Erkeğe En Güzel Sürprizler

Bu yazımızda bir erkeğe yapılabilecek en güzel, en etkileyici ve en özel sürpriz önerilerini sizlerle paylaşacağız. Erkek arkadaşına sürpriz yapmak konusunda artık aklına orijinal fikirler gelmeyen ve bu konuda artık kendini tıkanmış hisseden bayanlar! işte bu yazı tamda size göre. Erkek arkadaşınıza, Sevgililer günüde, yıl dönümlerinizde veya doğum gününde birbirinden cazip ve orijinal sürpriz önerilerimizi yazımızın devamında okuyabileceksiniz. Sizler için derlediğimiz erkeklere orijinal sürpriz önerilerimizi nasıl derlediğimiz ile ilgili minik bir bilgi verelim. Bir çok yerli ve yabancı internet sitelerinden Erkek sevgiliye yapılabilecek en romantik ve ilginç sürpriz önerilerini sizler için özenle seçerek bu rehberi oluşturduk. Sürpriz önerililerinin bazılarını denemiş veya ilk defa duymuş olabilirsiniz. Ama şunu bilmelisiniz ki bu rehber erkeklerin beğenileri ve zevkleri hedef alınarak hazırlandı. Yani erkeklerin en çok ilgi alanlarına giren konular ve olaylar değerlendirilerek hazırlık yapıldı. Mesela erkek arkadaşınızın tutuğu takımın maçına bilet almaktan tutunda sevdiği arabayı kiralamakta yer almakta. Ayrıca sürprizin büyüğü küçüğü olmaz düşüncesiyle romantik sürpriz önerilerimizin yanında erkeklere sürpriz hediye önerilerimizde bu yazımız içinde yer aldı. Rehberimizin içeriğine girmeden önce önemli bir konuya müsaadenizle değinmek isteriz. Bayanların sürpriz yapmak konusundaki refleksleri erkeklere göre oldukça geride maalesef. İlişkinin lokomotifi erkekmiş gibi davranılır. Bir çok konuda program yapma işi sadece erkeğin göreviymiş gibi davranılır. Bu sebeple sürpriz yapma eylemi daha çok erkeklerden beklenir. Bu durumun maddi, manevi, psikolojik ve toplumsal bir çok sebebi olabilir. bu duruma yol açan sebepleri yazmak niyetinde değiliz tabii ki.  Ancak bayanlar da bu konuda en az erkekler kadar istekli ve girişken olmalıdırlar. Bir diğer minik hatırlatma ise; Bayanlar nasıl ki sürpriz yapan erkekleri hayatlarında görmeyi istiyorlarsa, erkekler de sürpriz yapan kadınları tercih ederler:) Yani her şey karşılıklı!

İlişkinin ilk dönemlerinde erkekler genellikle sürpriz yapma görevini gönüllü üstlenirler ancak bu bir müddet sonra sıkıcı bir hal alır. Karşı taraftan da beklerler. Karşılıksız hiç bir şey olmuyor. Bu hayatın gerçeği. Acı ama gerçek bu! Bu yazımızı sevgilisine, eşine erkek arkadaşına sürpriz yapmak konusunda şimdiye kadar geri planda kalmış bayanlara adıyoruz.  Onlara, bundan sonraki dönemlerinde ilişkilerine renk ve heyecan katacak sürpriz önerilerimizi sunmaya başlıyoruz. Haydi bakalım sevgilinizi şaşırtacak ve sürpriz önerilerimizi sunmaya başlayalım. Bu arada sürprizlerin bir çoğu denenmiş ve memnuniyet garantilidir.

Onunla Heyecan Verici Bir Gece Yaşayın

romantik bir gece surprizi Erkeğe En Güzel Sürprizler

Romantik bir gece geçirin

Milyonlarca yıl geçse de bir erkeği en çok mutlu edecek sürpriz sevgilisiyle yaşayacağı ateşli bir gece olur. Bu sebeple listemizin ilk sırasına ateşli bir gece yaşatma sürprizini yerleştirdik. Her zamanki giyim kuşamınız bir tarafa bırakın ve Sevgilinizin beğeneceğinizi düşündüğünüz seksi kıyafetler ve iç çamaşırları alın. O geceye özel farklı bir saç tasarımı yaptırın. Ayrıca yaratıcı olun ve bütün hazırlıklarınızı romantik ve ateşli bir gece için hazırlayın. Müzik seçiminizi ve ev içindeki ortamı tamamen yaşatacağınız ateşli bir gece için ayarlayın. Bu gece için kontrolü siz elinize alın. Bu şekilde sürprizler yapan bayanlara lafımız yok. Sözümüz daha çok çekingen ve utangaç davranan bayanlara yönelik. Hadi bakalım. Eşinize hiç göstermediğiniz yaramaz yönünüzü gösterme zamanı geldi. Bu arada İnternet üzerinden erotik ürünler satan internet siteleri var. Bu ürünler ile gecenizi daha unutulmaz kılabilirisiniz. Linkini sunduğumuzu internet sitesinden kapınıza kadar gelen ürünler çok güzel paketlendiği için hiçbir şekilde dışarıdan ürün hakkında fikir yürütülemiyor. Bu sebeple gönül rahatlığıyla siparişinizi verebilirsiniz.

Plakasına İsim Yazılan Sevgili Vosvosları

erkege yapilacak en guzel surprizler 12 Erkeğe En Güzel Sürprizler

Sevgiliye Hediye Vosvos

fiyat bilgisi tikla1 Erkeğe En Güzel Sürprizler

Klasik otomobillere merakı olan bir erkek arkadaşınız mı var? O halde 1969 Model Volkswagen Beetle arabaları kesinlikle çok iyi biliyordur. Günümüzde bile bu otomobile hayranlık duyan bir çok kimse, motorunu yenileyerek eski klasik görüntüsünde hala kullanmak istiyor. Çok şirin ve çok sempatik bir görünümü bulunan Vosvos arabalarla nasıl sürpriz yapabileceğinizi mi merak ediyorsunuz? İşte cevabı plakasına isim yazdırarak hazırlatabileceğiniz Sevgili Vosvos’ları, erkek arkadaşınızı mutlu edecek en şirin sürpriz hediyelerden biri olacaktır. Bu ürünü satın almak istiyorsanız Fiyat Bilgisi İçin Tıkla Butonuna tıklayarak satın alabilirsiniz.

En sevdiği araba markasını kiralayın

en sevdigi arabayi kiralayin Erkeğe En Güzel Sürprizler

Binmeyi en çok istediği spor arabayi kiralayın

Kabul edin veya etmeyin ama bütün erkekler bu metal yığından hoşlanır. Hemde çok hoşlanır. Kendisinde bu arabalardan bir tane olsun yada olmasın, yeryüzündeki bütün arabaları serseniz yinede doymazlar J Şaka bir tarafa da erkeklerin en beğendiği materyal kesinlikle arabalardır. Bu sebeple işte erkek arkadaşınıza beğendiği bir konuda sürpriz yapma fırsatı. Lüks arabaları bir veya birkaç günlüğüne Emirlerine amade edecek kiralama imkanınız var. Bu hareketlerinden ötürü Emin olun size minnettar olacaklardır. Deneyin ve görün

Erkek Arkadaşınızla Birlikte Maç İzleyin

birlikte mac izleyin Erkeğe En Güzel Sürprizler

birlikte tuttuğu takımın maçını izleyin

Bayanların sevmediği erkeklerin sevdiği nedir diye soru sorsak belki de tartışmasız futbol sonucu çıkar. İşte bizi kurtuluşa götüren kilitte bu. Bayanların nefret ettiği erkeklerinse en sevdiği şey. Yani futbol. Erkek arkadaşınıza en kral sürpriz mi yapmak istiyorsunuz. İşte size sürprizin alası. Bir taşla iki kuş vurma fırsatı diyebiliriz. Sebep ise şu; Sevgiliniz sizin sevmediğiniz bir organizasyonun içinde onun için bulunduğunuzu bilmiş olması zaten başlı başında bir olay. Bu hafta veya bu ay iki bilet alın ve doğruca sevdiği takımın maçına. Bu arada ofsayt konusunu evde biraz çalışınJ Ayrıca gol olduğu zaman sevinip sevinmeyeceğinizi sevgilinizin tepkisine bakarak karar verin

Erotik Aşk Kavanozu Sürprizi

erkege yapilacak en guzel surprizler 13 Erkeğe En Güzel Sürprizler

Erotik Kavanoz

fiyat bilgisi tikla1 Erkeğe En Güzel Sürprizler

İçerisinde 100′den fazla erotik görevler bulunan ( Hem erkek, hem de kadın için) bu kavanozla, tutku dolu bir eğlenceye hazır olun! Üstelik tam 100 gece. Birbirinden kışkırtıcı ve etikeyici erotik görevler yer alan Erotik kavanoz, erkek arkadaşınıza/eşinize en güzel sürprizlerden biri olacaktır.

Birlikte Hafta sonu gezisine ne dersiniz?

erkege en guzel surprizler Erkeğe En Güzel Sürprizler

yeni yerler keşfedin

Daha önce Nevşehir’e gitmiş miydiniz? Gitmediyseniz gidin! Neden Nevşehir derseniz, dünyanın başka yererinde göremeyeceğiniz doğa harikalarını erkek arkadaşınızla birlikte gökyüzünde izleme fırsatı sizi bekliyor. Balon turu ile hem adrenalin yaşayacak hem de gökyüzünde doğanın Yarattığı muhteşem görselliği izleyebileceksiniz. Üstelik bu organizasyon sandığınız kadar pahalı bir organizasyon değil. Erkek arkadaşınıza sıra dışı sürpriz yapmak isterseniz işte size iyi bir fırsat. Bu arada uçak biletlerinin bu denli ucuzladığı bir dönemde bu fırsatı kaçırmayın deriz. Güzel ülkemizin birçok yerine sevgilinizle gitme fırsatınız var. Yeterki siz isteyin ve nereye gideceğinize karar verin!

Erkek Sevgilinize Helikopter Turu Ismarlayın

erkege en guzel surprizler 2 Erkeğe En Güzel Sürprizler

erkeğe helikopter turu sürprizi

İşte size sıra dışı bir sürpriz önerisi. Erkek arkadaşınızın doğum gününde İstanbulu gökyüzünden dolaştırma fikri sizce nasıl? Eğer yükseklik korkusu yoksa bizce harika bir fikir. Uzun yıllar unutulmayacak bir sürpriz yaşatmış olacağınızdan emin olun. Şimdi bu çok pahalı bir sürprizdir dediğinizi duyar gibiyiz. Ancak gerçektende sandığınız gibi değil. İnternet üzerinden minik bir araştırma yaparsanız bize hak vereceğinizden eminiz. Sadece şöyle bir sorun var sadece üç büyük şehirlerde bu organizasyon yapılabiliyor.

Hafta sonu romantik bir piknik yapın

erkege yapilacak en guzel surprizler 2 Erkeğe En Güzel Sürprizler

erkeğe piknik sürpriz

Çok klasik oldu biliyoruz ama Erkek arkadaşınızla hafta sonunuzu şehrin karmaşasından ve gürültüsünden uzakta baş başa romantik bir piknikte geçirmeye ne dersiniz? Erkek arkadaşınızı mutlu eden kısmı bu defa teklif sizden gelece k olmasıdır. Bu defa nereye gideceğinize beraberinizde ne götüreceğinize siz karar verin. Şöyle harika bir manzaranın eşliğinde güzel ve romantik bir gün size ve erkek arkadaşınıza oldukça iyi gelecek!

Eğlenceli Aktivitelere katılın

erkege yapilacak en guzel surprizler 3 Erkeğe En Güzel Sürprizler

erkeğe bowling sürprizi

Yoğun geçen bir iş günün sonunda şöyle kafaları dağıtmak ve hayata biraz eğlence katmaya ne dersiniz? Erkek arkadaşınızla birlikte yapabileceğiniz birçok aktiviteleri sizler için sıraladık. Şehrin karmaşasına katılarak bu defa zevk alabileceğiniz birçok eğlence sizleri bekliyor. Birlikte bowling oynayabilirisiniz. Son zamanlarda bayanlarında oldukça ilgisini çeken salon sporlarından birini erkek arkadaşınızla birlikte yapmak harika olmaz mı?. Bir erkeği en çok mutlu eden anlardan biride hoşlandığı bir aktiviteden kız arkadaşınızda hoşnut olduğunu görmektir. Hadi bakalım devirin şu bowling kukalarını.

erkege yapilacak en guzel surprizler 4 Erkeğe En Güzel Sürprizler

erkeğe yapılabilecek güzel sürprizler

Veya paintball sürprizi yaparak heyecan dolu bir gün yaşatın. Her erkeğin içinde silahlarla oynamayı seven maceracı bir çocuk vardır. Size düşen bu çocuğu ortaya çıkarıp onunla macera ve aksiyon dolu bir gün geçirmek olacak. Belki bu etkinlik sizin için sevimli görünmeye bilir. Ancak ne de olsa erkek arkadaşınıza sürpriz bir gün yaşatmak düşüncesindesiniz. O halde zaten sorun yok. Vurulmamaya dikkat edin.

erkege yapilacak en guzel surprizler 5 Erkeğe En Güzel Sürprizler

erkeğe etkileyici sürprizler

Birlikte buz pateni Sizi çocuklar gibi mutlu edebilecek klasik ama eğlencelik bir sürpriz daha. Kendinizi buz pateni yapabileceğiniz bir piste atın. Daha önce buz pateni ile kaymamış olsanız bile kesinlikle çokk keyif alacağınıza inanıyoruz. Biraz dikkat gerektiriyor tabi.

erkege yapilacak en guzel surprizler 6 Erkeğe En Güzel Sürprizler

erkeklere ne gibi sürprizler yapılabilir?

Erkek arkadaşınızı bu defa siz Canlı performans sergilenen platformlara davet edin. Mesela ikinizin de dinlemekten keyif aldığı bir sanatçının veya müzik gurubunun konserine davet edin. Birlikte hareketli müzikler eşliğinde eğlenebileceğiniz gibi slow müzikleri ile romantik anlar yaşayabilirsiniz.

erkege yapilacak en guzel surprizler 7 Erkeğe En Güzel Sürprizler

etkileyici sürprizler erkeğe

Sevgilinizle sinemada veya evde romantik bir film izleyin. Erkek arkadaşınızın hoşlandığı herhangi bir film türü için(genelde aksiyon veya macera filmi olur) iki sinema bileti alabilirisiniz. Yok, ben romantizm boyutunu daha da artırıp evde DVD keyfi yapmak istiyorum derseniz de kimse buna engel olmaz tabi J Bayanların sık yaptığı bir konuda minik bir uyarımız olacak. Film izlerken film ile ilgili konular hakkında konuşacaksanız eyvallah. Ama filmle alakasız konular hakkında konuşmaktan lütfen kaçının. Zira bir erkeği en nefret ettiren konulardan biri maç veya film izlerken dikkatinin dağıtılması gelir. Madem bir sürpriz yapmışsınız bunu doya doya yaşatın deriz. Size düşen sevgilinizin omzuna yaslanıp filmin tadını çıkarmak olmalı. Gerisi zaten kendiliğinden romantizme akar siz merak etmeyin

sevgilinizle film izleyin Erkeğe En Güzel Sürprizler

erkeğe sürpriz

Yeni Bir Restoran Keşfedin

erkege yapilacak en guzel surprizler 8 Erkeğe En Güzel Sürprizler

erkeğe yapılabilecek sürprizler

Sürekli aynı yerlerden yemek yeme alışkanlığınız var ise bu defa hiç alışık olmadığınız restoranlarda bir akşam yemeye ne dersiniz. Amacımız sadece özel gecenize bir sürpriz katmak olduğu için bunu denemelisiniz.. Yemekleri beğenmeseniz bile unutulmayacak bir gün olacağı kesinJ Herhangi bir referans almadan gittiğiniz bir mekânsa ve sizin çok özel bir gün için düşünüyorsanız önceden yemekleri denenebilir. Ama sıradan bir gün için sürpriz yapmak amacındaysanız buna değer!

Eğlence parkına gidin!

erkege yapilacak en guzel surprizler 9 Erkeğe En Güzel Sürprizler

Erkekler için sürpriz önerileri

Artık yaz geldi. Şimdi artık dışarı çıkma zamanı! Maceracı çiftler için eğlenceli bir gün hiç fena bir sürpriz değil. Tema parklardaki oyuncaklarla çılgınca eğlenerek geçirilecek hafta sonu sürprizi kulağa çok hoş geliyor. Birlikte çocukluğunuza dönün ve sevgilinizin içindeki çocukla oynayın. Şimdiden iyi eğlenceler!

Sevgilinizin Karakalem resmini çizdirin

erkege yapilacak en guzel surprizler 10 Erkeğe En Güzel Sürprizler

erkeklere güzel sürprizler

fiyat bilgisi tikla1 Erkeğe En Güzel Sürprizler

Eşiniz veya erkek arkadaşınız için özel olan bir gün veya herhangi bir günde orijinal bir hediye arayışındaysanız, bizim size tavsiyemiz resmini veya resminizi karakalem çizdirmek olacaktır. Gerçektende sıra dışı ve orijinal br sürpriz olacaktır bu. Linkini eklediğimiz internet sitesinde çizimler benzetme garantili yapılıyor. Çizimler gönderdiğiniz fotoğrafa birebir benzetilerek çiziliyor. Denemenizi tavsiye ederiz.

Yorum Bırakın! »