Güzel Babalar Günü Mesajları

İşte karşınızda Babalar Günü için hazırlanmış birbirinden esprili, birbirinden keyifli mesajlar. Babalar Günü mesajları bizce hem onu ne kadar sevdiğinizi anlatmalı hem de onu güldürebilmeli. Duygusal ve özellikle anlamlı Babalar Günü mesajları Babanıza vereceğiniz hoş bir anı olarak kalacaktır. Özellikle kendi el yazınız ile hazırladığınız bir not kağıdına yazarak ömür boyu kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Babanızın o Babalar Günü mesajına ne kadar önem verdiğini ve sizden gidecek ufacık bir hediyenin bile ne kadar anlamlı olduğunu görebileceksiniz.

Babalar Gününe özel birçok hediye bulmak mümkün. Peki ya Babalar Gününe özel mesajlar ne durumda. Herkes aklına geleni diline dökemiyor maalesef böyle özel günlerde de mesajsız da olmuyor. İşte bizler de sizler gibi ince düşünceli olan herkes için Uzun kısa Babalar Günü mesajlarını bir araya getirerek işinizi kolaylaştırmak istedik. İsterseniz upuzun bir metin, isterseniz sadece tek bir cümle. Hepsi Babalara özel olarak hazırlandığı için arzu ettiğinizi kullanabilirsiniz. Babanız için yapacağınız Babalar Günü kutlaması elbette anlam ve duygu yüklü olmalı. Bizler bu anlamda sizlere her zaman destek vermeyi seviyoruz. Bu sebeple yepyeni Uzun kısa Babalar Günü mesajlarını sizlere sunarak bir benze de olsa işlerinizi kolaylaştırıp sizin özel gününüze odaklanmanızı sağlıyoruz. Hemen dilediğiniz Uzun kısa Babalar Günü mesajlarından arzu ettiklerinizi alınız ve kutlama aşamasına geçiş yapınız. Bu yıl Babalar Günü kutlaması çok özel olacak.

Güzel ve Uzun Babalar Günü Mesajları

** Evimizin yakışıklısı. Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Canım babam babalar günün kutlu olsun.

** Her senemiz güzel mutlu olsun. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

guzel babalar gunu sozleri 26 Güzel Babalar Günü Mesajları

** Ateşin yaktığından güneşin hareket ettiğinden gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım babalar günün kutlu olsun.

** Bilir misiniz babalar kızlarına ellerini uzatırsa kızlar onu cehenneme kadar takip eder. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

** Huzur ve dert ortağım babalar günün kutlu olsun.

** Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum.

** Sağlık, mutluluk, huzur hep bizim olsun. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

** Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler.

** Babam olduğun için çok mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın sen. Babalar günün kutlu olsun benim canım babacığım.

** İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun.

** Derdimi neşemi hüznümü mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

** Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine babalar günün kutlu olsun biricik babacığım.

** Ailemin reisi, büyük aşkım. Babalar günün kutlu olsun.

** Prens olmam için prensese ihtiyacım yok benim BABAM zaten KRAL.Babalar günün kutlu olsun.

** Kalbi sevgi dolu sevecen cömert kibar kucağı sıcak anlayışlı şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek. Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım…

** Her yanımızda sağlıkla, huzurla olman dileğiyle. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

guzel babalar gunu sozleri 27 Güzel Babalar Günü Mesajları

** Biricik babama sevgilerimle! Babalar günün kutlu olsun.

** Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle. Babalar günün kutlu olsun.

** Sabırlısın sıcaksın şefkatlisin koruyucumsun bağışlayansın. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

** Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece baba derdim. Babalar günün kutlu olsun babam.

** Senin çocuğun olmaktan gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

** Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyiki varsın, Babalar günün kutlu olsun

** Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.

** Canım babam iyi ki varsın babalar günün kutlu olsun tontiş yanaklarından öperim.

** Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi bu gün sadece senin. Babalar günün kutlu olsun.

** Fedakârlık sevgi sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

** Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar Günün kutlu olsun.

guzel babalar gunu sozleri 28 Güzel Babalar Günü Mesajları

** Babacığım seninle yarına umutluyuz. Annemle kardeşlerim seninle çok mutluyuz. Babalar günün kutlu olsun babacım.

** Kanından kan verdin var ettin beni aldın kollarına kucağına sarıldın baba rızık temin ettin zorlukla yıllarca bana alın teri döktün gurbetlerde yoruldun baba. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

** Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

** Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam.

** Dünyanın en mutlu çocuğundan dünyanın en iyi babasına… Babalar Günün kutlu olsun!

guzel babalar gunu sozleri 29 Güzel Babalar Günü Mesajları

** Canım babam ellerinden öper babalar gününü kutlarım. Seni çok seviyorum canım babam. Hakkını helal et kendine de her zaman iyi bak.

** Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Babalar günün kutlu olsun babam.

** Canım babam! Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun babacım.

** Dünyanın en güzel babası benim babam babalar günün kutlu olsun babam.

** Babacığım bu kutlu günde ellerinden doya doya öper babalar gününü kutlarım. Seni çok ama çok seviyorum. Evladın.

guzel babalar gunu sozleri 30 Güzel Babalar Günü Mesajları

** Koklanacak gül açılacak gonca yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam. İkliminden tasasızlık sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim. Babalar gününü en içten dileklerimle kutlarım.

** Geceler çok uzun sabah olmuyor baş yastıkta ama uyku tutmuyor bir tıkırtı duysa hemen kalkıyor. Canım babam seni çok seviyorum. Babalar gününü kutluyorum.

** Dün bugün ve yarın. Daima seni sevdim hep seveceğim. Bizimki bitimsiz sonsuz bir sevgi. Babacığım babalar günün kutlu olsun.

** Babanın mirasını mı istiyorsun? Bilgisini öğren. Onun parasını hemen harcayabilirsin. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

guzel babalar gunu sozleri 32 Güzel Babalar Günü Mesajları

** Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar Günün Kutlu Olsun!

** Canım babacığım iyi ki varsın, iyi ki benim babamsın. Babalar günün kutlu olsun.

** Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da kalbin o kadar yakınımda ki bilmelisin… Ellerinden öpüyorum. Sevgiler.

** Dünyanın en tontiş, en nazik, en centilmen, en yakışıklı, en cesur, en hoş görülü babasına sesleniyorum; Seni Çok Seviyorum Babacığım.

** Büyüttün bu yaşlara getirdin türlü emeklerle. Senin hakkını nasıl öderiz baba. Değil bir gün her gün kutlasak yetmez ama babalar gününü kutlarım canım baba.

guzel babalar gunu sozleri 31 Güzel Babalar Günü Mesajları

** Sen benim babamsın hayat kaynağım hayatımda inan tek dayanağım yokluğun içimi inan yakmakta bıraksalar beni ağlayacağım. Seni çok seviyorum uzaklardan babalar gününü kutluyorum.

** Babacığım seninle evimize can gelir. Yürek dolusu sevgi bize heyecan gelir. Babalar günün kutlu olsun.

** Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

Yorum Bırakın! »