Kişiye Özel Antika Gaz Lambası

Annelerinize hitap etmenin, onlara verdiğiniz değeri göstermenin en güzel bahanesinden birisi hediyelerdir. Hediyeler insanı mutlu etmeyi başarırken, hediye aldığınız kişi ile aranızdaki bağı da kuvvetlendiren başlıca unsurlar arasında yer almaktadır. Annelerinize özel hediyeler arasında bulunan, dekoratif hediyelere bir örnek olan nostaljik gaz lambasını hediyesi alarak, şahane bir hediye deneyimi yaşatabilirsiniz.

lamba 1 Kişiye Özel Antika Gaz Lambası

Başkalarına hediye almak ile, anneye hediye almak arasında dağlar kadar fark vardır. Çünkü annenize hediye almak onu çok iyi tanıdığınızdan dolayı başka insanlara hediye almaktan çok daha kolay olmaktadır. Sizi hayatınız boyunca sevecek olan bu özel insana ufak tefek de olsa hediyeler almanız aşırı derece de mutlu eder. Anneler günü için ilginchediyeci’de ücretsiz bir şekilde sunulan hediye notunuzu da üzerine ekleterek anneler için çok anlamlı ve özel hediyeler hazırlatabilirsiniz.

ana resim 1 Kişiye Özel Antika Gaz Lambası

Hediye dükkanınızda çok çeşit var ama anneme anneler günü hediyesi olarak başka ne alabilirim önerilerilerine de açıksanız sitemizde anneye anneler günü hediye fikirleri başlıklı onlarca makale örneklerimizi kesinlikle okumanızı öneriyoruz. Annenize, anneannenize, babaannenize anneler gününde hayatının en büyük hediye mutluluğunu yaşatmaya hazır mısınız? Böyle nostaljik bir nostaljik gaz lambasını kim alır da mutlu olmaz ki bir düşünün. Sizler de annelerinizi kaliteli bir nostaljik gaz lambayla buluşturmak istiyorsanız hemen şimdi siparişinizi oluşturun.

resim 1 Kişiye Özel Antika Gaz Lambası

İster, askısı sayesinde duvarınıza asın, ister çalışma masanıza koyun. Nerede sergilemek istiyorsanız oraya çok yakışacak olan nostaljik gaz lambası harika bir seyir zevki sunuyor. Evinde antika ürünler bulundurmaktan hoşlanan belki koleksiyoner, belki görünümünden etkilenen yani kısacası geçmişe özlem duyan sevdikleriniz bu gaz lambasını keyifle hediye edebilirsiniz. Eminiz ki sevdikleriniz de böylesi nostaljik bir objeyi hediye olarak almaktan müthiş bir keyif alacaklardır. Annenize, babanıza, eşinize veya akrabalarınıza evlerinin dekorasyonuna harika br katkı sunacak bu nostaljik gaz lambasından yaptırabilirsiniz.

resim 2 Kişiye Özel Antika Gaz Lambası

Kişiye Özel Antika Gaz Lambası İle İlgili Bunları da Bilmelisiniz.
1 -) Gaz lambası kaliteli %100 cam malzemeden yapılmıştır.
2 -) Gaz lamba yağı doldurularak hemen kullanılabilir. DİKKAT: Gaz lambası kargo taşımasında yasaklı olduğundan şişe boş şekilde yani gaz olmadan gönderilmektedir.
3 -) Son derece şık 35 X 25 X 11 cm. ölçülerinde hediye kutusu içerisinde gönderilmektedir. Ayrıca hediye paketi yaptırmanıza gerek yoktur.
4 -) Arka kısmında yer alan askısı ile duvara kolaylıkla asılabilir. Ölçüleri: 33 cm yükseklik – 11 cm genişlik.
5 -) Ürün kişiselleştirme gaz lambası üzerine lazerle yapılmakta olup silinmez özelliktedir.
6 -) Dekoratif etkisi ile salon, yatak odası, ofis gibi mekanlarınızın dekorasyonuna çok yakışacaktır.

Yorum Bırakın! »