Hediyelik Kavanoz Modelleri

Hayatınıza alacağınız insanlar oldukça önemlidir. Sevgiliniz belki ilerdeki hayat arkadaşınız, eşiniz, yoldaşınız olacaktır. Bu yüzden birine bağlandığınızda ondan kopmanız zor olabilmektedir. Büyük bir Tutku ve aşk ile bağlanılan sevgili en güzel hediyeyi hak ediyordur değil mi? Her şeyin en iyisine layık olduğunu düşündüğünüz sevgiliniz için en romantik hediyeler bu sayfada! Belki bir tartışmanın sonucu özür niteliğinde, belki bir doğum günü hediyesi olarak belki de yıl dönümünüzde… Her türlü özel gün ve anlarda verilebilecek en güzel hediye kavanozu bizim aracılığımız ile bulabilirsiniz. Sevdiklerinizi şımartabileceğiniz çikolata dolu kavanozlar, aşk mesajlı kavanoz ve daha nicesi sayfamızda yer almaktadır. Yıl dönümü kutlayan bir çift iseniz 365 mesajlı kavanoz veya yıl dönümü kavanozu tercih edilebilecek hediyeler arasında yer alabilir. Sevgilinizin doğum günü yaklaşıyor ve hala ne hediye alacağınız bilemiyorsanız doğum günü kavanozu yardımınıza koşan hediyelerden biri olacaktır. Sevgiliye aşk kavanozu hediye ederek yüzünü güldürebilir ve romantik anlar yaşayabilirsiniz. Unutmayın ki her insan hediye karşısında mutlu olur ve kendisini daha özel hisseder. İşte bu yüzden sevdiklerinizi mutlu etmeyi ve onları özel hissettirmeyi sakın ihmal etmeyin.

 

100 ROMANTİK GÖREV İÇEREN KAVANOZ

100 romantik gorev iceren kavanoz Hediyelik Kavanoz Modelleri

fiyat ogren Hediyelik Kavanoz Modelleri

Sevgilinizi sevinçten dört köşe edecek harika bir hediye almak ister misiniz? Bir kavanoz ile bunu başarabilmeniz mümkün. 100 romantik görev içeren kavanoz, içerinde yer alan notları ile adeta sevdiklerinizi büyüleyecektir. Pembe kalpli kağıtlara sevgiliniz için yazılan harika 100 söz bu kavanozun içerisinde yer almaktadır. Şık tasarımı ile de gören herkesin dikkatini çekmeyi başaran bu kavanoz oldukça da romantik bir hediye olacak. Şirin kurdeleye sarılmış ve özel kutusu ile sizlere teslim edilecek olan bu kavanozu sevdiklerinizden sakın esirgemeyin. Her bir notu okuduğunda yüzündeki artan tebessümü görebileceksiniz…

100 DİLDE SENİ SEVİYORUM KAVANOZU

100 dilde seni seviyorum kavanozu Hediyelik Kavanoz Modelleri

fiyat ogren Hediyelik Kavanoz Modelleri

Sevgilinize veya eşinize oldukça romantik anlar yaşatmak ister misiniz? 100 dilde seni seviyorum kavanozu ile bunu yapabilmeniz mümkün. Gönülleri fethedecek olan bu kavanoz oldukça özel bir tasarıma sahiptir. Kavanozun içerisinde popüler olan 100 dilde seni seviyorum yazmaktadır. Bu hediye sayesinde aşkınızın ne kadar evrensel ve uçsuz bucaksız olduğunu da ispatlayabilirsiniz. Kalpli kağıtlar üzerinde yazan bu sevgi sözcükleri sevdiğinizi şımartacak ve sevindirecektir. Kırmızı kurdele ile süslenen bu kavanoz gören herkesin dikkatini çekecektir. Sizler de sevdiklerinize çok özel anlar yaşatmak ve ona unutamayacağı bir hediye armağan etmek istiyorsanız, daha ne bekliyorsunuz? Hiçbir yerde bulamayacağınız bu inanılmaz hediye sadece sizlerin bir tık uzağında! Sakın kaçırmayın!

SEVGİLİYE DOĞUM GÜNÜ KAVANOZU

sevgiliye dogum gunu kavanozu Hediyelik Kavanoz Modelleri

fiyat ogren Hediyelik Kavanoz Modelleri

Sevgilinize doğum günü hediyesi almak istiyorsunuz ve hala ne alacağınıza karar veremediniz mi? O zaman tam da doğru adrestesiniz! Sevgiliye doğum günü kavanozu, hediye arayışında olanlar için çok güzel bir hediye fikri olacaktır. Bu kavanoz diğer kavanozlardan oldukça farklı. İçinde sevgilinize yazılmış birbirinden güzel sözler yazılmaktadır. Ayrıca bu sözleri şirin kalpli kağıtların üzerinde gördüğünde sevgilinizin ne kadar sevineceğini siz düşünün. Renkli kurdeleler ile süslenmiş bu kavanozun içi olduğu kadar dışı da çok dikkat çekici! Gören herkesin beğenisini kazanacak olan bu doğum günü kavanozu ile en güzel doğum günü hediyesini siz vereceksiniz.

 

SUN JAR – GÜNEŞ KAVANOZU

sun jar gunes kavanozu Hediyelik Kavanoz Modelleri

fiyat ogren Hediyelik Kavanoz Modelleri

Çok farklı ve bir o kadar nostaljik bir hediye ile karşınızdayız! Sevdiklerinizin içini ısıtacak harika bir hediye vermek ister misiniz? Sun jar – güneş kavanozu ile artık bu çok kolay! Güneş enerjisi ile kendisini şarj edebilen bu akıllı kavanoz, en romantik anlarınızda sizlere eşlik edecektir. Şarj olduğunda 5 saat boyunca aydınlatma özelliği bulunan bu güneş kavanozunu mum yerine kullanabilirsiniz. Böylece herhangi biz kazaya maruzat vermeden romantik anınızı yaşamanın keyfini çıkarırsınız. İster doğum gününde isterseniz yıl dönümlerinde sevgilinize veya eşinize hediye edebileceğiniz bu harika tasarımlı hediyeyi sakın kaçırmayın!

 

KRAL BABAMA SEVGİ KAVANOZU

kral babama sevgi kavanozu Hediyelik Kavanoz Modelleri

fiyat ogren Hediyelik Kavanoz Modelleri

Hayatımız boyunca bizi koruyup kollayan ve bizlerin kahramanı olan babalar için harika bir hediye ile onları mutlu etmek istemez misiniz? Babalar gününde ne hediye alacam derdine artık son! Çünkü kral babama sevgi kavanozu sizlerle birlikte. Şık tasarımı ile dikkat çeken bu hediyeye eminiz ki babanız da bayılacaktır. Kavanozun içinde babanız için yazılmış kalpli kağıtlar üzerinde notlar yer almaktadır. Kurdeleler ile süslenmiş bu kavanoz kişiye özel tasarlanmaktadır. Kavanozun üzerine babanızın ismini yazdırabilir ve ona olan bir notunuzu belirtebilirsiniz. Kral babalar için sevgi kavanozu kaçırılmaması gereken bir hediyedir.

 

CANIM ANNEM SEVGİ KAVANOZU

canim annem sevgi kavanozu1 Hediyelik Kavanoz Modelleri

fiyat ogren Hediyelik Kavanoz Modelleri

Bizim cefamızı daha doğmadan itibaren çekmeye başlayan, hiçbir zaman sevgisini ve ilgisini eksik etmeyen ve ne kadar büyürsek büyüyelim bizleri hala küçücük gören anneler için harika bir hediye önerimiz var. Canım annem sevgi kavanozu, annenizi çok mutlu edecek ve gururlandıracaktır. Tasarımı ile göz dolduran bu kavanozun içinde anneniz için yazılmış notlar yer almaktadır. Kalpli kağıtların üzerinde yazılan bu notları anneniz her okuduğunda yüzünde oluşan tebessüm kat be kat artacaktır. Özel tasarımı sayesinde anneniz kendisini daha özel hissedecektir. Annenize ister doğum gününde ister anneler gününde bu hediyeyi vermeyi sakın unutmayın!

ÇİFTLERE ÖZEL İSİM YAZILI ÇİKOLATA KAVANOZU

ciftlere ozel isim yazili cikolata kavanozu Hediyelik Kavanoz Modelleri

fiyat ogren Hediyelik Kavanoz Modelleri

Sevgiliniz veya eşiniz için en romantik hediyeyi almak istemez misiniz? Sevdiklerinizi sevinçten dört köşe edecek harika bir hediye önerimiz var. Çiftlere özel isim yazılı çikolata kavanozu, gören herkesi büyüleyecek ve tadından yenmeyecektir! Çok beğenilen şeyler için ‘yeme de yanında yat’ sözü vardır ya, bu kavanoz da tam da bu söze uygundur! Kişiye özel tasarlanan bu hediyeyi sevdiğinize armağan ettiğinizde adeta mest olacak ve size olan sevgisi artacaktır. İçinde 24 adet çikolata bulunan bu kavanoz, hem ağzınızı tatlandıracak hem de yüreğinizi! Hem çikolata kaplarının üzerine hem de kavanozun üzerine isimlerinizi ve sizin için önemli olan bir tarihi yazdırabilirsiniz. Renkli kurdeleler ile süslenmiş bu hediye kavanozu sevdiklerinize almak için daha ne bekliyorsunuz?

 

KALP ŞEKLİNDE KOKULU TAŞ KAVANOZU

kokulu tas hediye kavanozu Hediyelik Kavanoz Modelleri

fiyat ogren Hediyelik Kavanoz Modelleri

Sevdikleriniz için kokusu ile büyüleyen bir hediye düşünün. Çok güzel ve anlamlı olacaktır değil mi? Kalp şeklinde kokulu taş kavanozu, hem görüntüsü ile hem de koku ile sevdiklerinizi mest edecektir. Şık tasarımlı bu kavanozun içerisinde kalp şeklinde kokulu taşlar yer almaktadır. Bu hediye sayesinde sevdikleriniz hem çok mutlu olacak hem de her bu kokuyu hissettiğinde sizleri anımsayacaktır. Odaya yayılan hoş kokusu evdeki herkesin hoşuna gidecektir! Sıra dışı olduğu kadar uygun fiyatı ile dikkatleri çeken bu kokulu kavanozu başka hiçbir yerde bulamayacaksınız!

 

YENİ İŞİNDE BAŞARILAR ÇİKOLATA KAVANOZU

yeni isinde basarilar cikolata kavanozu Hediyelik Kavanoz Modelleri

fiyat ogren Hediyelik Kavanoz Modelleri

Yeni işe başlayan anneniz, babanız, sevgiliniz veya eşiniz için hem çok özel hem de çok lezzetli bir hediye almak ister misiniz? Yeni işinde başarılar çikolata kavanozu sayesinde bunu yapabilmeniz mümkün. Şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken bu kavanoz, iş yerindeki herkesi kıskandıracaktır. Kişiye özel tasarlanan bu kavanozlar, sevdiklerinizi kendisini özel hissettirmesini sağlayacaktır. Renkli kurdeleler ile süslenen bu kavanozun içerisinde 24 adet özel kaplı çikolata yer almaktadır. Hem çikolata kaplarının üzerine hem de kavanozun üzerine hediye vereceğiniz kişinin ismini yazdırabilir ve özel bir notunuzu iletebilirsiniz. Bu çikolata kavanozu sayesinde sevdikleriniz iş temposuna tatlı bir mola vermek istediğinde bu çikolatalardan yiyerek sizleri anımsayacaktır.

 

FOTOĞRAFLI FİLM ŞERİDİ ÇİKOLATA KAVANOZU

sevgililere ozel film seridi cikolata kavanozu Hediyelik Kavanoz Modelleri

fiyat ogren Hediyelik Kavanoz Modelleri

Hayat aslında o kadar çabuk kayıp gidiyor ki ellerimizin arasından… Bu hızla geçip giden zaman içinde sevdiklerimize daha çok vakit ayırmalı ve onları mutlu etmeliyiz. Sevdikleriniz için biraz nostaljik biraz da romantik bir hediye vermek istemez misiniz? Sevgiliye özel film şeridi çikolata kavanozu sayesinde bunu yapabilmeniz mümkün. Özel ve şık tasarımı sayesinde herkesin merakını uyandıracak olan bu çikolata kavanozu bir o kadar da tatlı! İçinde bulunan 24 adet çikolata ile sevdiklerinizi şımartabilirsiniz. Hem çikolata kavanozunun hem de çikolata kaplarının üzerine sevdiğiniz ile birlikte çekilmiş fotoğrafınızı bastırabilir ve isimlerinizi de ekleyebilirsiniz. Film şeridi içerisinde yer alacak olan bu fotoğraflar, eminiz ki sevdiklerinizi mutlu edecek birer armağan haline dönüşecektir.

 

HOŞGELDİN ERKEK BEBEK ÇİKOLATALI KAVANOZ

hosgeldin erkek bebek cikolatali kavanoz Hediyelik Kavanoz Modelleri

fiyat ogren Hediyelik Kavanoz Modelleri

Dünyalar tatlısı ve melekler kadar masum bebekler için çok tatlı bir hediye ile karşınızdayız. Aileye yeni katılan yeğeninize dayısı, amcası, teyzesi veya halası olarak tatlı bir anı bırakabilirsiniz. Hoş geldin erkek bebek çikolatalı kavanoz ile en güzel yeni doğan hediyesi sizlerinki olacak! Hani hep çocuklara seni leylekler getirdi deriz ya. İşte bu çikolata kavanozu sayesinde bu sözü desteklemiş olacaksınız. Hem çikolata kavanozlarının üzerinde hem de çikolata kaplarının üzerinde bebek getiren leylek figürü bulunmaktadır. Ayrıca bu kapların üzerine bebeğin ismini yazdırabilirsiniz. Kişiye özel tasarımı sayesinde herkesin beğenisini kazanacak olan bu çikolata kavanozunu sakın kaçırmayın!

 

ERKEĞE ÇİKOLATALI DOĞUM GÜNÜ KAVANOZU

erkege cikolatali dogum gunu kavanozu Hediyelik Kavanoz Modelleri

fiyat ogren Hediyelik Kavanoz Modelleri

Bir bayana hediye almak her ne kadar kolaysa bir erkeğe hediye almak bir o kadar zordur. Bir bayan en ufak hediyelere bile mutlu olabilir fakat erkeğe alınacak şeyler o kadar kısıtlıdır ki! İşte bu derdinize çare olacak nitelikte harika bir hediye önerimiz var. Erkeğe çikolatalı doğum günü kavanozu, hem çok farklı hem de çok lezzetli bir hediye! İster babanıza ister erkek kardeşinize veya da sevgilinize doğum gününde hediye edebileceğiniz çok özel bir hediye olacaktır. Bu çikolata kavanozunun içerisinde 24 adet özel kaplı çikolata yer almaktadır. Hem çikolata kaplarını hem de kavanozun üzerindeki stickerı siz tasarlayacaksınız! Hediye vereceğiniz kişinin fotoğrafını ve ismini yazdırarak hediyenizi kişiye özel hale getirebilirsiniz.

 

HER ZAMAN GÜLÜMSE ÇİKOLATA KAVANOZU

her zaman gulumse cikolata kavanozu Hediyelik Kavanoz Modelleri

fiyat ogren Hediyelik Kavanoz Modelleri

Bir insanı güzelleştiren en güzel şey gülümsemektir. Hele ki söz konusu sevdikleriniz olduğu zaman gülümsemenin yeri ayrı bir önemlidir. Sizler de sevdiklerinizin yüzünü güldürmek ve onları bir nebze bile olsa mutlu etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz! Her zaman gülümse çikolata kavanozu ile sevdiklerinizi çok kolay bir şekilde mutlu etmeniz mümkün. İçerisinde 24 adet çikolata bulunan bu kavanoz sevdiklerinizin hem ağzını tatlandıracak hem de yüreğini! Çikolata kaplarının ve kavanozun üzerinde gülümseyen bir ifade yer almaktadır. Ayrıca bu kapların üzerine hediye vereceğiniz kişinin ismini yazdırarak kendilerini daha özel hissetmesini de sağlayabilirsiniz. Bu özel tasarımlı renkli hediyeyi sevdiklerinizden esirgemeyin!

BAYAN ÖĞRETMENE HEDİYE ÇİKOLATA KAVANOZU

bayan ogretmene hediye cikolata kavanozu Hediyelik Kavanoz Modelleri

fiyat ogren Hediyelik Kavanoz Modelleri

Öğretmenler gününde ne alacağınıza hala karar veremediniz mi? Bizlere bir anne ilgisiyle her şeyi öğreten bayan öğretmenler için harika bir hediye önerimiz var. Bayan öğretmene hediye çikolata kavanozu, hem çok tatlı hem de çok sıra dışı bir hediye. Öğretmeninize çikolata hediye ederken basit karton kutular ile götürmek istemezsiniz değil mi? Oldukça özel ve şık tasarımı ile gören herkesi etkileyecek olan bu çikolata kavanozu, diğer tüm öğretmenleri kıskandırabilir! İçinde 24 adet özel kaplı çikolata bulunan bu kavanozu, öğretmenler gününde veya öğretmeninizin doğum gününde hediye edebilirsiniz. Öğretmeninizin ismini de bu çikolata kaplarına yazdırarak onun daha özel hissetmesine vesile olabilirsiniz.

ERKEK ÖĞRETMENE HEDİYE ÇİKOLATA KAVANOZU

erkek ogretmene hediye cikolata kavanozu Hediyelik Kavanoz Modelleri

fiyat ogren Hediyelik Kavanoz Modelleri

Öğretmenler gününde en güzel hediyeyi öğretmeninize siz vermek ister misiniz? Şık tasarımı ve rengârenk kabı ile erkek öğretmene hediye çikolata kavanozu çok güzel bir hediye olacaktır. İçerisinde 24 adet özel kaplı çikolata bulunan bu kavanozu öğretmenler gününde veya öğretmeninizin doğum gününde hediye edebilirsiniz. Bir erkek öğretmene alınabilecek en güzel hediyelerden olan bu çikolata kavanozu, eminiz ki öğretmeninizi çok mutlu edecektir. Kavanoz içerisindeki çikolataları ders aralarında yiyip, bu esnada sizleri anmasını sağlayabilirsiniz. Kişiye özel tasarlanan bu çikolata kavanozlarını sakın kaçırmayın!

KIZ BEBEKLERE HEDİYE ÇİKOLATA KAVANOZU

kiz bebeklere hediye cikolata kavanozu Hediyelik Kavanoz Modelleri

fiyat ogren Hediyelik Kavanoz Modelleri

Kız bebeklerin daha sevecen ve tatlı olduğu aşikâr. Eğer ailenize yeni katılan ufak bir birey varsa Kız bebeklere hediye çikolata kavanozu en güzel hediyelerden biri olacaktır. Hem çikolata kaplarının üzerinde hem de kavanozun üzerinde hediye vereceğiniz bebeğin fotoğrafını bastırabilirsiniz. Bebeğin ilk hediyesi olacak olan bu çikolata kavanozu eminiz ki çok özel bir hediye olacaktır. Kişiye özel tasarlanan bu kavanozlara dilediğiniz mesajı da eklemeniz mümkün. Özel kutusu ile sizlere gönderilecek olan bu hediyeyi başka hiçbir yerde bulamazsınız! Uygun fiyatı ile sizlere sunulan bu sevimli kavanozları sakın kaçırmayın!

 

BİZE NAZAR DEĞMESİN ÇİKOLATA KAVANOZU

bize nazar degmesin cikolata kavanozu Hediyelik Kavanoz Modelleri

fiyat ogren Hediyelik Kavanoz Modelleri

Sizde nazara inananlardan mısınız? Çoğu kişi inanmasa da nazarın varlığını kabullenen sayısı oldukça çok. Özellikle iyi giden bir birlikteliğe nazar değecek diye çok korkulur. Eğer sizde bu nazarı kırmayı istiyor ve bunu sevdiklerinize de belirtmek istiyorsanız çok güzel bir hediye seçeneğimiz var. Bize nazar değmesin çikolata kavanozu sayesinde aşkınızı nazarlardan korumanız mümkün. Hem kavanozun üzerinde hem de çikolata kaplarının üzerinde nazar boncuğu figürü bulunan bu hediyeyi çok beğeneceksiniz! Kişiye özel tasarlanan bu çikolata kavanozuna isimlerinizi de yazdırmanız mümkündür. Bu hediye sayesinde hem ağzınız tatlanacak hem de sevdiğiniz kişi ile birlikte kem gözlerden uzak olacaksınız!

 

BÜYÜYEN KRİSTAL KAVANOZU

buyuyen kristal kavanozu Hediyelik Kavanoz Modelleri

fiyat ogren Hediyelik Kavanoz Modelleri

Sevdikleriniz için oldukça sıra dışı bir hediye almak istemez misiniz? Başka hiçbir yerde bulamayacağınız büyüyen kristal kavanozu, sevdikleriniz için çok güzel bir hediye olacaktır. Farklı renk seçenekleri bulunan bu kristal gerçekten de büyüyor! Gören herkesin dikkatini çekecek olan bu kristal kavanoz, sevdiklerinizin evinde en güzel köşeyi kapacaktır. Farklı ve değişik hediyeler peşindeyseniz bu kavanozu sakın kaçırmayın!

GEÇMİŞ OLSUN ÇİKOLATA KAVANOZU

gecmis olsun cikolata kavanozu Hediyelik Kavanoz Modelleri

fiyat ogren Hediyelik Kavanoz Modelleri

Hasta olan sevdikleriniz için morallerini yerine getirecek olan bir hediye almak ister misiniz? Çikolata salgıladığı hormon sayesinde mutlu olmamızı sağlamaktadır. İşte bu yüzden en güzel geçmiş olsun hediyesini geçmiş olsun çikolata kavanozu seçerek sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. İçerisinde 24 adet çikolata bulunan bu kavanozun kapları özel olarak tasarlanmaktadır. Üzerinde sevimli bir ayıcık bulunan bu hediye kavanozu eminiz ki sevdikleriniz çok beğenecektir. Kişiye özel tasarlanan bu çikolata kavanozun üzerine hediye vereceğiniz kişinin ismini yazdırmayı da sakın unutmayın. Kendisini bu hediye ile daha özel hissedecek olan sevdikleriniz, bulduğu moral ile bir an önce iyileşecektir.

Yorum Bırakın! »