Kişiye Özel Hediye Konserve Kutuları

Bu yazımızda sizlere birbirinden şaşırtıcı Sürpriz Konserve Kutularından örnekler vereceğiz. Eskiden annelerimiz bazı gıdaları her zaman ellerinin altında bulundurabilmek için konserve yapardı. Günümüzde her ne kadar tüm sebze ve meyvelere dört mevsim ulaşabilsek de konserve kültürü devam etmektedir. Hormonlu ürünler yerine tercih edilen konserveler, mevsiminde yetişen sebze meyvenin lezzetini ve besin değerini korumaktadır. Konservenin bu koruyucu özelliği bize de ilham verdi ve içerisinde sevginizin tadını ve değerini koruyacak hediye konservesi oluşturduk. Kişiye özel çikolata konservesi, mesajlı konserveler ya da sevginizi anlatan puzzle parçalarından oluşan birbirinden farklı konserve hediyeleri ile hediye anlayışına farklı bir boyut getirdik. Farklı şekilde sunulan bu sürpriz konserveler ile sevdiklerinizi önce çok şaşırtacak ardından da mutlu edeceksiniz. Bu konserve hediyesini sevdiklerinize ilginç yöntemlerle de verebilirsiniz. Örneğin market alışverişi sonrasında poşet içerisinde aldığınız yiyeceklerin arasına gizlediğiniz bu konserve kutusunu eline alan hediye sahibi sevdiğiniz önce şaşıracak kutuyu inceleyip kapağını açtığında ise ayakları yerden kesilecektir.

SENİN HAKKINDA SEVDİĞİM ŞEYLER KONSERVESİ

senin hakkinda hissettigim seyler konservesi Kişiye Özel Hediye Konserve Kutuları

fiyat ogren Kişiye Özel Hediye Konserve Kutuları

Siz de esprili kişiliğiniz ile gönüllere taht kuracaksınız. Farklı tasarımlarıyla tüm sevdiklerinize özellikle de sevgiliye sürpriz konserve hediyesi, sürpriz yapmayı sevenler için oldukça ideal bir tercih olacaktır. Bu konserve kutusunun içerisine sevginizi, aşkınızı, mutluluğunuzu ya da pişmanlıklarınızı sığdırabilirsiniz. Bulduğumuz ürünleri sizler için gerçekten birçok aşamadan eleyerek geçiriyoruz. Hediyenin satıldığı Web sitesinden ürünün kalitesine, Kargo süresinden fiyatına kadar her konuda ekibimizce inceleme yapılmaktadır. Şunu da söyleyebilirim ki ürünleri alırken içiniz rahat olsun. Sizler için araştırdığımız ve süzgeçlerimizden geçirdiğimiz hediye konservelerden en güzellerini şimdi huzurlarınızı sunuyoruz. Şimdiden iyi alışverişler efendim

KİŞİYE ÖZEL 240 PARÇA PUZZLE KONSERVESİ

kisiye ozel 240 parca puzzle konservesi Kişiye Özel Hediye Konserve Kutuları

fiyat ogren Kişiye Özel Hediye Konserve Kutuları

Farklı hediye arayışında olanlara farklı tasarımlar sunmaya devam ediyoruz. Gıdaların uzun ömürlü kullanılabilmesi için sağlıklı bir şekilde saklanmasını sağlayan konserve kutuları şimdi de sizin sevginizi saklayacak. Sevdiğiniz kişilerle birlikte çektirdiğiniz en özel fotoğrafınız basılacağı puzzle parçaları bu konserve kutusunda saklı. Seçtiğiniz fotoğraf hem konserve kutusunun dış ambalajında hem de puzzle parçaları üzerinde basılı şekilde sunuluyor. Annenize, babanıza, kardeşinize, eşinize, sevgilinize veya çocuklarınıza yani tüm sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz oldukça farklı orijinal bir hediye. Konserve kutusundan çıkan 240 parçadan oluşan puzzle parçalarını birlikte oluştururken hem eğlenecek hem de büyük bir zevkle güzel vakit geçireceksiniz. Parçaları oluşturduğunuzda ortaya çıkan fotoğraf ikinizi de mutlu edecektir. Ardından bozduğunuz puzzlenızı tekrar konserve kutusuna toplayıp dilediğiniz zaman çıkarıp eğlenceye devam edebilirsiniz. Konserve kutusu da bu hediyenizin değerini korumaya devam edecektir.

AŞK DOLU KONSERVE KUTUSU

ask dolu konserve kutusu Kişiye Özel Hediye Konserve Kutuları

fiyat ogren Kişiye Özel Hediye Konserve Kutuları

Sevdiğinize aşkınızı tam anlamıyla anlatacak farklı bir hediye arıyorsanız size aşk dolu konserve kutusunu tavsiye ederiz. Evet, yanlış duymadınız konserve kutusu. Hani şu annelerimizin yaptığı gıdaları koruyup saklamak için hazırlanan konserve kutusu. Ama içinde bu sefer aşk var hem de sizin aşkınız. Üstelik son kullanma tarihi de açıldıktan 365 gün sonra yani yıl boyunca aşkınızın tazeliğini koruyacak. Üzerinde ‘Seni sevdiğimi 365 gün boyunca her gün hatırlaman için’ yazan bu aşk dolu konserve kutusunda aşkınızı anlatacak neler var neler. Öncelikle yılın her bir gününe özel aşkın sembolü olan kalp şeklindeki kırmızı renkteki kartlara yazılmış birbirinden romantik mesajlar. Yanında aşkın tadı olan ve üzerinde seni seviyorum yazılı üç adet çikolata. Son olarak da aşkın çiçeği olan kırmızı gül yaprakları. Aşkınızın ruhunu, tadını ve kokusunu barındıran bu aşk dolu konserve kutusu sevgililer günü, doğum günü ya da özel yıldönümlerinde tercih edebileceğiniz en romantik hediye. Yılın her bir günü konserve kutusundan çıkarılan romantik mesajlar aşkınızın tazeliğini yıl boyu koruyacaktır.

ABUR CUBUR KONSERVE KUTUSU

abur cubur konserve kutusu Kişiye Özel Hediye Konserve Kutuları

fiyat ogren Kişiye Özel Hediye Konserve Kutuları

Ne kadar büyüsek de içimizdeki çocuk asla büyümez. Çocuklar için vazgeçilmez olan sürpriz hediyelere ve abur cuburlara hiçbirimiz hayır diyemeyiz. Sürpriz hediye anlayışını abur cuburlar ile bir araya getirdiğimizde tüm sevdiklerinize armağan edebileceğiniz şirin bir hediye ortaya çıkardık. Vee karşınızda abur cubur konserve kutusu. Klasik konserve kutusu görünümündeki bu kutunun içerisinde neler var neler. En çok tercih edilen markalardan oluşan bu kaliteli ürünlerin hepsi sevdiklerinizi bekliyor. Abur cuburların babası olan birbirinden lezzetli çikolatalar, ağzınızı sulandıracak şekerler, en büyük balonları yapıp patlatabileceğiniz sakızlar, mis gibi kokan kahveler, sevimli ayıcıklardan oluşan şekerlemeler evet bunların hepsi bu konserve kutusunun içerisinde. Kalbe giden yolun mideden geçtiğini de unutmadan tüm sevdiklerimizin kalbinde taht kurabilirisiniz. İçerisindeki lezzetin haricinde dışının görselliği ile de dikkat çeken abur cubur konserve kutusunun üzerinde ‘Hayatın anlamı bu kapağın altında’ ve ‘Abur cubur ye keyfine bak’ yazıları ve birbirinden renkli şekerleme resimleri var.

DOĞUM GÜNÜNE ÖZEL AŞK KONSERVESİ

dogum gunune ozel ask konservesi Kişiye Özel Hediye Konserve Kutuları

fiyat ogren Kişiye Özel Hediye Konserve Kutuları

Sevgiliniz doğum gününde birçok kişiden hediye alabilir ancak sizden gelecek hediyenin ana temasının romantizm olmasını bekler. Bu romantik hediye diğer pahalı hediyelerden daha değerlidir onun için. Romantik hediye denilince hep klasik fikirler gelir akla. Öyle bir hediye bulmalısın ki hem aşkınızı en iyi şekilde yansıtmalı, hem romantik olmalı hem de farklı bir özelliği olmalı. Doğum gününe özel aşk konservesi bu saydığımız tüm özelliklere sahip. İçinizden gelen tüm duyguları ifade eden kırmızı kalp şeklindeki kartlara yazılı 100 adet romantik doğum günü mesajı, ambalajında Doğum günün kutlu olsun yazılı eşsiz lezzette 10 adet çikolata ve gül yaprakları ile doldurulmuş bu doğum gününe özel aşk konservesi ile romantizmde zirveye ulaşacaksınız. Sürpriz balonlar ile resmedilmiş konserve kutusunun üzerinde doğum günü mesajları mevcut. Sevgiliniz aldığı bu romantik hediye ile çok mutlu olup havalara uçacağından, ellerinden sıkı sıkı tutmayı unutmayın.

KÖPEK GİBİ PİŞMANIM ÇİKOLATA KONSERVESİ

kopek gibi pismanim cikolata konservesi Kişiye Özel Hediye Konserve Kutuları

fiyat ogren Kişiye Özel Hediye Konserve Kutuları

Kırılan kalbi onarmak oldukça zordur. Her yolu denediniz ama bir türlü affettiremediniz mi kendinizi? Seven kalbin affetmesini sağlayacak bir yol mutlaka vardır. Sevimli, küçük, sempatik hediyeleri denediniz mi? Hayır diyorsanız affetme garantili hediyemiz tam size göre. İçeriği, görselliği, lezzeti ve sempatikliği ile pişmanlığınızı en iyi şekilde ifade edebileceğiniz Köpek gibi pişmanım çikolata konservesi. Konserve kutusu şeklinde dizayn edilmiş bu pişmanlık hediyesi ile onu şaşırtacak kendinizi ise affettireceksiniz. Konserve kutusu üzerinde ağlayan sevimli bir köpek figürünün altına köpek gibi pişmanım yazısı var. İçerisinde ise her biri üzerinde pişmanlığınızı belirten ambalajında ağlayan sevimli köpeğin konuşma balonlarında ‘Beni affet’, ‘ Çok üzgünüm’, ‘Özür dilerim’, ‘Çok pişmanım’ yazıları olan 24 adet çikolata bulunmakta. Kalbini kırdığınız her kim ise bu jestiniz karşısında kayıtsız kalmayacak ve sizi affedecektir. Bu sıra dışı, sempatik köpek gibi pişmanım çikolata konserve hediyesi ile sevdiklerinizin yüzünde tebessüm oluşturacaksınız.

ERKEĞE SÜRPRİZ KONSERVE KUTUSU

erkege surpriz konserve kutusu Kişiye Özel Hediye Konserve Kutuları

fiyat ogren Kişiye Özel Hediye Konserve Kutuları

Bir erkeğe sizce ne hediye alınır? Bir kol saat mi, kartvizitlik mi, çakmak ya da sigara tabakası mı? Bunların hepsi bir erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerdir. Bunların hepsini birden almaya ne dersiniz? Erkeğe sürpriz konserve kutusunun içerisinde hepsini bir arada sizin için sunuyoruz. Ayrıca kartvizitlik, sigara tabakası ve metal çakmağın üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazarak bu muhteşem kombinasyonu daha da anlamlı kılıyoruz. Kol saatinin ise bir başka özelliği de aynı zamanda çakmak olarak kullanılması. Bu ürünlerin tamamı oldukça kaliteli malzemelerden imal edilmiş ve bir o kadar da şık görünümlüler. Erkeğe sürpriz konserve kutusunun üzerinde bulunan sadece erkeklere özel ibaresi ile erkeklere has bir hediye olduğu esprili bir şekilde dile getirilmiş oluyor. Kişiye özel olarak hazırlanan konserve kutusu içerisinde sunulan bu ürünler hediye ettiğiniz kişiye kendisini çok özel hissettirecek, siz de onun gözünde çok özel birisi olacaksınız. Erkeğe sürpriz konserve kutusunu eşinize, sevgilinize, babanıza, oğlunuza yani çevrenizde değer verdiğiniz bütün erkeklere hediye edebilirsiniz.

SÜRPRİZ MESAJ KONSERVESİ

surpriz mesaj konservesi Kişiye Özel Hediye Konserve Kutuları

fiyat ogren Kişiye Özel Hediye Konserve Kutuları

Her genç kızın en büyük hayali sevgilisinden alacağı romantik evlenme teklifidir. Unutulmayacak o anı en güzel şekilde hayal eder. Bir ömür boyu hayatı paylaşmayı düşündüğünüz sevgilinize en sıra dışı, romantik evlilik teklifi için hazırlık yaptınız mı? Bir konserve kutusu ile bunu başarabilirsiniz desek inanır mısınız? Konserve kutusu ama içerisinde 500 karakter ile aşkınızı anlattığınız mesaj kağıdı ve aşk kokan gül yaprakları var. Evet cevabı alma garantili olan bu romantik sürpriz mesaj konserve kutusu üzerinde Sana olan tüm hislerim bu kapağın altında yazılı. Capcanlı renkteki Aşkıma Mesaj Konservesini açan sevgiliniz, annelerimizin sebze meyvelerin lezzetini ve besin değerini kaybetmemesi için hazırladığı konserve kutuları gibi aşkınızın tadını ve değerini bulacağı bu kavanozu çok beğenecek. İçerisinden çıkan gül yapraklarının kokusu eşliğinde sizin yüreğinizden gelen kelimelerden oluşan mesajı okuduğunda aşkın büyüsüne kapılacak. Sürekli açıp tekrar tekrar okumak isteyecek. Okudukça da size olan aşkı katlanarak artacak. Hayallerini süsleyen romantik evlenme teklifini almanın sevincini yaşayacak. Sevgilinizin duymak istediği aşk mesajı bu kapağın altında. Evlenme teklifinin haricinde sevgililer günü, yıldönümleri ya da doğum gününde de sevgilinize sürpriz mesaj konserve kutusunu hediye edebilirsiniz. Gıda konservesi şeklinde tasarlanmış, içerisinde kişiye özel mesaj kağıdı ve gül yaprakları bulunan sürpriz kutu sevgilinize her daim sunacağınız onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatabilecek en romantik hediye olacaktır.

GÜLÜMSE SÜRPRİZ KONSERVE HEDİYESİ

gulumse surpriz konserve hediyesi Kişiye Özel Hediye Konserve Kutuları

fiyat ogren Kişiye Özel Hediye Konserve Kutuları

Günlük yaşantımızda emojiler önemli bir yer almaya başladı. Artık mesajlaşırken söylemek istediğimiz şeyleri uzun uzun anlatmak yerine tek bir emoji ile anlatır hale geldik. Aslında bu emojiler işimizi oldukça kolaylaştırdı. En çok kullanılan emojilerin başında ise gülümseyen yüz ifadesini temsil eden smile geliyor. Mesaj olarak sürekli kullandığınız gülen yüz ifadesini, gülümsemesini istediğiniz tüm sevdiklerinize gönderebileceğiniz bir hediye haline getirdik. Hem de sevimli bir konserve kutusunda. Gıdaların besin değerinin korunarak, bozulmadan uzun ömürlü kullanılmasını sağlayan konserve kutuları bu sefer de sevdiklerinizin moralinin bozulmasını engelliyor. Konserve kutusu görünümünde bu hediye ile sevdiklerinizin yüzünde tatlı bir tebessüm oluşmasını sağlayacaksınız. Üzerinde gülümseyen yüz ifadesi olan emojinin altında Her zaman gülümse konservesi yazılı gülümse sürpriz konserve hediyesi 2 Adet “Her Zaman Gülümse” yazılı ve Emoji ifadesi bulunan yuvarlak bardak altlığı, 1 adet Her Zaman Gülümse” yazılı ve Emoji ifadesi bulunan kitap ayracı, 1 Adet “Mutluluk” yazılı dilek tohumu, 1 Adet Stres Topu, 1 Adet Emoji Anahtarlık, 1 Adet içerisinde renkli drajeler yer alan Mini Sürpriz Şişeden oluşmakta. Gülümsemenin yüzüne yakışacağı annenize, babanıza, eşinize, kardeşlerinize, çocuklarınıza ve özellikle sevgilinize tüm özel günlerinizde tercih edebileceğiniz sempatik bir hediye olacaktır. Morali bozuk olan bir dostunuzun yüzünde tebessüm oluşturmak için de gülümse sürpriz konserve hediyesini kullanabilirsiniz.

KİŞİYE ÖZEL AŞK ÇİKOLATA KONSERVESİ

kisiye ozel ask cikolata konservesi Kişiye Özel Hediye Konserve Kutuları

fiyat ogren Kişiye Özel Hediye Konserve Kutuları

Annelerimizin hazırladığı konservelerin tadına doyum olmaz. Hormonlu ürünler yerine tercih edilen konserveler, mevsiminde yetişen sebze meyvenin lezzetini ve besin değerini korumaktadır. Siz de aşkınızın değerini koruma altına almak istiyorsanız kişiye özel aşk çikolata konservesi tam size göre. Gıda konservesi görünümünde tasarlanan bu hediyenin içi dışı sizin aşkınız ile dolu. Konserve kutusu üzerinde aşkınız ile size özel en romantik fotoğrafınızın altında ‘AŞK Çikolata konservesi’ yazısı yer almaktadır. Kutunun içerisinde bulunan 24 adet çikolataların ambalajlarında ise isimleriniz, sizin için anlamı olan özel bir güne ait tarih ve seçtiğiniz fotoğrafınız basılı bulunmaktadır. Ayrıca romantizmde sizi zirvelere çıkaracak gül yapraklarını da unutmamak gerekir. Bu kişiye özel aşk çikolata konservesini sevgililer gününde, evlilik yıl dönümünüzde ve doğum günlerinde sevgilinize veya eşinize hediye edebilirsiniz. Hatta bulunacağınız özel tekliflerde ya da ilişkinizdeki kritik durumları kurtarmada da aracı olarak kullanabilirsiniz. Konserve kutusunun kapağı kapalı olarak gelen siparişinizde sevgiliniz kapağı açtığında gıda konservelerin içinden çıkan mis gibi leziz yiyeceklerin çıkması gibi gül yaprakları sayesinde mis gibi kokan, ilk günkü gibi taptaze, tadına doyum olmayacak aşkınız çıkacak.

EROTİK KONSERVE KUTUSU

erotik konserve kutusu Kişiye Özel Hediye Konserve Kutuları

fiyat ogren Kişiye Özel Hediye Konserve Kutuları

Yine çok ama çok farklı bir konserve kutusu ile birlikteyiz! Bu özellikle sevdiği ile mutlu geceler geçirmek isteyenlere tavsiye edeceğimiz bir hediye. Sadece şunu söylemek istiyorum. Bir konserve kutusunda mutlu ve zevkli bir ilişki için geçirebileceğiniz bu kadar farklı özellikte ürün bulamazsınız. Sevdiğiniz ile beraber güzel bir gece geçirmek hayalinizdir mutlaka. O halde sizlere bu güzel konserve kutusunu öneriyoruz. Ayrıca bu ürün hem erkeklere hem bayanlara özel bir hediye! Yani sevdiğinize içerisinde farklı özellikleri olan bu Erotik Konserve Kutusunu gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Pofuduk kelepçesi, güzel tasarlanmış çan zili ve farklı farklı görevler içeren kartları ile 100 gece boyunca zevkle kullanabileceğiniz bir hediye. Sevdiğiniz böyle bir hediye karşısında eminim ki asla hayır diyemeyecek! Her zaman söylerim, yine tekrarlıyorum izinizle! Unutmayın hediyenin kullanışlılığı ne kadarsa değeri de o kadar fazla olur. Böyle de kullanışlı bir hediye kolay kolay bulunmayabilir. Bu tarz hediyeler ilişkinizi, ilişkiniz birlikteliğinizi olumlu yönde etkileyecektir. Uygun fiyatıyla Şiddetle tavsiye ürünümüzdür.

Yorum Bırakın! »