Erkek Arkadaşa Yapılabilecek Yılbaşı Sürprizleri

Erkek arkadaşlarımız bütün sene boyunca bizim kahrımızı çeken ve her an yanımızda bulunan kişilerdir. Bu nedenle özel günlerde onlara sevgimizi ve minnettarlığımızı göstermek için çeşitli hediyelere başvururuz. Ancak hazır olarak alınan yılbaşı hediyeleri seçeneğinin çok fazla olması kafa karıştırıcı bir durum olarak ortaya çıkabilir. Erkek arkadaşa yapılabilecek yılbaşı sürprizleri onun zevklerinden ve isteklerinden yola çıkılarak verilecek hediyeler olabilir. Bu sebeple özenle düşünülmeli ve hediye seçiminde dikkatli davranılmalıdır, her an yanımızda bulunan bu arkadaşlarımıza anlamsız bir hediye vermek istemeyiz. Görünce heyecanlanacakları ve akıllarına bizi getirecekleri hediye fikirleri için yazımızdaki fikirlerden yararlanabilirsiniz.

Oyuncu Seti

arkadasa yilbasi surprizleri 1 Erkek Arkadaşa Yapılabilecek Yılbaşı Sürprizleri

Bilgisayar oyunlarına bayılan ve bilgisayar başından kalkmayan bir erkek arkadaşınız var, siz de ona ne hediye alacağınızı bilemiyorsunuz. Zamanının büyük bir kısmını bilgisayar başında geçirdiği için gerçek hayatta alınabilecek neyin onu mutlu edeceği konusunda ise oldukça kararsızsınız. Eğer biraz detaylı düşünürseniz onun en mutlu olduğu yerin bilgisayar oyunları olduğunu fark edecek ve bu oyunlar ile ilgili hediye almayı düşüneceksiniz. Erkek arkadaşa yapılabilecek yılbaşı sürprizleri onun her an kullanabileceği ve sizi hatırlayabileceği bir hediye olmalıdır.

hediye 2 Erkek Arkadaşa Yapılabilecek Yılbaşı Sürprizleri

Oyun oynarken kullanabileceği daha iyi bir klavye, fare ve kulaklık seti hediye alabilirsiniz. Bu hediye hem onu mutlu edecek hem de oyun içerisinde daha rahat hareket etmesini sağlayacaktır. Eğer bu ekipmanlarının yeterli olduğunu düşünüyorsanız şık bir oyuncu koltuğu hediye edebilir onun keyfinin yerine gelmesine yardımcı olabilir. Bu hediyeniz sayesinde saatlerce oynadığı oyunun sonucunda bile sırtı rahat edecektir.

Atkı ve Bere Takımı

arkadasa yilbasi surprizleri 2 Erkek Arkadaşa Yapılabilecek Yılbaşı Sürprizleri

Kışın en soğuk zamanlarında gelen bu özel günde işe yarayabilecek bir hediye almaya ne dersiniz? Onun en sevdiği renkte bir ip, şişler ve birazcık da örgü bilgisiyle ona en güzel hediyeyi verebilirsiniz. Bu hediyeyi yapmak için internet üzerindeki basit örgü tariflerini izleyebilir ve 10 dakikalık bilgi sonucunda hediyenize başlayabilirsiniz. Atkı yapılması oldukça basit bir örgü modelidir ve siz de en basit modellerinden işe başlayabilirsiniz. Erkek arkadaşa yapılabilecek yılbaşı sürprizleri hem onun boynunu hem de içini ısıtacak kadar özel olabilir. Kendiniz yaptığınız şık bir kutu içerisinde de bu hediyeyi verebilir ve erkek arkadaşınızı mutlu edebilirsiniz.

Yeni Yıl Takvimi

arkadasa yilbasi surprizleri 3 Erkek Arkadaşa Yapılabilecek Yılbaşı Sürprizleri

Erkek arkadaşınız yoğun bir şekilde çalışan ve çeşitli zamanlarını size ayırma konusunda zorluk yaşayan biriyse bu hediye tam size göredir. Kendi ellerinizle hazırlayacağınız bir takvim erkek arkadaşa yapılabilecek yılbaşı sürprizleri arasında yer alır ve masasında oldukça hoş duracaktır. Bu takvimin konseptini siz belirleyebilir ve her ay için farklı bir fotoğrafınızı koyabilirsiniz. Eğer hayranı olduğu bir dizi ya da film varsa onun karakterlerinin fotoğraflarını da takvimde bulundurabilirsiniz. Bu sayede masası oldukça renkli bir hal alacak ve içerisinde bulunduğu zamanı takvimle kolaylıkla takip edecektir.

El Yapımı Bileklik

arkadasa yilbasi surprizleri 4 Erkek Arkadaşa Yapılabilecek Yılbaşı Sürprizleri

Eğer basit bileklik yapımları hakkında birkaç bilgiye sahipseniz bu hediye ona verebileceğiniz en değerli hediyelerden birisi olacaktır. Her an sizin onun için zaman ayırdığınız bilekliği görebilecek ve bu hediyeniz ile bileğini süsleyecektir. Aynı bileklikten kendinize de yapabilir ve ikinize özel bir bileklik yaratabilirsiniz. Erkek arkadaşa yapılabilecek yılbaşı sürprizleri içerisinde onun bileğinde daima şık duracak ve her an taşıyabileceği bu bileklik için basit malzemelere ihtiyacınız vardır. Deri ipler, iğne, naylon ipler ve çeşitli süs malzemeleri ile kendi bilekliğinizi yaratabilirsiniz. Düğme gibi değişik aksesuarları da bilekliğinize ekleyebilir ve oldukça hoş bir şekilde erkek arkadaşınıza bu hediyeleri verebilirsiniz.

Bardak Seti

hediye 1 Erkek Arkadaşa Yapılabilecek Yılbaşı Sürprizleri

Alkol tüketmeyi seven ve bunun için sürekli zaman ayıran kişilere, bu zamanlar içerisinde kullanabileceği şık bir hediye seti oluşturabilirsiniz. Kişinin ismine özel bardaklar, çerezlikler ve tabaklardan bir kutu yapabilirsiniz. Bu kutuyu yılbaşında verdiğiniz zaman kendisine özel bardağı ile gecesini kutlayacaktır. Bu hediyeyi verirsen üzerine hoş bir not koyabilir ve “keyifli geçen zamanlarında sana eşlik ediyorum” gibi bir yazı ile arkadaşınıza sunabilirsiniz. Erkek arkadaşa yapılabilecek yılbaşı sürprizleri içerisinde onun kullanabileceği ve işine yarayacak hediyeler vermek oldukça önemlidir. Her an sizi hatırlayabileceği ve evinin bir köşesinde unutmayacağı bir hediye ile onu bu özel günde karşılayabilirsiniz.

hediye 3 Erkek Arkadaşa Yapılabilecek Yılbaşı Sürprizleri

Yorum Bırakın! »