Erkeğe Sürpriz Hediyeler

erkege surpriz1 Erkeğe Sürpriz Hediyeler

erkeğe sürpriz

Alışılageldiği üzere söz konusu sürpriz yapmak olunca hep erkeklerin bayanlara sürpriz yapma düşüncesinde olduğu bir gerçek. Bayanlar erkeklerden gelen sürprizlere alışkın ve hatta çoğu zaman şaşırmazlar bile. Kadın erkek ilişkilerinde bu genel bir alışkanlıktır.  Ancak erkekler bayanlar tarafından nadiren de olsa yapılan sürprizlerden oldukça mutlu ve mesut olacakları da kesindir. Zira kendisine sürpriz yapılması kimin hoşuna gitmez ki? Öyle ki, bu süpriz bir bayan tarafından bir erkeğe yapılmışsa emin olun ki bu sürprizin etkisi yani mutluluk kat sayısı misliyle  artar İstisnalar kaideyi bozmaz ama erkeklerin bayanlardan genellikle sürpriz beklentileri maalesef ki yok!.Yani bayanların erkeklere öğrettiği mevzulardan biride erklere bir bayan tarafından sürpriz yapılmaz!. Sürpriz yapacaksa bir erkek bayana sürpriz yapabilir. Hadi canım! Erkeklerde etten kemikten yaratılmış ve duyguları olan varlıklar. En az bir kadın kadar onlara da kendilerine yapılacak bir sürprizden mutluluk duyacaktı. Bu gün bu anlayış değişecek. En azından bu yazımız okuyan bayanlardan beklentimiz bu yönde. Bu düzeni gelin hep beraber yıkalım. Bu kötü bayan alışkanlıklarını yıkalım. Şaka bir tarafa da bu günkü  yazımızda erkeğe yapılabilecek sürprizler neler olabilir? Diye düşünerek Fırtınası yaptık ve Erkelere hangi sürprizler yapılır diye ürettiğimiz fikirlerimizi sizlerle paylaşmak gayesindeyiz.  Bu fikirlerimizin bir çoğu denenmiş ve beğenilmiş iddialı sürprizlerdir.  Erkek sevgiliye yapılabilecek en güzel sürprizleri bu yazımızda sizler için derledik. Ne acı ki araştırmalarımız sonucu erkeler için yapılabilecek sürpriz sayısı o kadar az ki!. Bu sebeple sürpriz önerileri düşünürken düşüncelerimizi sınırlamadık. Erkeğe yapılabilecek sürprizler en fazla ne kadar olabilir? Diye düşünüyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Eminiz ki bu yazımızı okuduktan sonra erkeğe yapılabilecek sürprizler konusunda Kafanız daha da karışabilir ve kararsız kalabilirsiniz. Erkekler nelerden hoşlanır? Erkeğin hoşlanabileceği güzel sürprizler nelerdir? İşte bu soruyu sorarak fikirler ürettik. Erkeğe sürpriz önerililerimizi özel günlerinizde değerlendirebilirseniz o günlerinizi eşsiz

Kılabileceğinizi garanti edebiliriz. Sözü daha fazla uzatmadan erkeklere yapılabilecek en güzel sürpriz önerilerimizle incelemek için sizi davet ediyoruz. Buyrun bakalım..

En güzel günlerimiz Anı panosu yaptırın

erkege surpriz 1 Erkeğe Sürpriz Hediyeler

Erkeğe sürpriz hediyeler

Erkeğe yapılabilecek sürpriz önerimize ilk olarak manevi değeri oldukça yüksek olacak bir sürpriz önerisi ile başlayalım! Erkeklerde en az bayanlar kadar ince ruhludur. Ama sadece bunu ifade ediş biçimleri bayanlardan farklıdır. Bu sebeple ilk önerimiz erkeklerin ruhuna dokunacak romantik bir öneri. Bu önerimizin adı “En güzel günlerimiz Anı panosu” Bu Anı panosunu hazırlamak için erkek arkadaşınızla beraberken çektirdiğiniz fotoğraflardan oluşan bir pano hazırlayacaksınız. Beraberken çektirdiğiniz en güzel fotoğraflarınızın yer aldığı Bu panoyu şık bir çerçeve içinde erkeğe hediye etmek oldukça romantik bir sürpriz olabilir. bu şekilde hazırladığınız anı panosunu erkek arkadaşınız odasının en güzel köşesini sizinle geçirdiği o eşsiz zamanların görüntülerine ayıracağından emin olabilirsiniz. Bu güzel anlarınızı tekrar hatırlayıp romantik düşüncelerini tekrara canlandırma fırsatı sunmuş olacaksınız. Üzerine ilişkinizin başlangıç tarihinde yazmayı unutmayın.

Ona Olan aşkınızı vovos arabalarla anlatın

erkege surpriz hediyeler 1 Erkeğe Sürpriz Hediyeler

sevgililere özel vosvos

Şimdi diyeceksiniz ki vosvos arabalarla sevgilime olan aşkımın ne alakası var. Öyle demeyin! Belki bilmiyorsunuzdur ama bu aralar bu arabaların plakalarının olduğu alanlara sevgililer isimlerini yazdırıyor ve oldukça da havalı görünüyorlar. Belki bilmeyenler vardır. Bu Vosvos arabaların kendileri otomobil dünyasında birer efsaneler. Şimdi bu arabaların minik metalden oyuncakları var. Ve bu minik Sevgili Vosvos‘ları üzerine sevgililer kendi isimlerini veya romantik herhangi bir şeyi yazdırabiliyorlar. Hatta bu arabaların üzerinden evlilik teklifi bile yapanlar bile var. Aklınızda bulunsun bu şirin Vosvos arabalarla istediğiniz her mesajı gönderebilirsiniz. Biliyorsunuz erkekler arabalara bayılır! İşte size erkeklere yapılabilecek en güzel sürprizlerden biri daha. Hadi kızlar!

Erkek arkadaşınıza Nostaljik şişede aşk mektubu

erkege surpriz hediyeler 2 Erkeğe Sürpriz Hediyeler

Nostaljik Şişe Sürprizi

Hani bilirsiniz, Ortaçağ dönemlerinde geçen filmlerde yelkenli gemi batar ve güzel kızımız bir adaya düşer. Bu adada kurtulmak isteyen genç kız içine yazdığı romantik ve imdat mektubunu havalı bir şişenin içine koyar ve okyanusa salar. Ve her nasılsa bu mektup başka bir karada o kıtanın en yakışıklı adamının eline ulaşır ve bu adam hiç tanımadığı bu kızı o adadan kurtarmak için canını bile hiçe saymadan yolculuğa çıkar ve finalde genç kız ve yakışıklı adam kavuşurlar… Bu hikâyeden etkilenmeyecek kimse olmaz sanırız. Bu hikâyedeki kız olmak için ilada ıssız bir adaya düşemeye gerek yok! İşte kızlar size erkek arkadaşınıza bu duyguyu yaşattıracak bir fırsat. İçinizde ona olan en güzel düşüncelerinizi bir kağıda yazın ve içinde deniz kabukları ve deniz kumlarının yer aldığı nostaljik bir şişe içinde ona yollayın. Tıpkı hikâyemizdeki kız gib. Harika bir fikir olmaz mı? Bizce de harika!  Bazen duygularımızı konuşarak anlatmakta zorluk çekebilir ve bunu en güzel yazarak ifade edebiliriz. Bu sebeple yine erkek arkadaşınıza olan en güzel duygularınızı Bu romantik mesaj şişesi içine yazarak ona sürpriz yapabilirsiniz. Veya bunu istemeyiz ama erkek arkadaşınızla bir tartışma yaşadınız ve sonrasında oldukça üzgün ve pişmansınız. İşte kendinizi affettirmek için de kullanabileceğiniz harika bir yöntem Bu şekilde bir Nostaljik Mini Mesaj Şişesi içine duygu ve düşüncelerinizi yazarak kendinizi affettirme şansını yakalayabilirsiniz. Bu şekilde bir ürün kendiniz hazırlayabilirsiniz veya satın alabilirsiniz.

365 Adet Aşk mesajları taşıyan sevimli ayıcık süprizi

erkege surpriz hediyeler 3 Erkeğe Sürpriz Hediyeler

Sevimli Ayıcığın Aşk Mesajları

Her ne kadar erkekler söylemeseler de  “ayıcığım, odunum” gibi bayan sevgiliden gelen bu tip sözlerden içten içe haz duyarlar. Ancak bu sözleri sadece sevgililerinden duyarlarsa bu durum geçerlidir. Erkek arkadaşınızı olan en romantik sözleri yılın 365 günle yayan harika bir sürpriz önerimiz var. Kucağında 365 adet birbirinden romantik sözler Taşıyan Bu sevimli ayıcığı Erkek arkadaşınıza edebilirsiniz. Genelde erkekler kızlara dev pelüş ayıcık hediye eder anacak bu defa durumu tersine çevirme zamanı. Erkek arkadaşınıza bu sevimli romantik ayıcıktan hediye etmek için www.hediyemen.com’u ziyaret edebilirisiniz.

 Erkeğe Doğduğun gün ne oldu takvimi

erkege surpriz hediyeler 4 Erkeğe Sürpriz Hediyeler

Kalp Kutuda Doğum Günü Takvimi

İşte size erkek arkadaşınızın doğum gününde ona sunabileceğiniz sıra dışı bir sürpriz önerisi daha… Erkek arkadaşınızın doğduğu gün yeryüzünde olan bütün siyasi, ekonomik, sanatsal yani aklınıza gelebilecek her türlü olayların tek tek yazılı olduğu eşsiz bir hediye. Doğduğun gün ne oldu takvimi şimdiye kadar erkek arkadaşınızı doğum gününde verilmiş en sıra dışı hediye olacaktır. Erkek arkadaşa doğum günü sürprizi olarak oldukça anlamlı manevi bir sürpriz önerisi olacağından eminiz. Ürün içi gül yaprakları ile süslenmiş şık bir hediye kutusu şeklinde hazırlanmaktadır.

Erkek arkadaşınıza Sevgili cüzdanı

sevgili cuzdani1 Erkeğe Sürpriz Hediyeler

sevgili cüzdanı

Yeni bir ilişkiye başlayanlar için süper bir sürpriz önerimiz var. Hani nikah masasında nikah memurunun evlenecek çiftlerin ellerine tutuşturduğu şu meşhur kırmızı evlilik cüzdanı var ya. İşte bu evlilik cüzdanıyla birebir benzerlik taşıyan kırmızı sevgili cüzdanı neden olmasın. İlişkinize espri ve renk katacak bu evlilik pardon sevgili cüzdanı erkek arkadaşınıza yapılacak ilginç bir sürpriz olabilir. Ve evlenmeden önce özel bir hatıra olarak yerini alabilir. Ne diyelim darısı gerçek kırmızı cüzdana diyelim.

Erkek arkadaşınıza Kalbinizin tapu senedi(Aşk tapusu)

ask tapusu Erkeğe Sürpriz Hediyeler

aşkımın tapu senedi

Eğer erkek arkadaşınızı sürpriz yapmak konusunda aklınıza herhangi orijinal bir fikir Gelmediyse bu önerimiz tam size göre…Çok esprili ve oldukça anlamlı bir sürpriz önerisi duymaya hazır msınız?. Şimdiki sürpriz önerimiz; Bildiğiniz tapu senetlerine birebir benzeyen üzerinde sizin ve erkek arkadaşınız resimlerinin basılı olduğu ve sizin romantik düşüncelerinizin esprili bir şekilde yazılı oldu Aşkınızın Tapusu olacak!  Aşkınızın Somut bir belgesi niteliğinde ki tapu senedini erkek arkadaşınız gördüğünde oldukça şaşıracağından ve mutlu olacağından eminiz. Sevgilinizin, kalbinizin tek sahibi olduğunu göstermenin ilginç ve güzel bir yolu. Bu hediyeyi satın almak isteyenler hediye www.hediyemen.com ziyaret edebilirler

Erkek arkadaşınıza sihirli kupa bardak hediye edin

sihirli kupa bardak Erkeğe Sürpriz Hediyeler

sihirli kupa

İşte sizlere sevgililerin son zamanlarda birbirlerine hediye ettikleri ilginç ve popüler bir hediye önerisi daha. Erkek arkadaşınıza sürpriz önerilerimizden biride resimde görmüş olduğunuz sihirli kupa bardaklar. Bu kupa bardaklarını diğer kupa bardaklardan ayıran en önemli fark; Bu kupa bardak üzerine basılan görsel resimler içerisine sıcak su döküldü andan itibaren ortaya çıkmaya başlıyor. Yani içinde herhangi bir sıvı yokken(soğukken) bardağın dış görüntüsü tamamen siyah bir görüntüdedir.  Ancak içine sıcak bir sıvı döküldüğü andan itibaren üzerine basılı olan görsel ortaya çıkmaya başlıyor. İşte bu bardağın sürpriz tarafı da burada yatıyor. Erkek arkadaşınızla çektirdiğiniz en güzel resimleri böyle ilginç bir kupa bardak üzerine bastırarak ona hediye edebilir ve onu şaşırtabilirsiniz Bu ürüne sahip olmak isteyenler veya erkek arkadaşına sürpriz yapmak isteyenler www.hediyemen.com’ u ziyaret edebilirler.

İçinden seni seviyorum yazan sihirli yumurta

sihirli yumurta Erkeğe Sürpriz Hediyeler

sihirli yumurta

Bugünkü yazımızın konusu bildiğiniz gibi erkeklere yapılabilecek en güzel sürprizler hakkında. İşte bir erkeğe yapılabilecek harika bir sürpriz daha. Görenleri oldukça şaşırtan bir ürünü sizlerle tanıştırmak istiyoruz. Bu ürünün adı “sihirli yumurta”.  Bu yumurtayı diğer yumurtalardan ayıran özelliğini hemen belirtelim. Yumurtanın üst tarafı hafifçe kırıldıktan bir hafta kadar sonra içinden çıkan bitkinin üzerinde “seni seviyorum” yazısı beliriyor. Sizce de Oldukça sıra dışı ve heyecan verici değil mi? İşte bizim şimdiki sürpriz önerimizde bu! Sevgilinize defalarca seni seviyorum demişsinizidir. Bu defada seni seviyorum demeyi bu sihirli yumurtalarla denemeye ne dersiniz? Bu sihirli yumurtalara sahip olmak isteyen veya erkek arkadaşına sürpriz yapmak isteyenler bu ürünü satın alabilirler.

Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar

fotografli cikolatalar Erkeğe Sürpriz Hediyeler

fotoğraflı çikolatalar

Kalp şekilli bir kutu içerisinde ve üzerinde erkek arkadaşınızla birlikte çektirdiğiniz fotoğrafın basılı ve isimlerinizin yazılı olduğu kalp kutuda çikolata hediye etmeye ne dersiniz? Tamamen kişiye özel olarak hazırlanan bu çikolataları erkek Arkadaşınıza hediye ederek ona tam anlamıyla bir sürpriz yaşatabilirsiniz. Bir erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer. Tatlı yiyelim tatlı konuşalım gibi unutulmaz atasözlerini Doğruluğunu sınama zamanı. Bu ürüne sahip olmak ve erkek arkadaşınıza tatlı bir sürpriz yapmak için yukarıdaki görsele tıklayarak satın alabilirsiniz.

Erkek arkadaşınıza Fotoğraflı Çakmak Hediye Edin

fotografli cakmak Erkeğe Sürpriz Hediyeler

Fotoğraf baskılı çakmak

Erkek arkadaşınızın sigara içmemiş olmasını dileriz. Ancak eğer erkek arkadaşınız sigara içiyorsa ona üzerinde erkek arkadaşınızın en yakışıklı fotoğrafının basılı olduğu orijinal bir çakmak hediye etmeye ne dersiniz? Bir tarafında fotoğrafının basılı olduğu diğer tarafında ise ona iletmek İstediğiniz bir mesajın yazılı olduğu bir çakmak hediye etmek sizce de harika olmaz mı? İsterseniz çakmağın bir yüzüne örnek resimde olduğu gibi “Baktıkça beni hatırla bir tanem” yazdırabilirsiniz. Yâ da sigara içmesi sizi üzüyorsa  “Lütfen yakarken bir daha düşün” ya da sigarayı bırak gibi uyarı sözcüklerde yazdırabilirsiniz. Bu şekilde her sigarayı yakmak istediğinde sizin mesajınızdan etkilenebilir. Bu sıra dışı çakmağa sahip olmak veya erkek arkadaşınıza hediye etmek için resim üzerine tıklamanız yeterli.

Sevgiliye Özel Hediyelik Kupa Bardak

hediye kupa bardak Erkeğe Sürpriz Hediyeler

erkek sevgiliye hediye kupa bardak

Bu yazımızda sizlere sürpriz mahiyetinde önereceğimiz ikinci kupa bardakla tanıştırmak istiyoruz. Erkek arkadaşınıza yapacağınız romantik sürpriz önerilerimizden biri yine bir kupa bardak oluyor. Bu defa beyaz kupa bardak üzerine erkek arkadaşınızla çektirmiş olduğunuz en özel en güzel fotoğrafı bastırarak ve üzerine de ona duymasını isteyeceğiniz romantik birkaç sözcük veya cümle yazdırarak hediye etmeye ne dersiniz. Bu kupa bardak ve bunun gibi birçok kupa bardak modelini merak ediyorsanız görsel üzerine tıklayabilirsiniz.

Erkek arkadaşınıza Çakmaklı Kol saati

cakmakli kol saati Erkeğe Sürpriz Hediyeler

Çakmaklı kol saati

Erkek arkadaşınıza kol saati mi veya Çakmak mı almak konusunda kararsız kalabilirsiniz. Peki, neden iki özelliği bir arada bulunduran Çakmaklı kol saatlerinden almıyorsunuz. Erkek arkadaşınıza hediye edeceğiniz çakmaklı kol saati ile iki ürünü bir arada hediye etmiş gibi olacaksınız.  Çakmaklı kol saatleri hem görenleri şaşkına çevirecek hemde erkek arkadaşınızı oldukça mutlu edecektir.Çakmaklı kol saatlerine sahip olmak veya erkek arkadaşınıza hediye etmek için görsel üzerine tıklayabilirsiniz.

Kişiye Özel Instagram Sosyal medya YASTIK

instagram yastik Erkeğe Sürpriz Hediyeler

instagram yastık

Erkeğe özel sürpriz hediye önerilerimiz içinde hiçbir ürün sizin dikkatinizi çekmedi ise en azından bu ürünün sizin dikkatinizi celp ettiğine inanıyoruz. Kişiye özel hazırlanan bu yastığın adı sosyal medya yastık. Birbirinden özel fotoğraflarınız kaliteli saten kumaş üzerine basılarak ve içine birinci sınıf elyaf doldurularak hazırlanıyor. Bu yastığı hediye ettikten sonra erkek arkadaşınız evinin en güzel köşesine koyacağından eminiz. Kısacası bu yastık erkek arkadaşınızın başucundan ayıramayacağı siz diye sarılarak uyuyacağı bir sürpriz olacaktır.

Erkek Arkadaşınıza EN Yakışıklı Erkek Madalyonu

yakisikli erkek madalyonu Erkeğe Sürpriz Hediyeler

en yakışıklı erkek madalyonu

Her yıl Şubat ayında en iyi sinema oyuncularına verilen efsanevi ödül Oscar heykelciklerini artık siz de çok sevdiğiniz erkek Arkadaşınıza hediye edebilirsiniz Gerçek Oscar heykelciklerin den hiçbir farkı olmayan bu ürünün üzerine erkek arkadaşınızın ismini yazdırarak ona harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Veya Oscar heykelciğinin üzerine yılın en iyi sevgilisi şeklinde yazdırmakta yine harika bir fikir gibi duruyor. İşte sevgilinize ödül verme fırsatı karşınızda duruyor. Bu ürüne sahip olmak için veya erkek Arkadaşınıza hediye etmek için www.hediyemen.com’u ziyaret edebilirsiniz

Erkek arkadaşa aşk bankası hediye kutusu

ask bankasi Erkeğe Sürpriz Hediyeler

aşk bankası

Erkek sevgiliye yapılabilecek sürpriz önerilerimiz tam gaz devam ediyor. Karşınızda futbol terimi ile söyleyecek olursak hetrick yapan sürpriz bir hediye kutusu. İçinde neler var neler. İşte Karşınızda Şık bir ahşap sandık içine yerleştirilmiş üçlü bir set. içinde 365 adet sevgiliye söylenebilecek romantik sözler, Üzerine isimlerinizin yazılacağı meşhur ilaç kutusuna benzeyen ürün ve aşk çeki denilen bir başka ürün. Hepsi bir arada.  Bu ürün ile ilgili detayları incelemek ve satın almak için hediyemen.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Sevgiliye özel aşk defteri

sevgiliye ask defteri Erkeğe Sürpriz Hediyeler

sevgiliye aşk defteri

Bunu inkâr eden çarpılır. Birçok Âşık erkek sevdiği kızın adını ağaç gövdelerini otobüs duraklarına, banklara, parklara, bahçelere neredeyse elinin ulaşabileceği her yere yazmıştır. Bunu bayanlarda bilir. Yani, bunu erkekler sevdiği kızlar için gari ihtiyari olarak yaparlar. Tabi bizde şimdi bayanlardan aynen erkelerin yaptığı gibi oraya buraya aşklarını yazmayı beklemiyoruz.  Ancak bayanlara erkeklerin bu davranışlarına karşılık verebileceği sürpriz bir fırsat sunuyoruz. Bu fırsatın adı “Aşk defteri” Ahşap bir kapağı ve üzerinde sevgili motifleri olan harika bir aşk defteri ile Erkek sevgiliye hissettiğiniz en güzel, en romantik sözlerinizi yazarak ona hediye etmek bizce en güzel sürpriz önerisi olacaktır.  Bu ürüne sahip olmak için www.hediyemen.com ziyaret edebilirsiniz

SEVGİLİNİZE 365 GÜNE AŞK MESAJI KONSERVE KUTUSU

ask konserve kutusu Erkeğe Sürpriz Hediyeler

sevgiliye 365 aşk konservesi kutusu

Erkek arkadaşınıza olan büyük aşkınızı 1 gün değil, 1 ay değil, tam 1 yıl süresince hergün dolu dizgin gösterecek olan “Her Güne 365 Adet Aşk Mesajı Konserve Kutusu” hediye etmek bize sorarsanız kulağa oldukça romantik geliyor. Karşınızda. İçerisinde kalp şeklinde kesilmiş kartlar bulunan ve her birinin üzerinde duygu yoğunluğu yüksek, 365 adet aşk mesajı içeren aşk konservesi sevgilinize verebileceğiniz en anlamlı hediyelerden biri. Bu romantizm dozu yüksek konserve kutuyu sevgilinize hediye etmek isterseniz yukarıdaki resme tıklayabilirsiniz.

Yorum Bırakın! »