Kadınlara Alınabilecek Hediye Önerileri

kadinlara hediye slider Kadınlara Alınabilecek Hediye Önerileri

Kadınları mutlu edebilecek hediyeler nelerdir hiç düşündünüz mü? Hediyemen sizin için düşündü ve yardımınıza geldi. Sitemizin kadınlara özel hediyeler bölümünden seçebileceğiniz yüzlerce alternatiften size en uygun olabilecekleri derledik, toparladık ve sunuyoruz. Yazımızın devamında hepsini bulabilirsiniz.
Sadece pahalı olan hediyeleri mi beğenirler sizce? Bu sorunun cevabının evet olduğunu zannediyorsanız yanılıyorsunuz demektir. Çünkü aslında kadınların, sevdiği insanlardan aldığı hediyelerde görmek istedikleri tek bir şey vardır. O da kendilerine verilen değerin hediyeye yansıtılabilmiş olmasıdır. Maddi olarak değeri yüksek olan bir hediye, karşınızdaki bayanın sizin gözünüzde ne kadar ne değerli olduğunu, O’nun için tüm varınızı yoğunuzu ortaya koyabileceğinizi gösterebilir. Bu sebeple kadınlara hediye seçiminde pahalı hediyeler makbule geçecektir. Ama asla hiçbir kadın sadece onun parasal değerini görüp, satıp paraya çevirebileceğini bildiği için sizden aldığı hediyeye sevinmez. Çünkü maddi değeri yüksek olan bir hediyeyi ya da sizin ona verdiğiniz değeri gösterebilecek bir hediyeyi, eğer karşınızdaki bayanın gönlü sizde değil ise O’na kabul ettiremezsiniz. Özetle diyebiliriz ki, aklınızı kurcalayan konu kadına hediye seçimi ise ne yapın ne edin, O kadına duyduğunuz hisleri yansıtabilecek bir hediye seçin. Maddi durumunuzun o an pahalı bir hediyeye el vermiyor olması demek, değer verdiğiniz kadınını hediyeniz ile memnun edemeyeceğiniz anlamına gelmez. Çünkü seven bir kadın, erkeğini varlığıyla olduğu gibi yokluğunla da sever. Yeter ki siz içtenliğinizi ve samimiyetinizi O’na yansıtın. Böyle bir durum sonucunda ise her kadında olan annelik iç güdüleri, hormonlara bağlı olarak otomatikman devreye girecek ve sizi şefkatli kollarına alacaktır. Küçük tüyolar ile kafanızda şekillendirmeye çalıştığımız kadına hediye ve kadınlar günü hediyesi ne alınır konusunu şimdi örnekler ile açıklayalım. Sunacağımız örnek hediye seçimlerinden size ve aklınızdaki kadına uygun olanını ise siz seçin.

Senin Hakkında Hissettiğim Şeyler Kartları

kadinlara hediye Kadınlara Alınabilecek Hediye Önerileri

Öyle bir hediye seçelim ki, bize ve sevgimize ihtiyacı olduğu her an ve hatta bize sinirlendiği anlarda bile bizim ona ne kadar değer verdiğimizi hatırlatabilecek özelliğe sahip olsun. Böyle bir hediye denildiğinde ilk akla gelenlerden biri ‘Senin Hakkında Hissettiğim Şeyler Kartları’ dır. Bu kartların bu kadar sevimli ve renkli oluşları sebebiyle özel bir yaş gurubuna hitap ettiği sonucunu çıkarmayın. Zaten amaç her kadın içerisinde olan ve hiçbir zaman ölmeyecek olan çocuğa ulaşıp ona sevgimizi ve hislerimizi fısıldamak. Sonucunda ise ufak da olsa bir gülümsemeyi canımız gibi sevdiğimiz kadınımızın yüzünde görebilmek.  Senin hakkında hissettiğim şeyler kartlarını özellikle edebiyatı pek iyi olmayan, tatlı dilli olmayı başaramayan ve sevdiği kadının karşısında sözlerini unutup yutkunmakla meşgul olan erkeklere öneriyoruz. Bırakın kartlar sizi O’na anlatsın. Belki 100 kelime sarf etseniz yine de o kadar etkili olamayacak birkaç kelimeden oluşan özel sözler sizin en derinden gelen duygularınıza tercüman olacaktır. Eşinize ve sevgilinize sunabileceğiniz bu 50 romantik kartta neler mi yazıyor? Mesele bir tanesinde ‘Gördüğüm en güzel dünya, senin gözlerinde saklı.’ bir diğerinde ‘Her yağmur damlası Seni Seviyorum demek olsaydı; her yeri sel götürürdü.’ yazıyor ve ayrıca tüm kartlar, üzerinde yazılan notla ilgili romantik resmileri de barındırıyor. Amaç bir kadına sizin için ne kadar özel olduğunu anlatmaksa tam da aradığınız hediye ‘senin hakkında hissettiğim şeyler kartı’ olabilir.

Kişiye Özel Nostaljik Mesaj Şişesi

kadinlara hediye 2 Kadınlara Alınabilecek Hediye Önerileri

Hem nostaljik hem de romantik olma özelliğine sahip olan ‘kalp şişede sevgiliye sürpriz mektup’ hediyesini alan bayanların etkilenmemeli mümkün değil. Her bayanın severek kabul edeceği bu hediye, özellikle zor beğenen, seçici özellikteki bayanlar için tercih edilebilir. Şimdi aşk zamanı, mektup zamanı ve belki evlilik teklifi zamanı… İçerisine eklenecek nota göre farklı bir derinlik kazanacak olan bu aşk şişesi, aynı zamanda sizin en büyük yardımcınız olabilir. Nostaljik ve etkileyici bir evlilik teklifi düşünenlerin de faydalanabileceği kalp şeklinde sevgiliye sürpriz mektup, tamamen kişisel olarak üretilen özel hediyeler sınıfında yer alıyor. İlginç ve sıra dışı özellikte olacak şekilde kadınlar için hediye fikirleri arayanların kesinlikle bunu kaçırmamasını öneriyoruz. İçerisindeki notun ne olacağını siz belirliyorsunuz ve özel olarak yazılıyor. Sonra ise mektup adrese teslim yani sevdiğiniz kadının eline ulaştırılıyor. Hediyeyi ister siz elden verin isterseniz eşinizin ya da e adayınızın adresine gönderilmesini talep edin. Sadece içerisine yazılacak olan ve tamamen sevgilinize özel olacak notu çok iyi seçin. Kendinizi sevdiğiniz kadına ifade etme de mail mi, SMS mi, Whatsapp mesajı mı? Yoksa nostaljik bir mektup mu daha etkileyici olur? Sonuç: bazen çağın gerisinde kalmak güzeldir. O zaman aradığınız ürün şişede sürpriz mektup linkinde.

Seni Canımdan Çok Seviyorum Aşk Kulesi

kadinlara hediye 4 Kadınlara Alınabilecek Hediye Önerileri

Bir kadını etkilemenin tüm yollarını tek bir kulede toplayabileceğinizi biliyor muydunuz? Böyle bir kule var ve ismi de ‘Seni Canımdan Çok Seviyorum Aşk Kulesi’. Sevdiğiniz kadının bu kule içerisindeki her bir kutuyu açarken ki sevincine inanamayacaksınız. Tam tamına 4 ayrı aşamadan oluşan bu sihirli aşk kulesi, kadınlara hediye seçimi denildiğinde risk almak istemeyenlere sunulacak bir diğer alternatiftir. En üstteki en minik kutuda rengarenk şekerleme, ikinci kutudan minik ve kırmızı renkli kalp şeklinde çikolatacıklar, üçüncü kutudan seni seviyorum yazılı çikolatalar ve son olarak dördüncü ve en büyük olan kutudan da tam bir yılın 365 gününe yetecek kadar çok olan aşk dolu sözler yazılı kartlar çıkıyor. Yani bu hediyeyi sizden alan bir bayan o anki sevincini bir yıl boyunca yaşayabilecek. Ve bir yıl boyunca her gününde sizden bir parçayı açıp okuyacak. Sizin de hayatınızda canınızdan çok sevdiğiniz bir bayan varsa, Onunla seni canımdan çok seviyorum aşk kulesi içerisinde buluşabilirsiniz.

Güzeller Güzeli Sevgilime Hediye Sepeti

kadinlara hediye 5 Kadınlara Alınabilecek Hediye Önerileri

Her kadın güzeldir, yeter ki güzel olduğunu O’na hatırlatacak özel bir erkek olsun. Sizde işte ben o özel erkeğim diyorsanız, bu özelliğinizi sevdiğiniz kadına hissettirmeye ne dersiniz? Sizden gelen tek bir hediye kutusu içerisinden çıkacak olan birbirinden farklı ve özel tasarımlarla ona güzelliğini hatırlatacak olan bu hediye, aynı zamanda sizin ne kadar mükemmel bir erkek olduğunuzu da sevdiğinize hissettirmeyi başaracaktır. Güzeller güzeli sevgilime hediye paketi içeriğinde bir kadını şımartabilecek her şey var. Mesela günde birçok kez eline alacağı kupa bardağı ona sevgilisinden mesaj getirecek ve her içtiği çay ve kahvede çok güzelsin diyecek. Makyaj tazelemek ya da makyajındaki dağılmaları kontrol etmek için eline aldığı ayna yine sevgilisinin ağzından ona çok güzelsin diyecek. Boynundan asla çıkartmak istemeyeceği 925 ayar gümüş sonsuzluk simgeli kolyesi her daim onun size karşı ölümsüz aşkını bir kez daha hatırlamasını sağlayacak. En sonunda da minik kalp çikolatalar onu şımartmayı başaracak. Bu paketin içerisinde yer alan kupa bardak ve makyaj aynası üzerindeki not ve isim seçenekleri tamamen kişiye özel olarak yazılmakta ve üretilmektedir. Sevgilinize ne kadar güzel olduğunu ifade ederken ne kadar özel olduğunu da vurgulamak isterseniz bu hediye seçimi sizin için çok uygun bir çözüm olacaktır. Tüm bunlara ilaveten daha hediye paketini açmadan göreceği şık sepeti ve kutuları açmadan göreceği şık özel tasarım kutular bile onun aklını başından almaya yetecek. Bu hediye, tam benlik diyenlerdenseniz güzelliğe güzellik katan aşk sepeti bu linkte ve tabi ki Hediyemen sitesinde sizi bekliyor.

Kalp Tasarımlı Yaşayan Çiçek Kolye – YK13

kadinlara hediye 6 Kadınlara Alınabilecek Hediye Önerileri

Sevgilinizin de içinde bulunduğu kalbinizi söküp ona vermeyeceğinize göre bunu sembolize eden çok özel bir hediyeyi O’na vermeye ne dersiniz? Eğer kalp tasarımlı yaşayan kolye hediyesini aşkınıza vermek isterseniz, bu hediyeyi her daim kalbinin üzerinde taşımak isteyeceğinden emin olabilirsiniz. Hem hiçbir bayanın hayır diyemeyeceği kadar şık tasarıma sahip olması hem de hediyenin içerisindeki anlamın büyüklüğü ile kadınlar için hediye fikirleri arasında en üst sıralarda olmayı hak ediyor. Yaşayan kolyenin içerisinde kullanılan çiçekler yapay değil gerçektir. Kristal içerisine kurutulmuş çiçekler el işçiliği ile yerleştirilerek üretilirler. Bu kadar değerli olan bu kolyenin üretimin de kullanılan malzeme de değerli. 18 ayar altın kaplama olması sebebi ile yıllarca eskimeden ve yıpranmadan kullanılma fırsatı sunar. Sizin gözünüzde özel olan bir bayan varsa ve O’na sizin için kendisinin ne kadar özel biri olduğunu hissettirmek isterseniz zarif görünümü ve anlamlı dizaynı ile yaşayan çiçek kolye almanızı tavsiye ederiz. Hediyemen linkinden ulaşarak size özel fiyata hemen satın alabilirsiniz.

Kalbimden Gelen Mesaj Hediye Sepeti

kadinlara hediye 7 Kadınlara Alınabilecek Hediye Önerileri

Aşk büyüsü için hacı hoca dolaşanlar boşuna oralarda çareyi aramayın. İşte kalbinizden gelen mesajlar ile büyüleme tekniğini paylaşıyoruz. Eşinize, sevgilinize, hayatınızdaki o özel kadına kalbinizin sesini mi dinletmek istiyorsunuz? Onu ne kadar çok sevip ona değer verdiğinizi mi anlatmak istiyorsunuz? Sizin çözüm, Hediyemen sitesinde var merak etmeyin. Hediye öncelikle şık olduğu kadar da romantik kalp kutu görüntüsü ile karşınızdaki bayanı etkiliyor. Veee açınca içerisinden çıkanlar karşısında, karşınızdaki bayan bayılıyor. Öpücüğünüzle O’nu ayıltmak da size düşüyor. İçerisinde neler mi var? Bir bayana aşk denildiğinde aklına neler gelirse hepsi var. Tamam hemen anlatalım. Kalp şeklinde özel üretim minik kırmızı drajeler, sonra yüzünü gülümsetecek aşk çikolataları, tüm bunları sarıp sarmalayacak olan kırmızı gül yaprakları var. Ama durun bitmedi. En önemlisi de sizin kalbinizi açmak istediğiniz O özel insana özel olarak yazılmış kırmızı aşk mektubu var. Burada tam tamına 500 karakter yazdırabilme şansına sahipsiniz. Kalbinizden gelenleri başlayın yazmaya. Biz de bize yolladığınız notu unutulmaz bir aşk mektubuna dönüştürelim, kırmızı hoş bir rulo yaparak muhteşem zarif bir kurdele ile de merak uyandıralım. Hediyemen içerisinde kalbimden gelen mesaj hediye sepeti sizin onu özel insana sunmanızı bekliyor.

Kadınlar Günü Hediyesi Kupa Bardak

kadinlara hediye 9 Kadınlara Alınabilecek Hediye Önerileri

Sevdiğiniz kadının kalbini kırdınız şimdi de nasıl gönlünü mü alırım diye düşünüyorsunuz. Bizim sizi bu zor durumdan kurtaracak bir çözümümüz var. Ama önce yaptığınızın bir eşeklik olduğunu kabul etmeniz gerekiyor. Madem sevgilinizin kalbini kırdınız ve bir eşeklik yaptınız o zaman kabul edin gitsin. Siz sevdiğiniz kadına eşeklik yaptığınızı itiraf din, o da sizi affetsin gitsin bitsin, aranızdaki can sıkıcı konu da böylelikle kapansın. Nasıl çok kolay bir yöntem değil mi? Ama nasıl olsa kendimi affettirdim diyerek aynı kuplu bardağa güvenip ikinci bir hata daha yapmayın. Bu sefer aynı taktik işe yaramayacaktır ve işiniz her hatanızda daha da zorlaşacaktır. Bizden söylemesi. Sevdiğiniz kadına hediye amacınız kendinizi affettirmek ise kişiye özel eşeklik ettim kupa bardak almayı düşünebilir ve buradaki linki kullanabilirsiniz. Hediyemen’de çareler bitmez.

Aşık Emoji Terlik

kadinlara hediye 11 Kadınlara Alınabilecek Hediye Önerileri

İtiraf eden ayaklardan kalbe giden sıcaklığı ilk kez duydunuz. Aşk ve sevgi varsa Hediyemen hep oradadır. Gerekirse ayaklarınıza serilir ama yine de sevdiğiniz kadını mutlu edebilmeyi başarır. En muhteşem kadınlar için hediye fikirleri arasında yer alabilecek bu hediye önerisi sayesinde sevgilinizin hep aklında olacaksınız. Sıcacık evine gidip ayaklarına terlik giymek istediğinde sizden gelen sıcacık aşık emoji terlik ile karşılaşacak.  Nasıl ki aşkın yaşı yoksa bu hediyenin sunulabileceği bayanlar için de yaş sınırı yok. Her ayak numarasına uygun ölçüde bir aşık emoji terlik satın alabilmek için buradaki linkten Hediyemen sitemize ulaşmanız yeterli. Aşık emoji terliği sevgilinizin sadece ayaklarını sıcak tutmayacak aynı zamanda dikiş ve nakış kısmında kullanılan özel polyester dikiş ipi sayesinde alerjik ciltleri ve altına eklenmiş olan kaydırmaz tabanı ile de olası kazaları önleyerek sevgilinizi hep sizin gibi koruyacaktır.

Klasik Gitar Tasrımlı 3D Led Lamba

kadinlara hediye 3 Kadınlara Alınabilecek Hediye Önerileri

Sıradan olan şeyleri hediye etmeyi herkes akıl eder. Ama özel buluşları yakalamak ayrı bir yetenek ister. Ne çok müzik tutkunu olan kadınları sevindirecek muhteşem bir hediye önerimiz var şimdi. Müziğin ışığını oluşturduk ve müzik ile sevdiğiniz kadının hayatını aydınlatmaya karar verdik. Eğer konu Hediyemen ise imkansız diye bir şey yoktur dedik. İşte zor olan bir şeyi daha sizin aşkınıza hediye ettik. En değer verdiğiniz kadının gece uyumadan önce kitap okurken ya da biraz düşünmeye fırsat bulduğu o 10-15 dakika içerisinde ona ışık tutmak isterseniz bu gitarı hediye olarak almayı düşünebilirsiniz. Ancak 3 boyutlu olan bu gitarın sadece görüntüsünün gitar olduğunu hatırlatalım. İçinden gitar sesi falan gelmiyor. Sıradanlığı yıkıp geçiyor ve bu gitar ses yerine ışık veriyor. Sizler de kadınlara özel ilginç hediye düşünenlerdenseniz, Hediyemen sitemizin 3 boyutlu gitar tasarımlı LED lamba linkinden faydalanabilirsiniz.

Erotik Görevler İçeren Kavanoz

kadinlara hediye onerileri Kadınlara Alınabilecek Hediye Önerileri

Eşinizle sıradan ve monoton bir hayatın içerisinde mi hissediyorsunuz kendinizi? Hayatın koşuşturmacası ve sorumlulukları son zamanlarda çok mu ağırlaştı? O zaman belki de aşk oyunu zamanı gelmiştir. Ne dersiniz? Hayatınıza renk katacak hediye ile sizi tanıştıralım. Onun ismi premium fantezi aşk oyunları hediye seti. İçerisinde her türlü ateşli aşk oyunlarının oynanabilmesi için gerekli malzemeler var. Peki ama neler mi var?

• Bir kavanoz var, içerisi erotik görevler ile tıka basa dolu. Kalp şeklinde kağıtları bir açıyorsunuz bir erotik görevle daha karşılıyorsunuz. Tam 100 tane erotik göreviniz var. Kavanozdaki görevler bitti mi? Tüm kartlar tekrar içine atılır ve 100 taneden bir tane seçilerek devam edilir. 100 görev nasıl mı tamamlanır? İşte bunun cevabı sizde.
• Karanlıkta da durmak yok. Çünkü bu setimizin içerisinde karanlıkta parlayan 2 tane zarımız var. Bir tanesi evin içerisinde bize mekan belirliyor diğeri ise pozisyon seçiminde yardımcı oluyor. Karanlıkta görev almak için zarlardan rahatlıkla faydalanabilirsiniz.
• Dantelli, kırmızı ve son derece seksi bir adet iç çamaşırı var.
• Bir adet sıcak kalp su torbası var. Isınan kalpleriniz gibi ellerinizi de ısıtmak isteyebilirsiniz.
• Fantezi dedik, aşk oyunları dedik. O zaman olmazsa olmazımızı da setimize ekleyelim dedik. 1 çift kürklü, dokundukça iç gıdıklayıcı el kelepçesi var.
• Çok çalışkan olup da görevlerini bitirenlere ya da daha fazla farklılık arayanlara özel bir seçeneğimiz daha var. Şık bir kutu içerisinde sunulan tam 54 tane karttan oluşan Kamasutra otun kartları var. Her kartta gizli bir görev sizi bekliyor. Seç kartını ve pozisyonunu tamamla.
• Aşk zamanı dedik ama bu zamanın geldiğini nasıl anlayacağız? Tabi ki sex çanımızla. Sex çanının sesini duyduysan eğer aşk zamanı gelmiş demektir. Başlasın fanteziler.

Tam 7 farklı üründen oluşan premium fantezi aşk oyunları hediye seti buradaki linkten Hediyemen’e ulaşınca hemen karşınızda olacak.

Yorum Bırakın! »