İstiridye İçinde Gerçek İnci Hediyesi

istiridye icinde gercek inci kolye 15654 İstiridye İçinde Gerçek İnci Hediyesi

İstiridye İnci Kolye

Sevgilinize sizin için ne kadar değerli olduğunu hissettirecek mükemmel bir hediye arıyorsanız, kutu içeriğinde yüzük,küpe ve gerçek inci barındıran istiridye inci hediyesi tam size göre.

Aslında gerçek bir inci çok kolay oluşmuyor ve deniz içerisindeki en hassas fakat bi okadar da zorluklara karşı mücadele edebilen bir canlı türüdür. Dış kabuğu çok sert olmakla birlikte kolay kolay açılacak cinste değildir. Ve yemek ihtiyacını karşılarken kabuğunu açar fakat içerisine kum girme tehlikesi olduğundan ve bundan çok fazla rahatsız olacağından, içerisinde sakladığı inci tanelerini özel bir sıvıyla kaplar ve korur, ve uzun yıllar sonra herkesin bildiğin o büyülü ve görkemli halini alır.

İncilerin oluşum süreçleri çok uzun olduklarından dolayı çok değerli ve özeldirler, tabiki herkesin kız arkadaşı ya da sevgilisi de özel olduğundan “inci tanem” tabiri kullanılmaktadır.

Eğer sizde sevgilinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu göstermek istiyorsanız, içerisinden gerçek inci çıkan bu hediyeyi, sevgilinizin doğum gününde,yıldönümünüzde ve diğer özel günlerde hediye edebilir. Onun sizin için ne kadar özel olduğunu hissettirebilirsiniz..

Fiyatını öğrenmek ve satış Sayfasına gitmek için Tıklayın...

 

Yorum Bırakın! »