En İlginç Kupa Bardak Modelleri

Birisine hediye almak, çok ince ve kibar bir davranıştır. Karşı tarafı mutlu ederken, hediye alan kişiyi de onure etmektedir. Yani sonuç olarak karşılıklı bir mutluluk eylemi olarak düşünülebilir. Hediye almak demek, karşınızdakini düşünüyor ve önemsiyorsunuz anlamına gelmektedir. İşte bu yüzden hediye alan kişi kendini özel hissetmektedir. Hediye vermek güzel hoş tabi de, hediye alırken çekilen zahmetler de göz ardı edilmemelidir değil mi? Çünkü bazen insan kendisine bile bir şey alırken zorlanırken, bir başkasının zevkine ve düşüncelerine göre bir şey almak epey zor olmaktadır. Bende sizler için hoşunuza gidecek farklı hediye modelleri hakkında kafa yordum ve ilginç kupa bardaklarının harika bir hediye fikri olabileceğinin kanısına vardım arkadaşlar. Çay ve kahve içmeyi sevenler için mükemmel bir hediye olacak olan kupa bardaklarını özel tasarım haline dönüştürerek, hediye vereceğiniz kişiyi daha da mutlu etmeniz mümkündür. Birbirinden değişik kupa bardak modellerini sizler için seçtim ve sizlerin beğenisine sunacağım. Hediyelik kupa bardaklar çok ilginç tasarımlara sahip olmaktadır. Her mesleğe, her yaşa uygun olacak olan bu şık kupa bardak modellerine bakmaktan kendinizi alamayacaksınız.


ilginc kupa bardaklar 1 En İlginç Kupa Bardak ModelleriNİNJA KUPA BARDAK

Kupa bardak modellerini satın almak için artık sokak sokak, cadde cadde gezmenize gerek yok. İnternet artık bir tık uzağımızda. Dışarıdaki mağazalarda zor bulabileceğiniz bu özel tasarım kupa bardaklarını internet aracılığı ile kolaylıkla tasarlayabilir ve sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Böylelikle hayatımızı epey bir kolaylaştıran internet, hediye seçiminde de bizlere yardımcı olacaktır. Yalnız her siteye güvenmemek gerekmektedir. Bazı siteler insanları kandırmakta ve seçilen ürünleri yollamamaktadır. Eğer böyle bir mağduriyet yaşamak istemiyorsanız, güvenilir siteleri tercih etmeniz gerekmektedir. Peki alışveriş yapacağınız sitenin güvenirliliğini nasıl anlarsınız? Kargo süresi kaç gün, sağlam kargo yapılıyor mu, bu tarz soruların cevaplarının mutlaka araştırılması ve incelenmesi gerekmektedir. Ben sizler için internet sitelerini araştırdım ve dikkatimi çeken bir internet sitesi buldum.


ilginc kupa bardaklar 2 En İlginç Kupa Bardak ModelleriGOLF KUPA BARDAK

Bulduğum bu sitedeki birbirinden farklı ve sıra dışı hediyeleri sizlere göstereceğim. Eminim ki her birine bayılacaksınız ve satın almak için can atacaksınız. Her zevke ve kişiye hitap eden hediyeleri bu sitede bulmanız mümkündür. Şimdi sizler için özel olarak seçtiğim hediyelik en ilginç kupa bardak modellerini göstermek istiyorum. Her birine baktığınızda hayret edeceksiniz ve şimdiye kadar kimsede görmediğiniz bu hediye modellerini bir an önce almak isteyeceksiniz.


ilginc kupa bardaklar 3 En İlginç Kupa Bardak ModelleriAŞK DOLU EMOJİLİ KUPA BARDAKLARI

Kış aylarının vazgeçilmez ve akla gelen ilk hediyelerinden olan kupa bardaklar, sevgiliniz için ideal olmaktadır. Özellikle kış aylarında daha çok içilen çay ve kahveden ötürü kupa bardak kullanımı artacaktır. İşte bu yüzden özel bir günde veya doğum gününde sevgilinize hediye edebileceğiniz kişiye özel aşık emoji kupa bardağı onu çok mutlu ve memnun edecektir. Emojilerin üstüne isminizi yazdırarak da kupa bardağını size daha anlamlı kıldırabilirsiniz. Ayrıca iletmek istediğiniz bir mesajı da kupa bardağının üzerine yazdırabilirsiniz. Kendisine özel olan bu kupa bardağını gördüğünde eminim size olan hislerinde bir artış olacaktır. Çünkü herkes önemsenmek ve tek olmak istemektedir.


ilginc kupa bardaklar 4 En İlginç Kupa Bardak ModelleriTABLO GİBİ KUPA BARDAKLAR

Kara kalem çalışması, resim çalışmalarında sıklıkla gördüğümüz bir şeydir. Genellikle tablo halinde gördüğümüz bu kara kalem çalışmasını kupa bardakları üzerinde görmek sizleri bir hayli şaşırtacaktır. Eğer farklı ve güzel bir hediye arıyorsanız, her yerde göremeyeceğiniz bu kara kalem resim efektli kupa bardaklarını mutlaka tercih etmelisiniz. Bu tarz bir hediye ile bir taşla iki kuş vurmuş olacaksınız. Hem fotoğrafınız kara kalem çalışması olacak hem de unutulmaz bir kupa bardağı hediye etmiş olacaksınız.


ilginc kupa bardaklar 5 En İlginç Kupa Bardak Modelleri

KRAL BABALAR İÇİN KRAL KUPA BARDAK

Genelde hediyeleri hep annelere alırız fakat bu sefer de babanızı sevindirmeye ne dersiniz? Onu krallar gibi hissettirecek olan en kral baba kupa bardak ile gönlünü fethedebilirsiniz. Böylelikle babanız, çay veya kahve içerken kendini daha mutlu edecek ve her seferinde sizi anacaktır. Kupa bardağının üstüne babanızın ismini yazdırarak, bu hediyeyi daha anlamlı ve özel hale getirebilirsiniz. Babanızın ömür boyu saklayacağı, güzel bir hediye olacağını garanti ediyoruz.


ilginc kupa bardaklar 6 En İlginç Kupa Bardak ModelleriSOSYAL MEDYAYI SARSAN FOTOĞRAFLI KUPA BARDAKLAR

Öyle bir kupa bardağı düşünün ki, üzeri aynı fotoğraf albümü gibi olsun. Şimdilerde fotoğraf albümü yerine sosyal medyalardaki fotoğraflarımız göz önünde bulunmaktadır. İşte bu yüzden kupa bardaklarının üzerine sosyal medyadan alıntı yaptığımız fotoğrafları koyarak güzel ve hoş bir hediye oluşturabiliriz. Kişiye özel sosyal medya kupa bardak ile hediyeyi vereceğiniz kişi bu bardağı yanından ayırmayı asla istemeyecektir. Birlikte çekildiğiniz fotoğrafları seçerek sevgilinize romantik bir sürpriz de hazırlamış olacaksınız.


ilginc kupa bardaklar 7 En İlginç Kupa Bardak ModelleriSİHİRLİ KUPA BARDAKLARI

Sihirbazlar haricinde sihir yapabilen bir eşya varsa bu da kesinlikle sihirli kupa bardaklarıdır. Nasıl olacak diye soracak olursanız, çok basit. Sadece bardağın içine su koymanız yeterli. İçi boşken sadece kırmızı sıradan bir kupa bardağı gibi gözükebilir fakat içine dökülen içecekten sonra renk değiştiren ve bir fotoğrafa dönüşecek olan bu kişiye özel kırmızı sihirli kupa bardakları çok seveceksiniz. Hediye vereceğiniz kişinin fotoğrafını seçerek, sadece ona ait olan bir kupa bardağı hediye etmiş olacaksınız. Ayrıca bu sihir olayına da ayrıca bir bayılacaktır eminim.


ilginc kupa bardaklar 8 En İlginç Kupa Bardak ModelleriBUZ GİBİ İÇECEKLER BU KUPA BARDAĞINDA

Kim yaz aylarında buz gibi bir içecek içmek istemez ki? Sıcak havalardan dolayı içecekle anında soğumakta ve içme hevesimizi kaçırmaktadır. Ama artık bu derde son. Adeta termos görevi gören bu içecekleri soğuk tutan donan kupa bardak ile artık ılıma derdi bitecek. İçine konulan soğuk içecekleri uzun bir süre soğuk tutma kapasitesine sahip olan bu kupa bardakları kullanmayı çok seveceksiniz. Bu sıra dışı kupa bardak ile plajda, tatilde, yürüyüşlerde içecekleriniz hep soğuk kalacaktır. Hediye olarak çok ilginç bir fikir olabileceğinden, sevdikleriniz için güzel bir hediye önerisi olabilir. Tatili seven veya sürekli dışarda olmak zorunda olan yakınlarınız varsa bu hediye onların içine adeta su serpecektir.


ilginc kupa bardaklar 9 En İlginç Kupa Bardak ModelleriMİNİK NOTLAR İLE KUŞATILAN KUPA BARDAKLARI

Sevdiklerimize hediye hazırlarken onlara not bırakmayı çok severiz. Bu ufak ama mutlu eden ayrıntı hediyelerin konuşma biçimi olarak da adlandırılabilir. Bu yazılan notlar belli bir süre zarfından sonra kaybolabilmekte veya yıpranıp okunmayacak hale gelebilmektedir. İşte bu yüzden sevdiklerinize olan notlarınızı daha kalıcı hale getirmek ister misiniz? Kişiye özel notlu kupa bardak ile artık bu mümkün. Üzerinde sizin yazdığınız ufak ufak notların bulunduğu bir kupa bardağı kimleri mutlu etmez ki? Böylelikle her kupayı kullandığında sizin notlarınızı okuyacak ve mutlu olacaktır. Ayrıca bu notları okumak için kupayı kullanması da bahanesi olabilir.  Bu yüzden çok kullanışlı ve anlamlı bir hediye olacak olan kişiye özel notlu kupa bardağını mutlaka almalısınız.


ilginc kupa bardaklar 10 En İlginç Kupa Bardak ModelleriFOTOĞRAF SEVERLERİN HAYRAN OLACAĞI KUPA BARDAK

Fotoğraf çekmek kimileri için bir tutku haline gelmiştir ve en güzel hobiler arasında yer almaktadır. Kimileri doğa manzarası çeker kimileri insanları ama fotoğraf çekmeye olan arzu hiç ama hiç değişmez. Eğer sizin de etrafınızda bu kadar fotoğraf çekmeye meraklı birileri var ise objektif görünümlü kupa bardak almayı tercih edebilirsiniz. Dıştan bakıldığında oldukça hoş ve etkileyici bir tasarımı bulunan bu kupa bardakları kullanacak olan kişi eminim ki bayılacaktır. Dıştan bakıldığında gerçek bir kamera objektifi gibi görünen bu kupa bardaklarını hediye olarak mutlaka tercih etmelisiniz.


ilginc kupa bardaklar 11 En İlginç Kupa Bardak ModelleriBİLGİSAYAR MANYAKLARI İÇİN KUPA BARDAK

Günümüz çağında bilgisayar kullanımı git gide artmakta ve yaygınlaşmaktadır. Artık yediden yetmişe herkes bilgisayar kullanmayı öğrenmekte ve modern teknolojiye ayak uydurmaktadır. Bilgisayarın bu kadar rövanşta olduğu bir dönemde bilgisayar ve parçalarını içeren bir hediye almamak olmazdı değil mi? İşinin gereği bilgisayar ile çok uğraşan veya kendini bilgisayar konusuna adamış olanlar için harika bir hediye olacak olan Ctrl alt delete kupalar görenleri adeta şaşırtmaktadır. Her yerde kolaylıkla bulamayacağınız bu kupa bardaklarını tercih etmemek için hiçbir sebebiniz yok. Oldukça sıra dışı ve ilgi çekici olan bu kupa bardaklar insanın daha çok çay veya kahve içiresini getiriyor bizden söylemesi.


ilginc kupa bardaklar 14 En İlginç Kupa Bardak ModelleriROMANTİK KUPA BARDAK

Her insanın hayatında mutlaka güzel duygular beslediği biri vardır. Bu kişi onun için çok özeldir ve herkesten farklıdır. Belki de kimilerinin hayatını değiştirecek özelliktedir. Hiçbir zaman hissetmediği duyguları hisseder ve bağlılık duyar. Eğer sizin de böyle duygular beslediğiniz özel birileri var ise sen başıma gelen en güzel şeysin kupa bardak tam da sizlere göre. Kupanın üzerine isimlerini ve hatta sizin için önemli olan bir tarihi de yazdırabilirsiniz. Sevgilinize veya eşinize bu kupa bardağını hediye ettiğinizde eminim ki çok mutlu olacaktır. Dıştan görünüşü ile de son derece sempatik ve albenili duran bu kupa bardak, hediye verdiğiniz kişinin gönlünde taht kuracaktır.

 


degisik kupa bardaklar 14 En İlginç Kupa Bardak ModelleriHEM RUHU HEM DE BEDENİ BESLEYEN KUPA BARDAĞI

Herkesin de bildiği gibi müzik ruhun gıdasıdır derler. Peki müzisyenlere hem ruhunuzu hem de bedeninizi aynı anda besleyebileceğinizi söylesek? Müzisyenlere özel kupa bardak alarak çok özel ve güzel bir hediye verebilirsiniz. Hatta bu kupa bardağının üzerine resmini de ekleterek bu hediyenin daha güzel ve özel olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca onu daha onurlandırmak ve mutlu etmek istiyorsanız da üzerine yılın en iyi müzisyeni de yazdırarak bunu sağlayabilirsiniz. Eminim ki bu kupa bardağı bir müzisyene verilebilecek en güzel hediyelerden biridir.


degisik kupa bardaklar 15 En İlginç Kupa Bardak ModelleriAYRILMAZ ÇİFTLERE ÖZEL KUPA BARDAĞI

Birbirinden ayrılamayan ve sürekli birlikte olan çiftler için harika bir hediye önerisi olacak olan sevgililere özel ayıcıklı 2’li kupa bardak mutlaka tercih edilmelidir. Zaten genel olarak sevgililer birbirlerinin aynı şeyi kullanmayı çok sever ve hoşlanırlar. İşte bu yüzden de bu ikili kupa bardaklarına bayılacak ve sürekli kullanmak isteyeceklerdir. Kupa bardaklarının üzerine isimlerini de yazdırarak kupaların karışmasını da önleyebilirsiniz.  Üzerinde bulunan ayıcıklar da kupa bardaklarına sempatiklik kazandırmakta ve albeni sağlamaktadır. Ayrıca üzerinde bulunan romantik cümlelerin de sizleri cezbedeceğinden eminim.


hediyelik kupa bardaklar 16 En İlginç Kupa Bardak ModelleriÇEVRECİ KUPA BARDAKLARI

Her zaman doğayı ve çevreyi koruyan mühendisler için harika bir hediye olacak olan çevre mühendislerine özel kupa bardak oldukça dikkat çekmektedir. Çevre kirliliği ve çevrenin yapısı bizler için en önemli şeydir. İşte bu ulvi görevi bizler için üstlenen çevre mühendisleri bu kadar güzel ve özel bir hediyeyi çoktan hak etmişlerdir diye düşünüyorum. Kupa bardağının üzerine ismini de ekleyerek bu hediyenin daha özel olmasını sağlayabilirsiniz. Hatta belki de iş başında iken çekilen bir fotoğrafını ekleyerek, hediyenize sıra dışı bir tasarım oluşturabilirsiniz.


mesleklere ozel kupa bardaklar 16 En İlginç Kupa Bardak ModelleriKAHRAMAN POLİSLERE YAKIŞIR KUPA BARDAKLAR

Ülkenin geleceği ve asayişi için hiç durmadan çalışan değerli polislerimiz için, polislere özel isimli kahve kupası çok yakışacaktır. Yeri geldiğinde sabahlara kadar çalışan polisler için, kahve en iyi dinç tutacak içecektir. İşte bu yüzden kahve kupası bir polise alınabilecek en güzel hediyelerden biridir. Hediye alacağınız kişi babanız, anneniz, arkadaşınız veya sevgiliniz olabilir. Her kim olursa olsun böyle güzel bir hediyeyi mutlaka tercihlerinizin arasına koymalısınız. Kupa bardağının üzerine ismini de yazdırarak hediyeyi daha özel ve anlamlı hale getirebilirsiniz. Gururlandırmak ve mutlu etmek için de üzerine yılın polis memuru gibi yakıştırmalar da bulunabilirsiniz. Emniyet teşkilatının amblemi eminim ki her yere yakıştığı gibi kupa bardağının üstüne de çok yakışacaktır.


ilginc kupa bardaklar 16 En İlginç Kupa Bardak ModelleriKURABİYE CAN DOSTU ÇAY İLE KAVUŞTU

Çay ve kurabiye ikilisini kim sevmez ki? Birbirini tamamlayan şahane enfes ikili artık hiç ayrılmamak üzere birleşiyor. Kupa bardağının yanında artık kurabiye koymaya yer olacağını söyleseydik nasıl bir tepki verirdiniz? İnanılmaz olurdu değil mi. İşte bu yüzden çok sevimli ve aynı zaman da kullanışlı olan kurabiye canavarı kupa bardak sıra dışı bir hediye arayanlar için inanılmaz olacaktır. Tabi çay dedik diye illa o olacak değil. Kurabiye keyfinizi kahveniz ile de tamamlayabilirsiniz. Çok pratik olacak olan bu kupa bardağı ilaveten bir tabak kullanımını da engellemiş olacaktır. Birbirinden farklı renkleri ile de her zevke hitap etmeyi başaran nadir hediyelerden biridir.


ilginc kupa bardaklar 1626 En İlginç Kupa Bardak ModelleriSELFİE ÇILGINLIĞI HER YERDE

Son zamanlarda bir o kadar popüler olan ve herkesin çekmeye doyamadığı selfie çılgınlığı git gide yayılmaya devam ediyor. Ve tabikide bu çekilen selfieleri sosyal medyaya koyma yarışı da git gide artmaktadır. O zaman sizlere çekildiğiniz selfileri başka bir yoldan insanlara gösterme yolu bulduk desek ne derdiniz? Çok matrak ve değişik bir hediye olan kişiye özel selfie kupa bardak 2’li halde bulunmaktadır. Bu kupa bardaklar ile kendinizi selfie kralı ve kraliçesi ilan edebilir, fotoğrafınızı kupa bardaklar üzerinde gösterebilirsiniz.


ilginc kupa bardaklar 162 En İlginç Kupa Bardak ModelleriHEM YAZIN HEM İÇİN

Öyle bir kupa bardağı düşünün ki hem içebiliyorsunuz hem de yazabiliyorsunuz. Evet, yanlış görmediniz. Bu silinebilir notlu kupa bardaklar sayesinde hem üzerine not alabiliyorsunuz hem de içeceklerini rahatlık ile içiyorsunuz. Kupa bardağının yanında bulunan özel kalemi ve silgisi ile artık not almak çok pratik, kolay ve eğlenceli. Kupa bardağının üzerine günlük ve haftalık notlarınızı alabilir ve sonradan bu yazdıklarınızı kolaylık ile silebilirsiniz. Bu oldukça sıra dışı ve pratik kupa bardaklarını hediye olarak gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Böyle bir hediyeyi beğenmemek imkansız.


Yorum Bırakın! »