Erkek Avukata Hediye Fikirleri

Hediye almak da hediye vermek de insanı çok mutlu eden bir eylemdir. İnsanlar hediyelere çok rağbet etmeseler de, hediye ile sevindirilmek herkesin istediği türden bir davranıştır. Bir insanı sevdiğinizi, ona değer verdiğinizi somut şekilde göstermenin yollarından birisi ona güzel bir hediye sunmak olacaktır.  Avukat Erkeğe Hediye ne alınır? İşte bu yazımızda bunun yanıtlarını vermeye çalışacağız. Özellikle belli bir konsepte alınmak istenilen hediyeler çok zor bulunmaktadır. Bu sıkıntının oldukça farkında olan ilginchediyeci.com ailesi, bu konuya büyük ölçüde çözüm üretmiştir. Özellikle avukat erkeklere alabileceğiniz bazı hediyeleri sizler için derledik. Orijinal ve şık tasarımlı ürünlerimize bir göz atmanızda fayda vardır. İşte karşınızda avukat erkeklere alabileceğiniz bazı hediye seçenekleri:

Avukata Hediye Çay Fincanı

erkek avukata hediye 1 Erkek Avukata Hediye Fikirleri

fiyat bilgisi tikla2 Erkek Avukata Hediye Fikirleri

Avukatların ne kadar yoğun bir iş yaptığı herkes tarafından bilinmektedir. Onlar bu yoğun iş temposuna ayak uydurabilmek adına bol miktarda kahve ya da çay tüketmektedirler. Bir avukata verilecek en az gösterişsiz hediye olsa olsa Avukata Hediye Çay Fincanı olmaktadır. Avukat mesleğini ifade eden desenler ve özel işaretlerle süslenmiştir. İsme özel yazının da bulunması ile önemli bir detaya sahiptir.

erkek avukata hediye 6 Erkek Avukata Hediye Fikirleri

fiyat bilgisi tikla2 Erkek Avukata Hediye Fikirleri

Avukat olan herhangi bir yakınınıza hediye edebileceğiniz güzel bir hediye olabilecektir. Fincan altlığı ahşap malzemeden yapılmadır. Çay kaşığı ise mıknatıs özelliği ile yere düşmesini engeller. Bu benzersiz ürüne çok uygun bir fiyatla sahip olabilirsiniz. Bu ürüne Hediyemen.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Erkek Avukata Hediye Siyah USB Bellek

erkek avukata hediye 2 Erkek Avukata Hediye Fikirleri

fiyat bilgisi tikla2 Erkek Avukata Hediye Fikirleri

Usb bellek kimin işine yaramaz ki? Hele ki, yoğun iş temposunda boğulan avukatların ne çok işine yarayacaktır. Bir hediyenin güzel olmasının yanı sıra kullanışlı da olması o hediyeyi özel kılmaktadır. Yapısı ve kalitesi ile Erkek Avukata Hediye Siyah USB Bellek isimli ürünümüz bir avukata hediye etmek için en güzel tasarlanan ürünlerimiz arasındadır. Bu ürün ile diğer insanlar arasındaki farkınızı da ortaya koymuş olacaksınız. Ürün şık metal kutusu içinde olmasıyla da gözlerinizi kamaştıracak. Böyle bir ürüne çok uygun bir fiyat ile sahip olabilirsiniz. Bu ürünü beğendiyseniz, ürüne Hediyemen.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Erkek Avukat Biblosu

erkek avukata hediye 3 Erkek Avukata Hediye Fikirleri

fiyat bilgisi tikla2 Erkek Avukata Hediye Fikirleri

Hem şıklığı ile hem de avukatlığı simgeleyen bu hoş biblo sayesinde avukat yakınınızın ofisini süsleyebilirsiniz. Erkek Avukat Biblosu ile onun yüzünü güldürebilir, onu mutlu edebilirsiniz. Avukatlık bürosunu yeni açmış birine ya da hala hukuk fakültesinde okuyan birine alabileceğiniz muhteşem bir hediye olacaktır. Esprili ve sade yönüyle her köşeye renk katacaktır. Bu ürün sert ve kaliteli polimer malzemeden yapılmıştır. Profesyonel el boyaması ile hazırlanmıştır. Ebatları ise 8,5 x 5,5 x 17 cm dir. Kusursuz detayları ile şık bir tasarım olma özelliğine sahiptir. Bu ürün ile avukat tanıdıklarınıza hem mesleki hem de özel günlerinde verebileceğiniz bir hediye olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu ürüne Hediyemen.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Avukatlara Hediye 2′li Kalem Seti

erkek avukata hediye 4 Erkek Avukata Hediye Fikirleri

fiyat bilgisi tikla2 Erkek Avukata Hediye Fikirleri

Hukuk alanında çalışan avukat veya stajyer avukat tanıdıklarınıza alabileceğiniz bu Avukatlara Hediye 2′li Kalem Seti ile onları çok mutlu edebilirsiniz. Kişiye özel tasarımı ile de gönülleri fethetmektedir. Kutusu üzerimde adalet terazisi ve hakim tokmağı gibi figürlerin yer alması ile avukat tanıdığınıza çok özel bir hediye olmaya adaydır. Kutu içerisinde iki adet üsten basmalı açılan kalem yer almaktadır. Birisi tükenmez kalemdir, diğeri ise uçlu kalemden oluşmaktadır. Kalem kutusu üzerinde istediğiniz türde bir mesajı yazdırabilirsiniz. Bunu siparişinizde yazmanız yeterli olacaktır. Ancak kalemler üzerine yalnızca isim yazılmaktadır. Bu ürüne Hediyemen.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Erkek Avukata Özel Butik Kurabiyeler

erkek avukata hediye 5 Erkek Avukata Hediye Fikirleri

fiyat bilgisi tikla2 Erkek Avukata Hediye Fikirleri

Kim demiş tatlı işleri erkeklerin hoşuna gitmez diye? Üzerine dilediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz bu Erkek Avukata Özel Butik Kurabiyeler ile erkek avukat tanıdıklarınıza çok güzel bir hediye vermiş olacaksınız. Kişiye özel olarak hazırlanan bu lezzetli kurabiyeler ile bir öğle arasını onunla geçirmeye ne dersiniz? Hem avukat sevgiliniz var ise sevgililer günü için çok da güzel bir hediyeyi oluşturmaktadır. Kutu içerisinde dokuz adet tasarım butik kurabiyeler bulunmaktadır. Üzeri tül ile sarılıp kurdele ile şık formda sunulan kırmızı renkteki hediye kutusu ile gönderilmektedir. Kurabiyelerin üretimi günlük yapılmaktadır. Kargoda zarar görmemesi için de hediye kutusunun üzeri 3 ya da 4 kat balonlu naylonlarla sarılarak muhafaza edilmektedir. Bu ürüne Hediyemen.com adresinden ulaşabilirsiniz.

1 Yorum »

  1. whatsapp yabancı numara 22 Haziran 2019 at 20:30 - Reply

    isim yazılı bardak alabilirsiniz çok hoş

Yorum Bırakın! »