İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

Kadınların en büyük sıkıntılarından biri şüphesiz ki bir erkek için hediye düşünmektir. Özel ve kullanışlı hediyeler, erkekler için daha uygundur. Sıradan hediyelerin dışına çıkarak etkileyici ve her zaman kullanılabilecek bir hediye almak istemez misiniz? Gömlek ve takım elbise giyen prestijli bir erkek için kol düğmelerini tercih etmelisiniz. Kol düğmelerini hediyeye özel yapan unsur ise isme özel olarak tasarlanmasıdır. İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri, farklı tasarımlardan oluşarak kişiye özel tasarlanmaktadır. Kare, yuvarlak ve dikdörtgen biçimindeki gümüş kol düğmeleri üzerinde isim, tarih ve farklı armaları görebilirsiniz. Sevgilini, eşiniz veya dostunuz için alabileceğiniz kol düğmelerinin üzerine özel olan bir tarih veya arma çizdirebilirsiniz. Giyiminde zarif detaylardan hoşlanan erkek için bu hediyeler aynı zamanda özel tasarımı ile anlamlı olacaktır. Erkeklere Özel Tasarlanan Anlamlı ve Kalıcı Bir Hediye. Erkeklere özel olarak tasarlanmış olan kol düğmeleri farklı biçimlerden oluşmaktadır. Bu düğmeleri anlamlı kılmak için yapmanız gereken tek şey özel bir tasarımdır. Zarif detaylardan oluşan kişiye özel gümüş kol düğmeleri arasında harfli, imzalı, armalı ve isimli modeller bulunmaktadır. Siz de hediye almak istediğiniz erkek için tasarım kol düğmelerini tercih edebilirsiniz. İlişkinize özel bir hediye almak istediğinizde isimlerinizin veya ilişki tarihinizin yazılı olduğu kol düğmeleri anlamlı olacaktır. Çok sevdiğiniz dostunuz veya babanız için de baş harfli veya armalı modelleri alabilirsiniz.

Sevgililere Özel Elips Kol Düğmeleri

 sevgililere ozel elips kol dugmeleri 5904 29 B İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

fiyat bilgisi tikla1 İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

Giyiminin kusursuz olmasını isteyen erkek arkadaşınız için gümüş kol düğmeleri tam da size göre! Şık detaylardan oluşan düğmeler, prestijli görünümün olmazsa olmazıdır. Elips şeklindeki gümüş kol düğmeleri üzerinde yazan isimleriniz ise aşkınızın göstergesi oluyor. Her zaman kullanma imkanına sahip olan kol düğmeleri, tasarımları ile daha önemli ve değerlidir. Erkek arkadaşınızın en güzel günlerinde, toplantılarında ve davetlerinde bileğinde olan kol düğmeleri üzerinde sizin isminiz yazılı olacaktır. Bu da aşkınızın sürekliliğini, önem ve kalıcılığını hatırlatan aksesuar oluşturacaktır. Sevgililere Özel Elips Kol Düğmeleri, doğum günleri, sevgililer günü, yıldönümü veya terfi gibi özel günler için eşsiz bir hediye oluyor. Kol Düğmeleri, beyaz, mavi ve siyah renkler başta olmak üzere tüm gömlekler ile kusursuz şıklık yaratıyor.

Kişiye Özel Yuvarlak Harfli Kol Düğmesi

 kisiye ozel yuvarlak harfli kol dugmesi 5906 29 B İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

fiyat bilgisi tikla1 İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

Kişiye özel olarak tasarlanan harfli kol düğmeleri, şıklığından ödün vermeyen erkeklere geliyor! Modern ve zarif bir tasarım olan düğme, isim ve soy adın baş harflerinin el yazısı ile işlenmesinden oluşuyor. İş yaşamı içerisinde olan erkekler için kurtarıcı aksesuar kol düğmeleri, şıklığı da güçlendirerek çekicilik kazandırıyor. Yuvarlak gümüş kol düğmelerini, çok sevdiğiniz erkek için alabilirsiniz. Bu erkek sevgiliniz, eşiniz, dostunuz veya ailenizden biri olabilir. Kol düğmelerini hediye etmek için iş yaşamı da gerekli olmayabilir. Özel bir davet ve düğün öncesi de kol düğmelerini siz alabilir ve hediye edebilirsiniz. Her zaman sizi hatırlamak isteyen uzaktaki sevgiliz veya arkadaşınız için Kişiye Özel Yuvarlak Harfli Kol Düğmesi tercihiniz olabilir.

Kişiye Özel Harfli Kare Kol Düğmeleri

 kisiye ozel harfi kare kol dugmeleri İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

fiyat bilgisi tikla1 İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

Harfli kol düğmelerinin en güzel yanı, prestijli bir görünüm sağlarken şıklığı da arttırmasıdır. Gümüş kare kol düğmeleri, gömlek giymeyi seven veya iş gereği giymek zorunda olan erkekler için en güzel hediye fikirlerinden biridir. Kişiye özel olarak tasarlanan düğmeler, doğum günü, ilk iş veya terfi gibi özel zamanlarda alınabilir. Erkek arkadaş, eş, dost veya baba için alınan Kişiye Özel Harfli Kare Kol Düğmeleri, sizi hatırlatan bir aksesuar olarak kullanılacaktır. Kare biçimindeki kol düğmelerinin üzerine isim ve soy adın baş harfleri yer alıyor. Harflerin köşesinde de isimler yazıyor. Bu da tasarımın tamamen kişiye ait olamasını sağlayarak her yaşta kullanılan bir hediye oluşturuyor. Harfli kol düğmesini tercih etmek için gereken tek bir şey var. O da sevdiğiniz kişinin gömlek giymesi…

Atatürk İmzalı Kol Düğmesi

 ataturk imzali kol dugmesi İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

fiyat bilgisi tikla1 İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

Atatürk severler için alınan hediyelerin arasına özel bir tasarım ekleyin. Bu tasarım gümüş bir kol düğmesi olsun ve üzerinde Mustafa Kemal Atatürk’ün unutulmaz zariflikteki imzası bulunsun. Oldukça anlamlı ve güzel olan bu hediye, tüm özel günlerde hediye edilebilir. Erkek arkadaşınız, dostunuz, babanız veya eşiniz için Atatürk’ü ve elbette ki sizi hatırlatan kol düğmelerini alabilirsiniz. Daire biçimindeki Atatürk İmzalı Kol Düğmesi, gümüş kaplama özelliğine sahiptir. Zarif ve şık giyimi özel bir detay ile tamamlayın. Düğün, davet ve iş hayatında olan kişi, kolunda sizden bir parça taşıyarak şıklığını güçlendirebilir…

Kişiye Özel Dikdörtgen Gümüş Kol Düğmesi

 kisiye ozel dikdortgen gumus kol dugmesi İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

fiyat bilgisi tikla1 İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

İmajına önem veren erkeklere özel bir hediye! Dikdörtgen biçimindeki gümüş kol düğmesi, kişiye özel olarak tasarımı ile çok daha özel. İş hayatı içerisinde yer alan erkekler için kol düğmelerinin önemi büyüktür. Erkek arkadaşınız, dostunuz veya iş arkadaşınız için şıklığı ve prestiji güçlendiren Kişiye Özel Dikdörtgen Gümüş Kol Düğmesi alabilirsiniz. Hediyenizin kişiye özel olmasını ve her zaman sizi hatırlatmasını istiyorsanız bu hediye tam da size göre. Özel günler için tercih edebileceğiniz kol düğmeleri, her zaman kullanılacak bir aksesuardır. Zarif görünümü, çok beğenilecek ve isme özel tasarım olması da önem kazandıracaktır.

Tuğra Armalı Gömlek Kol Düğmeleri

 tugra armali gomlek kol dugmeleri İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

fiyat bilgisi tikla1 İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

Osmanlı döneminden miras kalan Tuğra arması, aksesuarlar üzerinde kullanılıyor. Osmanlı kültüründen hoşlanan kişiler, Tuğra Armalı Gömlek Kol Düğmeleri tasarımını çok beğenecektir. Kare biçimindeki gümüş kol düğmesi üzerinde zarif bir biçimde yer alan arma, gömlekler için tamamlayıcı detaydır. Osmanlı kültürü veya Tuğra armasından hoşlanan babanız, iş arkadaşınız, eşiniz ve bir dostunuz için bu hediyeyi seçebilirsiniz. Tarih sevenler için de eşsiz bir hediye olacak ve en güzel günlerde kullanılacaktır. Bu da sevdiğiniz erkeğin koluna her baktığında sizi hatırlamasına neden olacaktır.

İsme Özel Sonsuz Aşk Kare Kol Düğmesi

 isme ozel sonsuz ask kare kol dugmesi İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

fiyat bilgisi tikla1 İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

Birbirini çok seven çiftler için, aşka özel olarak tasarlanmış hediyeler vazgeçilmez bir tercihtir. Sevginizi göstermek ve özel bir hediye almak istemez misiniz? Modern ve kullanışlı kol düğmeleri, aşkınıza özel olarak tasarlanıyor. Siz de sevdiğiniz erkek için hem kullanışlı hem de romantik bir aksesuar almış oluyorsunuz. İsme Özel Sonsuz Aşk Kare Kol Düğmesi tasarımı, erkek arkadaşınızın en şık kıyafetlerinde üzerinde oluyor. Üzerinde isimlerinizin yazdığı ve sonsuzluk işaretinin olduğu bu kol düğmeleri, hayatınız boyunca sizi hatırlatacaktır. Gümüş kaplama olması ile uzun yıllar dayanıklı olan kol düğmeleri, çocuklarınız için de güzel ve anlamlı bir hatıra olarak kalacaktır.

Kişiye Özel Tarihli Kol Düğmeleri

 kisiye ozel tarihli kol dugmeleri İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

fiyat bilgisi tikla1 İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

Kişiye özel olarak tasarlanan kol düğmeleri, erkekler için önemlidir. İş dünyası içerisinde yer alan veya özel günlerde gömlek giymeyi seven erkeklere özel olarak tasarlananmış kol düğmelerini alabilirsiniz. Hediyenin anlamını arttıran ve daha kalıcı olmasını sağlayan tasarımlar, hayat boyu anlamını yitirmemektedir. Siz de hayatınızdaki çok sevdiğiniz erkek için Kişiye Özel Tarihli Kol Düğmeleri tasarımını tercih edebilirsiniz. Üzerinde ilişkinizin başlangıç tarihi, evlilik yılınız gibi önemli bir tarih yazmalı. Diğer düğmede ise baş harfleriniz yazılı oluyor. Bu hediyeyi düğününüzden önce alarak damada hediye edebilirsiniz. Üzerine de düğün tarihinizi yazdırarak büyük bir anlam taşıyabilir.

Kişiye Özel Sonsuzluk Gömlek Kol Düğmeleri

 kisiye ozel sonsuzluk gomlek kol dugmeleri İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

fiyat bilgisi tikla1 İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

Sonsuzluk işareti, ilişkinizin hayat boyu devam edeceğini simgeler. Erkek arkadaşınız veya eşiniz için anlamlı bir hediye almak istediğinizde ilk tercihiniz aşkınız olmalıdır. Sevgi ve aşkınızın bir ömür devam edeceğini simgeleyen kol düğmesi tasarımı, sevdiğiniz kişiyi çok mutlu edecektir. Anlamı büyük olan bu değerli hediyeyi, en özel günlerinizden birine saklayabilirsiniz. Yıldönümünüz, sevgililer günü, doğum günü veya iş terfi gibi özel günler, bu hediyeye daha da anlam katacaktır. Sonsuzluk simgesinin hemen altında yer alan tarih ise ilişkinizi hiç bir zaman unutturmayacaktır. Düğmelerin zarif yapısı, en ık kıyafetlerin kusursuz tamamlayacısı oluyor.

Kişiye Özel Harfli Gümüş Kol Düğmeleri

 kisiye ozel harfli gumus kol dugmesi İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

fiyat bilgisi tikla1 İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

Kişinin isim ve soy adı baş harflerine özel olarak tasarlanan kol düğmeleri, iş dünyası içerisinde olan kişiler için büyük bir jesttir. Oldukça sade ve zarif tasarım ile oluşturulan bu aksesuar, şık kıyafetleri güçlendiriyor. Erkek ardadaşınız, eşiniz, iş arkadaşınız veya bir dostunuz için bu hediye uygundur. Tasarımın yalnızca baş harflerden oluşması, sade ve zarif görünmesini sağlıyor. Bu da gösterişten hoşlanmayan erkekler için ideal hediye biçimini oluşturuyor. Siz de oldukça zarif bir el yazısı ile yazılan Kişiye Özel Harfli Gümüş Kol Düğmeleri tasarımını çok sevdiğiniz bir erkek için alabilir ve hediye edebilirsiniz.

Doğum Günü Tarihli Kol Düğmeleri

 dogum gunu tarihli kol dugmeleri İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

fiyat bilgisi tikla1 İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

Doğum günü tarihi, her insan için büyük bir sevinç kaynağıdır. Neredeyse herkes doğum günü öncesinde hangi hediyelere sahip olacağını ve kimin hatırlayacağını merak eder. Erkek arkadaşınızın doğum günü yaklaşıyor ise özel olarak tasarlanan bir hediye almalısınız. Kişinin doğum tarihine özel olarak hazırlanan kol düğmeleri, kare biçimi ile hem çok zarif hem de çok kullanışlı. Üstelik her baktığında önem taşıyan bir hediye… Doğum Günü Tarihli Kol Düğmeleri tasarımının bir diğer özelliği ise üzerinde kişinin isim ve soy adının baş harfleri yazılı olmasıdır.

Harfli Gümüş Kol Düğmesi Yuvarlak

 harfli gumus kol dugmesi yuvarlak İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

fiyat bilgisi tikla1 İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

Gömlek ve takım elbise giymek durumunda olan veya seven kişiler için kol düğmelerini hediye olarak tercih edebilirsiniz. Yuvarlak tasarıma sahip olan düğmeler, gümüş olması ile uzun yıllar kalıcı oluyor. Üzerinde başak çizimi olan yuvarlak kol düğmelerinin ortasında ismin baş harfleri ve tarih bulunuyor. Bu tarihi, ilişkinize dair önemli bir gün olarak tercih edebilirsiniz. Baş harfleri de sevdiğinizin isim ve soy ismi olarak ya da ikinizin baş harfleri olarak seçebilirsiniz. Bu hediyeyi sipariş ettikten sonra hediye etmek için özel bir gün bekleyin. En güzel anınızı paylaşırken hediyenizi verin. Zarif ve modern olan bu aksesuar, her zaman sevdiğiniz kişinin şık kıyafetlerinde yer alacaktır.

Baş Harflerine Özel Gümüş Kol Düğmesi

 bas harflerine ozel gumus kol dugmesi İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

fiyat bilgisi tikla1 İsme Özel Gümüş Kol Düğmeleri

Sevgiliniz için özel bir hediye almak için özel bir gün beklemenize gerek yok. Dilediğiniz bir günde sevgiliniz ve aşkınıza özel olarak tasarlanan kol düğmelerini hediye edebilirsiniz. Baş Harflerine Özel Gümüş Kol Düğmesi tasarımı, zarif ve modern görünümü ile gömleklerin en şık detayı olacaktır. Kare biçimindeki gümüş kol düğmesi, iş yaşamında ve düğün gibi özel günlerde kullanılırken sizi hatırlatacaktır. Baş harfleri için sevgilinizin isim ve soy adının harflerini tercih edebilir veya ikinizin isimlerinin baş harflerini de yazdırabilirsiniz. Her iki seçim de sizin için önemli olacaktır. Sevgilinizin dışındaki çok sevdiğiniz bir arkadaşınız veya tanıdığınız için de bu hediyeyi seçebilirsiniz.

Yorum Bırakın! »