Esprili Sevgili Tişörtü Tasarımları

Bu tarz tişörtler sevgili çiftler tarafından tam anlamıyla tutuldu! Sevgili tişörtleri olarak kalsa da adı, evli çiftlerimiz de gayet fazla kullanıyor diyebilirim.  Gittikçe yaygınlaşan sevgili tişörtleri, ucuz da olunca talep iyice artıyor! Tabi bunu her yerde uygun fiyata bulamayabilirsiniz. Ancak biz sizler için bulduk hiç merak etmeyin  Çift tişörtleri ile ilgili değerlendirme yazımız da kafanızdaki birçok soru işareti yok olacak. Sevgililere özel tişörtlerin değerlendirileceği yazımız içerisinde ilginç sevgili t-shirtleri de elbette bulacaksınız! Eminim ki bunu merak eden birçok kişi vardı. Çok uygun fiyata sizler için bulduğumuz ürünler de gerçekten sevgili tişörtü fiyatlarının aslında cazip geldiğini göreceksiniz ve sipariş vermemek için kendinizi zor tutacaksınız. (Tutmayın ne gerek var, verin sipariş mutlu edin; mutlu olun  ) Bir ara tişörtlerini insanlar kendileri tasarlıyordu. Kendi kişiye özel baskılı tişörtler yaptırıyorlardı. Ancak şimdi bu şekilde sevgili tişörtü tasarlama derdi de kalmadı! Sevgili tişörtleri nerede satılır diye bir soruya da gerek kalmadı!  Evet. Bu kadar üst düzey bir gelişme yaşandı diyebilirim hediyelik ürünler de. Özellikle tshirtler de gerçekten büyük gelişme kaydedildi. Arkadaşlar inanın sizler için uzun uzun araştırmalarım sonucu en güzel ürünleri değerlendirdim. Eminim ki en az 1 tane sevgili tişörtü satın alacaksınız. Belki de daha fazlası  Sevdiğinizi ne kadar fazla mutlu etmek isterseniz. Şimdiden iyi okurlar dilerim.

KOMİK VE ESPRİLİ ÇİFT TİŞÖRTLERİ 2′Lİ


ucuz sevgili tisortleri 11 Esprili Sevgili Tişörtü TasarımlarıYENİ GELİN DAMATLARIMIZ BUNU DAHA ÇOK BEĞENECEK

Çiftlere Özel Gelin Damat Sevgili Tişörtü yeni evlenecek çiftlerimiz için tasarlanmış harika bir tshirt takımı olmuş! Yazın sıcağında sizi rahatlatacak bu kaliteli tshirtlerin özellikleri say say bitmiyor! Vücut tenine uygun, güzel tasarım ve kaliteli olan bu tshirt üzerinde adeta sizi anlatan çizimler ile tüm dikkatleri üzerinize toplayacaksınız. Herkes size imrenerek bakacak! Sevdiğiniz ile uyum halinde olduğunuzu herkese göstermenin tam vakti! Eğer ki sizde eğlenceli bir çiftseniz ve eğlenmeyi seviyorsanız bu tshirt sizi yansıtacak  Mutluluklar dileriz.


sevgili tisortu tasarimlari Esprili Sevgili Tişörtü TasarımlarıSEVGİLİ TİŞÖRTÜ TASARIMLARI & İSME ÖZEL

Çok uyumlu bir çift olduğunuzu düşünüyorsanız (eminiz ki öyle!) bu İsme Özel Mr & Mrs. Sevgili Tişörtleri tam size göre! Çok şık ve dikkat çekici durduğu kadar farklı olan bu ürüne çok uygun fiyata ulaşabilirsiniz. Bıyık ve dudak çizimleri ile cinsiyet betimlemesinin olağanüstü güzel yapıldığı bu kişiye özel tshirt ürününü hemen almak için daha fazla vakit kaybetmeyin!


esprili sevgili tisortu tasarimlari Esprili Sevgili Tişörtü TasarımlarıESPRİLİ SEVGİLİ TİŞÖRTLERİ & RUH İKİZİM – ÖKÜZÜM

Esprili tshirt giymeyi seven bir çift misiniz? Böylesine esprilere hâkim tshirtler giymek hoşunuza mı gidiyor? Bu tshirtlerden sıcaklık ve samimiyet akıyor! Yazın sıcağını Ruh İkizim – Ruh Öküzüm Sevgili Tişörtleri giyerek atlatmaya hazır olun! Bu güzel şirin tasarım ile aşkınızın samimiyetini ve sıcaklığını herkes hissedecek. Farklı olmak ikinizin fazlasıyla hoşuna gidecek!


esprili sevgili tisortleri Esprili Sevgili Tişörtü TasarımlarıSEVGİLİNİZE HEDİYE ESPRİLİ TİŞÖRT MODELLERİ

Bu durum tüm erkekler için geçerlidir. Kadınlarımız her koşulda haklıdır. Ben sevdiğim için de böyle düşünüyorum. Ve bu düşüncemi yansıtacak bir tshirt almak istiyorum diyorsanız Kadınlar Her Zaman Haklıdır Sevgili Tişörtünü sizlere tavsiye edeceğim. Sevdiğinizin ‘’her zaman haklı olduğunu’’ vurgulayarak bunu sıcak, samimi ve net bir şekilde ifade eden bu sevimli tshirtler çok uygun fiyata sizlerle!  Türkçe anlamı haklılık, doğruluk olan ‘Right’ kelimesi ile birlikte ‘Always’ kelimesinin birleşiminden sevdiğinizin her zaman haklı olduğunu farklı diller de vurgulayın!


esprili sevgili tisortleri 2 Esprili Sevgili Tişörtü TasarımlarıKURU FASULYE PİLAV GİBİYİZ SEVGİLİM

Eminim ki birçoğumuz Kuru fasulye & Pilav ikilisini gayet seviyordur. Kendi adıma konuşuyorum ama bayılırım. Benim için ayrılmaz ikilidir kesinlikle. Biri eksik olduğun da diğerinin anlamı o kadar yoktur. Ve birbirini en iyi şekilde tamamlarlar, uyum için de olurlar. Siz de öylesiniz değil mi? (Nasıl demeyin  ) Çiftler arasında da böyle bir uyum vardır. Birisi olmadığında, birisi başka bir yerde olduğunda eksik hissedilir. Bir şey yaptığında daha az anlam yükler, daha az sevinir, daha az güler ve daha az enerjiktir. Çünkü bir yanı eksiktir. ‘’Tadı yoktur’’. İşte tam anlamıyla kuru fasulye & pilav ikilisi de böyle.


ucuz sevgili tisortleri 12 Esprili Sevgili Tişörtü TasarımlarıTENCERE VE KAPAK SEVGİLİ TİŞÖRTÜ

Birlikteliği, uyumluluğu ve birbirini tamamlayıcılığı en iyi şekilde ifade eden bu ikilinin harika bir şekilde çiziminin yapıldığı Kuru Fasulye & Pilav Sevgili Tişörtü kesinlikle sizi ifade ediyor! Bu çılgın güzellikte tasarıma sahip ürüne çok uygun fiyata sahip olabilir, insanlara ne kadar uyumlu ve ayrılmaz bir çift olduğunuzu bu samimi kişiye özel tshirt ile gösterebilirsiniz. Eminim ki sevdiğinizin de çok hoşuna gidecek! Bir de kuru fasulye pilav seviyorsa oh harika!


esprili sevgili tisortleri 3 Esprili Sevgili Tişörtü TasarımlarıAŞKIMIZI DUYMAYAN KALMASIN SEVGİLİM TİŞÖRTÜ

Dünya hayatı kısa bir hayat. Bu hayat içerisinde ne şanslısınız ki böylesine sevdiğiniz birisi var ve o birisi için şuan uygun bir hediye arıyorsunuz! İşte bu şuan mutlu olabilmeniz için en küçük nedenlerden sadece birisi! Gerçekten çok güzel bir şey bu kısa hayatımız da sevebileceğimiz, her şeyden çok değer verdiğimiz, kalbimizi paylaştığımız birini bulmak. Ve onu buldunuz ki şuan buradasınız. İşte çok şanslısınız! (Ne güzel ) Eminim ki birçok defa sevdiğinize sevginizi, aşkınızı ifade ettiniz; haykırdınız! Ancak bunu yazı ile ne kadar yaptınız? Yazı ile yapılan ifadeler her zaman daha etkili olmuştur.


ucuz sevgili tisortleri 10 Esprili Sevgili Tişörtü TasarımlarıUCUZ SEVGİLİ TİŞÖRTÜ & AŞKIN ÇEKİM GÜCÜ

(Söz uçar yazı kalır) Çünkü insan hafızası süper denebilecek kadar iyi olsa da bir süre sonra eski anılar o kadar net hatırlanmayabilir. O nedenle sevdiğiniz de ister ki ara sıra bakıp onu nasıl sevdiğinizi hissetmek. Okumak, görmek ve tekrar tekrar mutlu olmak. Peki, şimdi rahat olabilirsiniz, çünkü Herkes Duysun Seni Seviyorum Sevgili Tişörtü tam bu bölüm için hazırlanmış. İstediğiniz cümleyi yazabileceğiniz bu tshirt üzerinde çok sevimli tasarımlar yer almakta. Sevdiğine aşkını itiraf eden bir erkek ve onu dinleyen bir bayan ile adeta sizi tasarlamışlar değil mi  Bence siparişe çoktan geçtiniz, güzel seçim!


ilginc sevgili tisortleri 3 Esprili Sevgili Tişörtü TasarımlarıİLGİNÇ SEVGİLİ TİŞÖRTÜ TASARIMLARI

Size nostalji yaşatacak Kişiye Özel Vosvos Sevgili Tişörtleri ile geçmişe dönmeye hazır mısınız? Bu çok şirin vosvos tasarımlı tshirtler yazın tüm dikkatleri üzerine çekecek ve herkes tarafından beğeniyle karşılanacak! O kadar detaylı ve başarılı bir çalışma yapılmış ki vosvosların plakalarına isimlerinizi yazabiliyorsunuz. Her zaman küçük ayrıntılar, büyük değerler katar ürünlere. Eğer ki vosvosları seviyorsanız veya nostalji yaşatan ürünleri beğeniyorsanız; bunu sevdiğim de beğenir diyorsanız sizi doğruca sipariş bölümüne alalım. Beden seçmeye şimdiden başlayabilirsiniz


ilginc sevgili tisortleri 4 Esprili Sevgili Tişörtü TasarımlarıÇİFTLERE ÖZEL SEVGİLİ TİŞÖRT MODELLERİ

Her zaman çok etkileyici bulmaktayım. Böyle duygularımızı, düşüncelerimizi farklı simge ve tasarımlar ile ifade etmek her zaman dikkatimi çekmiş, beğenmişimdir. İşte Aşkın Sinyali Sevgili Tişörtlerini bu yüzden çok beğendim, hayran kaldım diyebilirim. Bir telefon düşünelim. Arama yapmak istiyorsunuz, karşınızdakine ulaşmak. Onun için ilk öncelikli olarak telefonunuzun sinyalinin çekmesi gerekecek değil mi? Yoksa karşınızdaki kişiye ulaşamazsınız. Bu durumda aynen böyle! O sinyalleri karşınızdakine ulaşmaktan öte sevgi olarak düşünün. Ne kadar çok sinyal çubuğu olursa o kadar karşınızdakine ulaşabilir, paylaşımda bulunabilir ve sevgi etkileşimi sağlayabilirsiniz.


ucuz sevgili tisortleri 9 Esprili Sevgili Tişörtü TasarımlarıKOMİK KURU KAFA TASARIMLI SEVGİLİ TİŞÖRTÜ

Bunu da bu tshirtler fazlasıyla ifade ediyor! Ayrıca bataryalar da lazım çünkü eğer batarya bitmişse arama yapamayız ve etkileşim olmaz  Anlatmak istediğimi gayet iyi anladınız. Sevdiğinizi, ona hissettiğiniz çekim gücünü çok iyi anlatan bu harika tasarımlı tshirtlere uygun fiyatlarıyla ulaşabilirsiniz. Güzel bir hediye seçimi olacağından hiç şüphem yok!


komik sevgili tisortleri 4 Esprili Sevgili Tişörtü TasarımlarıKOMİK SEVGİLİ TİŞÖRTÜ TASARIMLARI

Şuana kadar yaklaşık 10 adet sevgiliye özel tshirt değerlendirmesinde bulundum. Ancak inanın hepsi ayrı ayrı anlamlı ve güzel. O yüzden karar vermeniz zor olabilir. Ancak tatlı zorluklar bunlar, dert etmeyin. Şundan eminim ki yazımın sonuna doğru kafanızda bir karar oluşacak.  Bir Elmanın İki Yarısı Sevgili Tişörtü yine çok anlamlı ve güzel bir tshirt. Tasarımı ve kalitesiyle oldukça iddialı olan bu hediyenin barındırdığı anlam da çok hoş. Uyumlu çiftler için ‘’bir elmanın iki yarısı’’ tabiri tam anlamıyla bu 2 tshirt ile anlatılmış. Biz de sevdiğimle bir elmanın 2 yarısı gibiyiz! Farkımız yok, birbirimizi tamamlıyoruz diyorsanız bu ürün tam size göre! Çok uygun fiyata alabileceğiniz bu tshirt takımını sevdiğiniz çok ama çok beğenecek


komik sevgili tisortleri 5 Esprili Sevgili Tişörtü TasarımlarıBEN SANA MAHKUMUM SEVGİLİM ÇİFT TİŞÖRTÜ

Ben Sana Mahkûmum Sevgili Tişörtü ile mahkûmiyet kelimesini çok güzel yöne çevirebildik. Tabi bu tshirti fikir edinen ve tasarlayanlar sayesinde. ‘’Ben sende tutuklu kaldım’’ bu tshirt takımı için gerçekten çok anlamlı ve uyumlu olmuş. Güzel tasarımı, etkileyici vurgusu ve içerdiği anlamlar ile uygun fiyata bu tshirt sevdiğinizin çok hoşuna gidecek!


komik sevgili tisortleri 6 Esprili Sevgili Tişörtü TasarımlarıKİŞİYE ÖZEL MUTLULUĞUN RESMİ SEVGİLİ TİŞÖRTÜ

Şuana kadar yaptığım derlemeler arasında en cıvıl cıvıl olan ve hoşuma giden Kişiye Özel Mutluluğun Resmi Sevgili Tişörtleri oldu. Rengârenk, cıvıl cıvıl tasarımı ile dikkatleri üzerine toplayacak! Bu çok şirin çizimlere sahip sevgiliye özel tshirt takımı herkes tarafından çok beğenilecek, özellikle sevdiceğiniz tarafından.


komik sevgili tisortleri 7 Esprili Sevgili Tişörtü TasarımlarıBAYKUŞ TASARIMLI İSME ÖZEL SEVGİLİ TİŞÖRTÜ

Sevgili Tişörtleri – İsim Yazılı 2′li Tombik Baykuşlar ürününü gördüm ve gerçekten değerlendirme yapmadan geçmek istemedim. Çünkü çok güzel tasarıma sahip ve sadelikte. Sadelik bu kadar güzel durabilirdi. Sade olduğu kadar renk uyumu da gayet iyi bu tombik baykuşları sevdiyseniz (biz çok sevdik) mutlaka almalısınız!


komik sevgili tisortleri 8 Esprili Sevgili Tişörtü TasarımlarıROMEO VE JULİET GİBİYİZ DİYENLERE!

Aşkını o kadar büyük hisseden çiftlerimize özel olarak tasarlanmış Sevgili Tişörtleri – Romeo ve Juliet Tişörtü çok uygun fiyata! Harika yazı fontu, renk uyumları ve tasarımı ile dikkatleri üzerine toplayacak bu ürün çok göz alıcı tasarıma sahip.


degisik sevgili tisortleri 8 Esprili Sevgili Tişörtü TasarımlarıİSME ÖZEL KRAL  & KRALİÇE TİŞÖRTÜ!

Sizin kralınız erkeğiniz mi? Sevdiceğiniz gözünüz de adeta bir kraliçe mi? Hatta daha fazlası! İşte bunu en iyi şekilde ifade edebilecek tshirtler sizlerle! Kişiye Özel King And Queen Tişörtü Tasarım olarak, kaliteli olarak ve yazı fontları olarak çok güzel uyarlanmış. Ayrıca İngilizce yazılması da ayrı bir hava katacağı belli. Herkes tarafından beğenilecek bu ürünler karşısında sevdiğiniz fazlasıyla mutlu olacak!


ucuz sevgili tisortleri 8 Esprili Sevgili Tişörtü TasarımlarıUCUZ SEVGİLİ TİŞÖRTÜ MODELLERİ

Bugün yaptığım değerlendirmelerimde gerçekten çok mutlu oldum. Zevk alarak yaptığım bu değerlendirme de neredeyse tüm tshirtleri beğendim diyebilirim.  Tabi zevkler ve renklere karışılmayacağı için hangisini seçmek size kalmış  Kalbim Sadece Senin için Atıyor Tişört birbirini çok iyi tamamlayan bir tshirt takımı! Tasarım, anlam ve çizim harika olmuş! Renklendirmeler ve içerik adeta aşkınızı bağıra bağıra anlatıyor. Bayıldığım ürünler arasında, kesinlikle almanızı tavsiye ederim.

Yorum Bırakın! »