki tüm ürünler isime özel olarak düzenlenip, çok şık kutusu içerisinde teslim edilebiliyor.  Her nekadar erkeğe alınabilecek hediyeler,bayanlara nazaran çok fazla çeşitli olmasa da her erkeğin kalbine gidecek bir hediye mutlaka vardır.  Bu kişiye özel hediye setide babanıza,sevgilinize ya da öğretmeninize alınabilecek harika bir özel gün hediyesi.

nokta Kişiye Özel Hediyeler

kisiye ozel bayan cuzdani Kişiye Özel HediyelerKİŞİYE ÖZEL BAYAN DERİ CÜZDAN
Özel birine özel tasarım.Bu anneler gününde üzerinde annenizin isminin yazılı olduğu Kişiye Özel Bayan Cüzdanı ile annenizi şaşırtabilir ve özel bir ürün kullanmasını sağlayabilirsiniz. Kişiye ÖzelBayan Cüzdanı Model 2 ile sevdiklerinize verdiğiniz değeri sevgiyi farklı bir yolla belirtmiş olabilirsiniz.Alışverişlik bayanlar için büyük mutluluktur. Sizde sevdiklerinize alışverişi daha zevkli mutluluğu da daha huzurlu bir şekilde yaşatmak istiyorsanız bu tasarım tam size göre. Hatta bu anneler gününde annenize özel olarak tasarlanmışKişiye Özel Bayan Cüzdanı Model 2’yi satın olarak ona hiç unutulmayacak bir hediye edebilirsiniz.Kişiye Özel Bayan Cüzdanı Model 2’in kahverengi, kırmızı, pembe, siyah, taba, turuncu, yeşil ve lacivert renkleri bulunmaktadır.
nokta Kişiye Özel Hediyeler

kisiye ozel iphone kilifi Kişiye Özel HediyelerKİŞİYE ÖZEL İPHONE 4/4S/5 KILIFLARI
Herkesde bir İphone olabilir ama sizin ki sadece size özel tasarlansın istemez misiniz?Size Özel tasarlanmış iPhone 4/4S/5 Kılıflarının tasarımında ister kendinize ait fotoğrafınızı, isterseniz sevdiklerinizin fotoğrafını ekleyebilir  telefonunuzu size özel hale getirebilirsiniz. Arkadaşlarınıza hoş bir jest yapmak isterseniz böyle bir tasarım işinize yarayabilir.Annenize anneler günü için tasarlayacağınız birlikte bir fotoğrafınızın ve yine size ait ufak bir yazının olduğu kılıf anneniz kullandığı, gördüğü her an  her seferinde yeniden mutlu edecektir.Günümüzde aktif olarak kullanılan İphone telefonlar piyasada çeşit çeşit İphone kılıfı üretimine neden olmuştur. Fakat bunlara da bakıldığında belli bir çizgiden sonra sıradanlaştığını görebiliriz. Fakat  Kişiye Özel iPhone 4/4S/5 Kılıfları size kendi hayal gücünüzle kendi tasarımınızı kullanma imkanı veriyor. Kendinize yada sevdiğiniz birine bir farklılık yaratmak istiyorsanız Kişiye Özel iPhone 4/4S/5 Kılıfları tam size göre.Kişiye Özel iPhone 4/4S/5 Kılıflarının iPhone 5 için şeffaf, beyaz, kırmızı, turuncu ve pembe çerçeveli modelleri bulunmaktadır. iPhone 4/4S için ise siyah ve beyaz çerçeveli modelleri bulunmaktadır.Kişiye Özel iPhone 4/4S/5 Kılıfları üzerindeki fotoğraflar Sublimasyon baskı tekniği ile metal plaka üzerine basılmaktadır ve uzun ömürlüdür.

nokta Kişiye Özel Hediyeler

kisiye ozel hediyelik kupa Kişiye Özel HediyelerKİŞİYE ÖZEL SİHİRLİ HEDİYELİK KUPA
Sevgilinize üzerinde ismi yazılı hediyelik kupa bardaklar ona olan aşkınızı dile getirmenin en kestirme ve ucuz yolu. Artık sevgililer arasında klasikleşen hediyelerden olan sihirli bardaklar, artık sevgilinizin ismiyle beraber daha özel hale gelecek.İster eşinize,isterseniz sevgilinize yıldönümünüzde ya da doğum gününde hediye edebileceğiniz isim yazılı sihirli kupa ona alabileceğiniz hem romantik hemde çok özel bir hediye.Sevgiliye Özel hediyelik Sihirli Kupa başta siyah sıradan bir kupa gibi gözüküyor içine Çay, Kahve veya Sıcak herhangi bir içecek koyduğunuzda yavaş yavaş siyah renk gidip yerine daha önceden yazdırdığınız sevgilinizin ismi seni seviyorum ile yazısı ile birlikte gözüküyor.

nokta Kişiye Özel Hediyeler

kisiye ozel puzzle Kişiye Özel HediyelerKİŞİYE ÖZEL 40 PARÇALIK PUZZLE
Kişiye özel hediyeler, her zaman kalıcı ve anlamlı olmuşlardır. Busevgililere özel 40 parçalık puzzle da işte tam böyle anlamlı ve kalıcı bir hediye olabilir. Sevgilinizle beraber çekildiğiniz bir fotoğrafı yapbozunuzun üzerine bastırarak ona parça parça hediye edin. Oda aşkınızı tek tek birleştirsin.Her yaşta herkesin zevkle yaptığı puzzler artık sevgilinize hediye edilmek üzere üretilmeye başlandı. Sevgilinize üzerinde ikinizin resmini parçalanmış halde hediye ettiğinizde onu istediği yerden başlayarak tek tek aşkınızı yeniden bi araya getirecektir. Ardından isterse bitmiş halini çerçeveletip bir fotoğraf halinde saklayabilir.Sevgiliye özel bu fotoğraf baskılı puzzle‘ı sevgilinizin doğum gününde,yıldönümüzde ya da sevgililer gününde hediye edebilirsiniz. bizden size ektra yaratıcı  bir fikirde, hediyenizi vermeden önce bir parçasını vemeyin ve 39 parça olarak verin, son parçasınıda kırmızı yüzük kutusunda alacağınız çok şık bir pırlantayla teklifinizi yaparken sınabilirsiniz.Kişiye Özel Kama Sutra Zarlarıyla yatak odanızın tüm kurallarını siz belirliyorsunuz. Sonra da işi şansa bırakıyorsunuz.

nokta Kişiye Özel Hediyeler

kisiye ozel kamasutra zarlar1 Kişiye Özel HediyelerKİŞİYE ÖZEL KAMASUTRA ZARLARI
Kamasutra zarları daha önce gördüyseniz ne oldukları hakkında yeterince bilgiye sahip olmuş olmalısınız. Fakat artık tüm bildiklerinizi unutun ve herşeyi sizin belirliyeceğiniz fantezilerine hazır olun! Bu kişiye özel kamasutra zarlar ile artık yatak odanızdaki tüm kurallar sizin elinizden geçmeden onaylanmayacak.  Kurallar sizden şans zarlardan.  Bu zarı diğer sıradan kamasutra zarlardan ayıran özelliği üzerindeki mekan ve pozisyonları sizin belirleyeceğinizdir.  Paket içeriğinde 6 adet pozisyon ve mekanlar bulunmakta. İçinden çıkan bu yapışkanları dilediğiniz şekilde zarlarınıza yapıştırıyorsunuz ve sizin belirlediğiniz kişiye özel kamasutra zarınızı hazırlamış oluyorsunuz..

nokta Kişiye Özel Hediyeler

kisiye ozel duvar saati Kişiye Özel HediyelerSEVGİLİLERE ÖZEL DUVAR SAATİ
Sevgilinize sürekli bakacağı ve her baktığında sizi hatırlayacağı duygusal ve mesaj gönderen bir hediye vermek istermisiniz? Eğer cevabınız evet ise; Sevgililere özel olarak üretilmiş bu mesajlı duvar saatleri tam sizin aradığınız hediye. Üzerine iki adet fotoğrafınızı bastırabileceğiniz gibi bir adette size ait mesajı yazdırabilirsiniz.Saatin üzerine zamanla alakası aşk dolu sözcükler yazdırarak ,sevgilinize basit fakat bir okadar da anlamlı ve romantik bir hediyeverebilirsiniz. Bu özel mesajlı saatler ile aşkınız sonsuza kadar su gibi akar inşallah.  Sevgilisine romantik bir doğum günü ya da sevgililer günü arayan beyler için yartıcı ve farklı bir hediye.

nokta Kişiye Özel Hediyeler

kisiye ozel sigara tabakasi Kişiye Özel HediyelerKİŞİYE ÖZEL SİGARA TABAKASI
Şimdiki önereceğim hediye her ne kadar sağlını düşünmeyenler için olsada çok şık bir sigara tabakası. Sevdiğiniz insanlar ne kadar dil dökseniz dahi sigarayı bırakma konusunda direniyorlarsa, bari  onları  üzerinde insanı tiksindirecek resimlerin olduğu sigara kutularından kurtarın. Kısaca ürünün özelliklerinden istemeyek bahsetsekte üzerine babanızın,abinizin ya da sevgilinizin ismini yazdırabileceğiniz şık bir sigara tabakası.

 

Yorum Bırakın! »