En İlginç Hediye Fikirleri

Hepinize merhabalar diliyorum. İlk öncelikle şunu temin ederim ki sizler için yaptığım değerlendirmeyi sonuna kadar okuduğunuz da aklınız da birçok ilginç hediye fikirleri olacak ve bunların birçoğunu sevdikleriniz için almak isteyeceksiniz. Bu konudan hiç şüpheniz olmasın. Hepimiz değişik ilginç hediyeler ararız. Özellikle daha çok değer verdiğimiz kişiler için daha detaylı bir inceleme yaparız. Daha çok araştırırız. İlginçliğine, ojinalliğine bakarız. Tabi bunlara bakarken kullanışlılığına da bakmamız gerekir. Çünkü bir hediye kullanışlı olmazsa açıkçası pek akılda kalıcı ve dikkat çekici olmaz. Yani değişik bir örnek gibi gelebilir ama bir erkeğe pembe minik bir yastık hediyesi almak pek anlam ifade edeceğini düşünmüyorum. Farklı bir örnek olsa da ne anlatmak istediğimi anladığınızı düşünüyorum. Bu nedenle birçoğumuz bu tarz hediyeleri sanal âlem üzerinden araştırmaya bakarız. Artık eskisi gibi dışarıdan hediye alma durumları pek olmuyor. Tüm işlerimizi hallettiğimiz internet üzerinden yine bu işimizi de halledebiliyoruz. Ancak ilginç hediyeler sitesi araştırırken de dikkatli olmamız gereken noktalar var. Sitenin güvenilirliği, hediyelerin kalitesi, kargo süresi ve tasarımlarının canlılığı gibi önemli kısımları incelemeniz gerekir. Ben yine sizi yormamak için Tasarımı ve ürün kalitesi harika olan, farklı farklı birçok hediye seçenekleri barındıran bir web sitesi buldum. Bu site içerisinde de sizler için birçok ilginç hediye buldum ve değerlendirmem de yazacağım! Evet bugün tamamen sizlerleyim diyebilirim. Bir ara yine sizler için ilginç videolar bulacağım. Bu videolar içerisinde hediyelerin sevdiklerine nasıl verildiğini, nasıl ilginç sürprizler yapıldığına tanık olacaksınız.


ilginc hediye fikirleri 3 En İlginç Hediye FikirleriİLGİNÇ HEDİYELER & SÜRPRİZ KONSERVE KUTUSU

İlginç hediyeler sürprizler hayatımız için gerçekten çok önemli. Zaten sıkıntılı dönemler geçiriyoruz ülke olarak, dünya olarak. Birçok sorunumuz var maddi ve manevi. Bunlar arasında değişik bizi çok sevindirecek ilginç hediyeler alsak fena olmaz mı? Veya ilginç hediyeler el yapımı bile olsa versek fena olmaz mı? Bence çok da güzel olur. İlginç hediyeler erkek için de çok önemlidir. Sadece bayanlar olacak ve beğenecek diye bir düşünce kafanız da asla canlanmamalı.


ilginc hediye fikirleri 4 En İlginç Hediye FikirleriİLGİNÇ HEDİYELER & İSİM YAZILI 2′Lİ VOSAVOS

Sevgiliye ilginç hediyeler için de birçok hediye araştırması yaptık ve derlemem de eminim ki sonlara doğru gittikçe kafanız da birçok soru işareti kaybolmuş olacak. Umuyorum yazımın sonunda çok çok ilginç hediyeler görecek ve bunlardan birini hatta bir kaçını alacaksınız. Mesela, işte karşınızda erkek arkadaşınıza doğüum gününde sürpriz bir hediye olabilecek 2′li Sevgili Vosvos‘ları. Plakasına isimlerinizi yazdırabileceğiniz hediyelik Vosvos Arabalarla erkek sevgilinize en şaşırtıcı ve ilginç hediyelerden birini verebilirsiniz.


ilginc hediye fikirleri 1 En İlginç Hediye FikirleriSİHİRLİ BİR BARDAK FAZLASIYLA İLGİNÇ

Ürün gerçekten ilginç bir hediye olma kapasitesine sahip. Kişiye Özel İki Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak ürününe 2 fotoğraf ekleyebiliyorsunuz. Belirtilen linke yönlendiğiniz de tavsiye ettiğimiz site üzerinden 2 fotoğraf eklemesini yaptığınız da tasarımcılar ve yöneticiler tarafından Sihirli Kupa Bardak özenle hazırlanıyor ve kargoya teslimi yapılabiliyor. Kırmızı ve siyah renkte modelleri bulunan Sihirli Kupa Bardaklar, doğum günü, sevgililer günü, babalar günü veya öğretmenler günü için tüm sevdiklerinizi mutlu edecek en ilginç hediyelerden.


ilginc hediye fikirleri 2 En İlginç Hediye FikirleriKİŞİYE ÖZEL PLAKA ANAHTARLIK 

Bir önceki yazım ile sizlere araba hediyesi fikirleri vermiş ve öneriler de bulunmuştum. Ve bu ilginç hediyeler konulu araştırmam da sizlere güzel bir ilginç araba hediyesi buldum arkadaşlar. Kişiye Özel Fotoğraflı Plaka Anahtarlık gerçekten ilginç ve bir o kadar da hoş bir hediye. Minik boyutu, uygun fiyatı ve kişiye özel (neredeyse tamamen) olması nedeniyle göz kırpıyor! Al beni diyor adeta. Anahtarlık üzerine plaka yazabiliyor, isim soy isim yazabiliyor bu da yetmiyor ayrıca fotoğraf eklemesi de yapabiliyorsunuz! Ayrıca tasarım gerçekten çok güzel olmuş. Yeni araba alan bir arkadaşınıza düşünmeden bu ilginç hediyeyi alabilirsiniz.


cakmakli kol saati1 En İlginç Hediye FikirleriHEM ÇAKMAK HEM DE KOL SAATİ

Birçok insan özellikle sigara tiryakileri için gerçekten büyük bir sorundur çakmak taşımak. Taşımak sorun, bir de kaybetmek gibi durum var. Çok çakmak değişir, kaybolur, yenisi alınır. Kimileri taşımayı hiç sevmez ancak bu durumdan da hoşlanmaz. Çünkü ya çakmak taşımayı seviyordur, ya da çakmakla gün için de işleri oluyordur. Böyle bir durum da çakmak hep yanınız da olsa nasıl olurdu? Bu size de ağırlık yapmasa? Üstelik bir de saati öğrenebilseniz! Bence harika olurdu. İşte Çakmaklı Kol Saati ile hem saate bakabilir, hem de çakmak çakabilirsiniz. Bu hediyeyi alacağınız kişi saat ve çakmak kullanımında bulunuyorsa bence bu hediye tam onun için. Kullanışlı olduğu kadar ilginç bir hediye.


 kral babam kupa bardak En İlginç Hediye FikirleriBABANIZA İLGİNÇ BİR KUPA BARDAK

Artık kupa bardaklar da farklı farklı modeller ve kişiye özel seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. En Kral Baba Kupa Bardak ile bunu rahatlıkla görebiliyoruz. Tasarımı göz dolduran bu kupa bardak fiyatı da oldukça uygun. Uygun fiyata babanızı mutlu edebilirsiniz. Ayrıca en kral babanın sizin babanız olduğunu onun da bilmesi lazım! İsim soy isim yazabilmeniz de ayrıca babanızın hoşuna gidecektir.


projeksiyonlu romantik gece lambasi En İlginç Hediye FikirleriGECELERİNİZİN ROMANTİKLİĞİNİ ARTIRIN

Gecelerinizin daha güzel ve romantik geçmesini mi istiyorsunuz? Sevdiğinize sürpriz bir gece yaşatmak mı düşünceniz var? İşte bu Projeksiyonlu Romantik Gece Lambası tam size göre! Yansıtın ve onu ne kadar sevdiğini güzel bir şekilde gösterin. Çalıştırdığınızda tüm odanızın romantik sembol ve figürlerle donatılacağı bu harikulade gece lambası, sevgilinize de aynı zamanda verebileceğiniz en farklı hediyelerden biri.


sevgiliye ilgşnc yastik En İlginç Hediye FikirleriROMANTİK BİR YASTIK, İDEAL BİR SEÇİM

Yıldönümünüz için bayan sevgilinize sürpriz ve ilginç bir hediye düşünüyorsanız, tüm romantikliği ve enteresanlığı ile bu yastık tavsiyemdir. Sevdiğinize uygun fiyata güzel bir yastık alma gibi düşünceniz varsa Başıma Gelen En Güzel Şeysin Yastık kesinlikle tavsiye edebiliriz. Uygun fiyatı, güzel tasarımı, kalitesi ve kişiye özel olması hediyenin ne kadar güzel olduğunu yeterince gösteriyor. Ayrıca istediğiniz mesajı ve tarihi yazabilmeniz de ayrıca güzel. Yastığı görmesiyle değil, yastığın üzerinde ki yaptıklarınızı görmesiyle çok çok mutlu olacak.


ctrl alt del kupalar En İlginç Hediye FikirleriSEVGİLİNİZE CTRL + ALT + DEL KUPA HEDİYESİ

Bilgisayarla çok uğraşan arkadaşlar bilir ki gün içerisinde en çok kullandıkları klavye tuş kombinasyonlarından birisi CTRL + ALT + DELETE kombinasyonudur. Özellikle bilgisayar sistemi işleyişi hakkında bilgi almak ve çalışmayan programları kapatmak için kullanılan bu kombinasyon bilgisayar ile haşır neşirlerin için çok farklı anlamlara sahip. Ve bu kombinasyon kupa bardak görünümünü ve işlevini alırsa sizce nasıl olurdu? Gerçekten muazzam bir tasarım ve düşünce gerçekleşmiş böyle bir hediye oluşmuş diyebilirim. Ctrl Alt Delete Kupalar sevdiğiniz, eşiniz, arkadaşınız veya dostunuz çok bilgisayar ile uğraşıyorsa vazgeçilmez bir ilginç hediye olacaktır.


odul kupasi En İlginç Hediye FikirleriANNENİZ HAK ETTİĞİ KUPAYI ALSIN

Annelerimiz bizim en kıymetlilerimizden biri. Hatta en kıymetlisi. Onların değerini bilmeliyiz. Hakları ödenmez ve gerçekten bizler için yaptıkları her şey için onlara teşekkür ederiz. Hayatımız bir lig usulü olsaydı şüphesiz ligi ilk sırada bitirerek kupayı alacak kişi Annemiz olurdu. Yılın En İyi Yazılı Ödül Kupası çok ilginç bir hediye olacaktır anneniz için. Anneniz kupayı aldığında şampiyonluk gülücüklerine boğulacaktır. Uygun fiyata ilginç bir hediye önerimizdir.


objektif gorunumlu kupa bardak En İlginç Hediye FikirleriFOTOĞRAFA MERAKI VARSA BU KUPA BARDAK ÇOK CAZİP

Gerçekten hediye almayı düşündüğünüz kişinin fotoğraf merakı bulunuyorsa bu kupa bardak çok hoşuna gidecektir. Sevdiğinize Objektif Görünümlü Kupa Bardak hediye ederek onu şaşırtabilirsiniz. İlla fotoğrafçı veya fotoğrafı sevmesine de gerek yok. Bu tarz kaliteli bir hediye herkesin hoşuna gidecektir. Tasarım o kadar güzel ve kaliteli olmuş ki Objektif Görünümlü Kupa Bardak aldığınız kişi bundan ilham alıp fotoğrafçılığa bile başlayabilir! Masa başı iş yapan veya mesleği gereği sürekli bir şekilde masa başında bulunan erkek arkadaşınıza ilginç bir hediye vermek isterseniz Fotoğraf Makinesi Objektidi şeklinde tasarlanmış olan bu kupa bardak hem ilginç, hem de kusursuz bir hediye alternatifi olacaktır.


siringa seklinde kalem En İlginç Hediye FikirleriİĞNELER DEN KORKMAYA ARTIK GEREK YOK

İlginç hediyeler ile ilgili yaptığımız araştırma da en çok dikkatimi çekenlerden birisi de Şırınga Şeklinde Kalem oldu. Gerçekten gerçek bir iğneyi arattırmayan bu kalem ile karşınızdaki kişiyi çok şaşırtmanız mümkün. İğne korkusu varsa gülüşmelere neden olacak ve iğne korkusunu da yenmesine neden olacak belkide! Doktorunuza, sınıf arkadaşlarınıza da hediye edebileceğiniz şırınga şeklindeki bu kalam, diğer tüm klasik kalem modellerini açık ara gölgede bırakıyor.


kisiye ozel notlu kupa bardak En İlginç Hediye FikirleriNOTLARA BOĞULMUŞ ŞİRİN BİR KUPA BARDAK

İlginç hediyeler kategorisinde sizler de farkına varacaksınız en çok kupa bardaklar yer alır. Çünkü yapımı daha hızlı ve masrafı daha azdır. Ayrıca çeşitliliği boldur. Kişiye Özel Notlu Kupa Bardak tasarım olarak güzel bir ilginç hediye ve 8 notu da sizin yazmanız ayrı bir hoş! İstediğiniz 8 mesajı site içerisinde belirtin ve sizler için hazırlayıp Kişiye Özel Notlu Kupa Bardak belirttiğiniz adrese gelsin.


mini masaustu basketbol oyun seti En İlginç Hediye FikirleriDUYGULANMAMAK ELDE DEĞİL

Gerçekten ne kadar inanırsınız bilmiyorum ama şuan Mini Masaüstü Basketbol Oyun Seti ürünün gördüm ve gözlerim dolu. Göz yaşlarıma neden olan bu ürün benim için aşırı derece de nostaljik bir ürün. Parmaklarınızla basket atabildiğiniz bu şirin oyun seti gerçekten süper bir hediye olacaktır! Basketbol keyfini fazlasıyla yaşatacak bu set güzel bir hediye olacaktır.


kitap gorunumlu kasa En İlginç Hediye FikirleriGÜVENLİKLİ BİR HEDİYE & KİTAP KASA

Bazen paramızı, değerli notlarımızı ve gizli bilgilerimizi nerede saklasak diye derin derin düşünürüz. Bunu düşünmemize gerek kalmadı artık. Kitap Görünümlü Kasa alıp sevdiklerinize hediye alarak onların da güvenli bir hayat geçirmelerine neden olabilirsiniz. Hediye olarak değil, kendiniz için de bu güvenlikli kasaları alabilirsiniz.


tava seklinde duvar saati En İlginç Hediye FikirleriYEMEK YAPMAYI SEVENLERE GİDECEK BİR HEDİYE

Özellikle hediye almayı düşündüğünüz kişi yemek yapmayı seviyorsa veya yumurta yemeğe bayılıyorsa bu hediye onun için çok anlamlı olacaktır. Güzel yumurta sahanda bir saat ile onun gönlünü fethedin! Tava Şeklinde Duvar Saati uygun fiyatı ve tasarımı ile ilginç hediyeler arasında güzel bir noktada. Alınabilecek hediyeler arasında yer almakta diyebilirim.


tekerlek tasarimli duvar saati En İlginç Hediye FikirleriTEKERLEK TASARIMIYLA ÇOK ŞAŞIRTACAK DUVAR SAATİ

Bir üstte yaptığım değerlendirmem de bayanlara gidecek bir hediye önerisinde bulunmuştum. Bu ise daha çok erkekler için hatta tamamen erkeklere alınabilecek bir hediye! Erkekler için evet araba çok önemli! Bunu daha önce birçok defa anlattığım için tekrar detaylara inmeyeceğim. Tekerlek Tasarımlı Duvar Saati erkeğiniz, erkek arkadaşınız, abiniz veya babanız için eşsiz bir saat hediyesi olacaktır. Tasarımı da bir o kadar ilginç olması bu hediyeyi bir hayli cazip kılıyor.


sevgililere ozel fotografli bardak altligi En İlginç Hediye FikirleriSEVGİLİLERE ÖZEL FOTOĞRAFLI BARDAK ALTLIĞI

Birçok güzel minik hediyeler ile onu aşkınıza boğun! Mutluluk sevinçlerine boğulsun ve mutluluktan gözlerinden yaşlar gelsin. Sevgililere Özel Fotoğraflı Bardak Altlığı ile fotoğrafınızı, isim soy isimlerinizi ekleyerek uygun fiyata güzel bir ilginç hediye almanız mümkün. Bardağından alacağı her yudum da sizi görecek, aldığınız hediye ile tekrar tekrar mutlu olacaktır.


ilginc hediyeler 4 En İlginç Hediye FikirleriSANATSAL EL YAPIMI İLGİNÇ BİR HEDİYE

Özellikle şuan sizlere göstereceğim hediye gerçekten el yapımı olmasıyla dikkat çekiyor. Sevgilinize, nişanlınıza, eşinize ve sözlünüze güzel fotoğraflarınız ile sanatsal ilginç bir hediye verme şansınız Retro Film Makinesi Metal Resim Çerçevesi ile geldi! Ürünü incelemenizi ve değerlendirmenizi kesinlikle tavsiye ediyorum.


clip on spotlight mini led spot isik En İlginç Hediye FikirleriMİNİK OLDUĞU KADAR KULLANIŞLI, İLGİNÇ BİR HEDİYE

Gerçekten şuana kadar yaptığım değerlendirmeler arasında boyutuna göre en ilginç ve kullanışlı hediyenin Clip On Spotlight – Mini LED Spot Işık olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Özellikle bu hediyeyi alacağınız kişi Kitap okumayı veya geceleri araç gereçlerle uğraşmayı seven biriyse karanlıkta işlerini artık Clip On Spotlight – Mini LED Spot Işık ile rahatlıkla görebilecek. Tabi ki siz bu hediyeyi ona alarak mutlu ederseniz.


Yorum Bırakın! »