En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

Öğretmenler günü, hayatımız boyunca bizlerin kahrını çeken, bizleri yetiştirmek için dişini tırnağına takan emekçi öğretmenlerimizin kendilerini özel hissetmeleri için önemli bir gündür. Her yıl 24 Kasım tarihinde kutlanan öğretmenler gününde, öğretmeniniz için çeşitli hediyeler aldığınızı biliyoruz ve her yıl farklı hediyeler almak istediğinizi de. Bu yüzden, sizlere fikir oluşturabilecek hediye önerileri paylaşmak istedik. Paylaştığımız fikirlerden yola çıkarak, öğretmeniniz için en güzel hediyeyi hazırlayabilirsiniz. Öğretmenler günü hediyesi olarak ister kendi ellerinizle hazırlayabilir, isterseniz de harçlıklarınızdan biriktirip güzel bir hediye satın alabilirsiniz.

En Güzel Öğretmenler Günü Hediyesi Nedir?

Öğretmenler günü hediyesi ne alabilirim diye düşünenler için fikir oluşturabilecek şahane önerilerimiz var. Bu öneriler doğrultusunda öğretmeniniz için en iyi hediye seçimini yapabilirsiniz. Öğretmenler günü için en güzel hediye, içinizden gelen ve bütçenizin yettiği hediyedir. Öğretmeninize hediye almak için bütçenizi aşmak ve kendinizi zor durumda bırakmanız gerekmiyor. İçinizden gelen en güzel hediyeyi seçebilirsiniz. Öğretmenler için hediyenin maddi boyutu yoktur. Her bütçeye uygun hediye seçenekleri arasından sizin için de uygun bir hediye yer almaktadır.

Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Olabilir?

Öğretmenler günü için, öğretmeninizin tarzına ve hoşlandığı şeylere uygun bir hediye mutlaka vardır. Öğretmenler günü için bir çok hediye seçeneği yer almaktadır. Hediye seçimi yaparken, öğretmenin cinsiyeti ve tarzı önemlidir. Kullanabileceği bir hediyeyi alabilir ya da kendi ellerinizle bir hediye yapabilirsiniz. Öğretmenler günü hediyesi el yapımı olduğunda daha büyük bir duygu barındıracaktır. Kendi ellerinizle hazırlayacağınız bir hediye, öğretmeninizi oldukça fazla duygulandıracaktır.

Öğretmenler Günü Hediyesi Nasıl Yapılır?

Öğretmenler günü hediyesini kendi ellerinizle yapmak için bir çok alternatif seçenek mevcut. İnternet üzerinde yer alan DIY yani kendin yap fikirleri ile hediyenizi hazırlayabilirsiniz. El yapımı hediyeler, takı, aksesuar veya dekoratif ev eşyası olabilir.

Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Alınır?

Öğretmenler günü hediyesi olarak hem erkek hem de bayan için bir çok farklı seçenek yer almaktadır. Hediyelik ürün satışı yapan web sitelerden sizin için en uygun hediyeyi bulabilirsiniz. Öğretmenler günü hediyesi kampanyalar eşliğinde satılmaktadır. Öğretmenler günü döneminde bir çok marka ve mağazada hediye kampanyaları yapılmaktadır. Öğretmenler günü hediyesi ucuz seçenekler için bu kampanyaları takip edebilirsiniz. Bütçenizi sarsmayacak, uygun fiyatlı bir hediye satın alarak öğretmeninizi sevindirebilirsiniz.

Kişiye Özel İki Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak

ogretmenler gunu hediyeleri 1 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

fiyat bilgisi tikla2 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

Öğretmenler günü için uygun maliyetli ve özel bir hediyedir. Kupa üzerine baskı yaptırabileceğiniz fotoğrafla bu hediyeye büyük anlamlar katabilirsiniz. Öğretmenler günü için tercih edecekseniz, öğretmeniniz ve sınıf arkadaşlarınız ile birlikte çekildiğiniz bir fotoğrafı baskı yaptırabilirsiniz. Ya da sadece öğretmeninizin kendi fotoğrafını baskı yaptırabilirsiniz. Öğretmeninizi şaşırtacak ve mutlu edecek bir hediyedir. Aynı zamanda kullanışlı olmasıyla da beğeni toplayan bir hediye olarak karşımıza çıkmaktadır. Öğretmeniniz için anlamlı olan bir fotoğraf baskı yaptırabileceğiniz bu kupa ile öğretmeninizin sıcak içeceğini yudumlarken sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Taba Renk Erkek Cüzdan

erkek ogretmene ogretmenler gunu hediyeleri 1 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

fiyat bilgisi tikla2 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

Erkek öğretmenler için ideal bir öğretmenler günü hediyesidir. Öğretmeninizin kullanabileceği en şık ürünler arasında yer almaktadır. Cüzdan üzerine öğretmeninizin ismini yazdırabilirsiniz. Böylece hediyeyi daha özel ve anlamlı kılmış olursunuz. Öğretmeniniz için anlamlı ve kullanışlı bir hediye düşünüyorsanız, kesinlikle bu cüzdanı önerebiliriz. Kaliteli yapısı ve şık görünümü ile tüm erkeklerin beğenisini toplayan bir üründür. Öğretmenler günü için farklı ve kaliteli bir hediye arayışında olanlar için kesinlikle önerilebilen bir hediye seçeneğidir. Şıklığa önem veren bir öğretmeniniz varsa ve cüzdan kullanmaktan hoşlanıyorsa, bu ürünü tercih etmeniz doğru bir seçim olacaktır.

İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İncili Gümüş Kolye

kadin ogretmene ogretmenler gunu hediyeleri 1 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

fiyat bilgisi tikla2 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

Her bayan gibi bayan öğretmenler de takı ve aksesuarlara ilgi duymaktadır. Bayan öğretmen için alınabilecek en şık hediyeler arasında yer alan bu inci kolye, özel yapısı sayesinde büyük beğeni toplamaktadır. Gerçek bir inciyi barındıran özelliği ile ilgi çekeceğinden emin olabilirsiniz. Gümüş metaryele sahip olmasıyla da uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilecektir. Kaliteli bir öğretmenler günü hediyesi düşünenler için çok ideal bir seçimdir. Bayanların büyük beğenisini toplayan gümüş kolyeler arasında zirvede yer aldığını söyleyebiliriz. Gerçek inciye sahip olması ve gerçek istiridye içinden çıkması nedeniyle de ilgi odağı olan bir hediye alternatifidir. Öğretmeninizin beğenisi toplayacak ve her kullandığında sizi hatırlayacak bir hediye olarak doğru bir seçim olacaktır.

Kişiye Özel Oscar Heykelciği Hediyesi

ogretmenler gunu hediyeleri 2 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

fiyat bilgisi tikla2 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

Bu oscar heykeli üzerine öğretmeniniz için “Yılın En iyi Öğretmeni” gibi bir cümle yazdırabilirsiniz. Böylece, hem eğlenceli hem de unutulmaz bir hediye vermiş olursunuz. Öğretmeninizin evinde kullanacağı şık bir dekoratif eşya olacaktır. Hediyeye her baktığında sizi hatırlayacağından emin olabilirsiniz. Öğretmenler günü için farklı ve dikkat çekici bir hediye düşünenler için önerimizdir. Oscar heykelleri özellikle anlamlı kişiler için tercih edilmektedir. Öğretmeninizin sizin için ne kadar büyük bir anlam ifade ettiğini biliyoruz. Bu yüzden de bu oscar heykelini hediye olarak öneriyoruz. Kişiye özel olarak hazırlanması nedeniyle de özel bir hediye olmaktadır. Heykel üzerine istediğiniz herhangi bir cümleyi yazdırma imkanına sahipsiniz.

Kişiye Özel Fotoğraflı Kare Masa Saati

ogretmenler gunu hediyeleri 3 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

fiyat bilgisi tikla2 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

Kişiye özel olarak hazırlanan hediyeler her zaman daha büyük bir anlam barındırmaktadır. Bu hediye de onlardan birisidir. Masa saatlerinin modası hiçbir zaman geçmeyecektir. Cep telefonlarımız, kol saatlerimiz olsa bile, çalışırken her zaman masa saatine ihtiyaç duymaktayız. Öğretmeninizin sizler için yaptığı çalışmalarında bu saate bakarak zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Saat üzerine istediğiniz fotoğrafı baskı yaptırabilirsiniz. Öğretmeninizle birlikte çekildiğiniz en güzel fotoğraf baskı yaptırabilirsiniz. Fotoğraf baskılı olması da bu hediyeyi anlamlı kılmaktadır. Öğretmenler günü için çok iyi bir hediye alternatifidir. Masa saatinin uygun fiyatlı olması da bütçenizi sarsmaması açısında önemlidir.

DIY Cup & Light – Dökülen Kahve Görünümlü Masa Lambası

ogretmenler gunu hediyesi En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

fiyat bilgisi tikla2 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

Öğretmenler, sizlere daha iyi eğitim vermek için gece gündüz çalışmalar yapmaktadır. Özellikle gece saatlerinde yaptığı çalışmaların daha verimli olması için masa lambasına ihtiyaç duymaktadırlar. Öğretmenler için alınabilecek en güzel hediyelerden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Farklı ve sıra dışı görünümü sayesinde de büyük ilgi çekmektedir. Bir kahvenin dökülme aşamasına sahip olan tasarımı ile sizin de, öğretmeninizin de ilgisini çekecektir. Öğretmenler günü için sıra dışı hediye seçeneği düşünenlere önerebiliriz. Özellikle bayan öğretmenler için uygun bir hediye seçimidir. Şık görüntüsü ile ev dekorasyonunda da önemli bir yeri olacağını söyleyebiliriz.

Telefon Kulübesi Dokunmatik Gece Lambası

ogretmenler gunu hediyeleri 5 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

fiyat bilgisi tikla2 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

Bayanlar, dekoratif eşyaların tümüne büyük önem vermektedir. Dekoratif eşyalara ilgisi olan bir bayan öğretmeniniz varsa bu hediyeyi onun için düşünebilirsiniz. Londra telefon kulübesinin tasarımına sahip olan bu gece lambası, hem çok şık görünüyor hem de anlamlı bir hediye olarak karşımıza çıkıyor. Bayan öğretmen için alınabilecek en şık hediye seçenekleri arasında bu hediyeye yer verebilirsiniz. Öğretmeniniz için anlamlı, şık ve kaliteli bir hediye düşünüyorsanız, çok hoş bir tasarımı olan gece lambasını önerebiliriz. Gece boyunca sizlerin eğitimi için planlamalar yapan öğretmeninize arkadaşlık edecek çok şık bir gece lambasıdır. Aynı zamanda, öğretmeninizin kitap okurken de kullanabileceği uygun bir hediyedir.

925 Ayar Sonsuzluk Gümüş Kolye

kadin ogretmene ogretmenler gunu hediyeleri En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

fiyat bilgisi tikla2 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

Bayanların hiçbirisi takı ve aksesuarlara hayır diyemezler. Bayanlar için alınabilecek en güzel hediye seçeneklerinden birisi takılardır. Bayan öğretmen için düşündüğünüz hediye seçeneklerine bu kolyeyi ekleyebilirsiniz. Sonsuzluk ikonuna sahip olan bu kolye, gümüş olması nedeniyle de uzun yıllar kullanılabilir. Takı takmayı seven bir öğretmeniniz varsa, bu hediyeyi bayılacak diyebiliriz. Bayanlar için en şık hediyelerden birisidir. Öğretmeninize karşı duyduğunuz minnettarlığı ve sevgiyi, sonsuzluk işareti ile ifade edebilirsiniz. Modern ve kaliteli bir hediye düşünenler için kesinlikle önerebiliriz. 925 ayar özelliğe sahip olan bu gümüş kolye ile öğretmeninizi mutlu edebilirsiniz.

Şırınga Şeklinde Kalem

ilginc ogretmenler gunu hediyeleri En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

fiyat bilgisi tikla2 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

Öğretmenlerin en çok kullandığı ürünlerden birisi kalemlerdir. Hayatları boyunca ellerinden düşürmedikleri kalemler, çok iyi bir öğretmenler günü hediyesi olabilir. Öğretmeniniz için sıra dışı bir hediye düşünüyorsanız, bu kalemi tercih edebilirsiniz. Şırınga şekline sahip olan kalem ile öğretmeninizi şaşırtabilir ve gülümsetebilirsiniz. Kullanırken, eğlenerek sizi hatırlayabileceği bir hediye olduğunu söyleyebiliriz. Hem eğlenceli hem de kullanışlı bir hediye olarak karşımıza çıkan bu ürün, fiyatıyla da sizi sevindirecek. Uygun fiyatlı olmasıyla bütçenizi de sarsmayacak bir hediyedir. Bu hediyelerden birkaç tane alarak sevdiğiniz tüm öğretmenlerinize hediye edebilirsiniz. Öğretmeninizi şaşırtmak istiyorsanız, kesinlikle doğru bir seçim olacağını söyleyebiliriz.

Kişiye Özel Siyah Erkek Gömleği

erkek ogretmene ogretmenler gunu hediyeleri 3 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

fiyat bilgisi tikla2 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

Erkek öğretmenler için alınabilecek en güzel hediyelerden birisi gömleklerdir. Her gün giymek zorunda oldukları gömleklerden bir tane de siz alarak öğretmeninizin kombinine yardımcı olabilirsiniz. Şıklığa önem veren bir öğretmeniniz varsa, bu hediyeyi çok seveceğini söyleyebiliriz. Kişiye özel olarak hazırlanması, öğretmeniniz için anlamlı olacaktır. Gömleğin üzerine işletebileceğiniz isim veya harfler ile öğretmeninizi şaşırtabilirsiniz. Sadece ona özel bir hediye olarak hazırlattığınız bu ürün ile kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Erkek öğretmene alınabilecek çok şık bir hediye olduğunun da altını çizmek isteriz. Öğretmeninizi mutlu etmek, aynı zamanda da kullanabileceği bir hediye vermek istiyorsanız, bu ürün doğru seçim olacaktır.

Kişiye Özel Erkek Gömlek Mavi

erkek ogretmene ogretmenler gunu hediyeleri 4 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

fiyat bilgisi tikla2 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

Kişiye özel erkek gömlekleri arasında mavi renk seçeneği ile modaya ayak uyduran bir hediye tercih edebilirsiniz. Öğretmeninizin dolabındaki gömleklerin en anlamlısını siz satın alabilirsiniz. Bu gömleği giydiği her gün sizi hatırlayacaktır. Öğretmeninizi mutlu etmek istiyorsanız, kullanabileceği şık bir hediye düşünebilirsiniz. En şık hediye seçenekleri arasında kıyafetler yer almaktadır. Her gün kullanılan kıyafetlerden birini de siz satın alabilirsiniz. Erkek öğretmen için tercih edilebilecek en şık hediyedir. Farklı ve özel bir hediye almayı düşünenler için kesinlikle önerebileceğimiz bir hediye seçimidir. Gömlek üzerine işletebileceğiniz özel isim ve harfler ile hediyeye daha büyük anlam katabilirsiniz.

LED Işıklı Kitap Okuma Gözlüğü

ilginc ogretmenler gunu hediyeleri 2 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

fiyat bilgisi tikla2 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

Öğretmenler için kitap okumak çok önemlidir. Hayatları boyunca yüzlerce kitap okuyan öğretmenler için çok iyi bir hediye seçimidir. Öğretmeninizin, kitabını okurken daha rahat etmesi için bu okuma gözlüğünü alabilirsiniz. Okuma gözlüğü üzerinde yer alan LED ışıklar sayesinde, gece karanlığında hoş bir kitap okuma ortamı yaratmasını sağlayabilirsiniz. Öğretmeniniz, bu hediyeyi kullanırken kesinlikle sizi hatırlayacaktır. Hem uygun bütçeli hem de kullanışlı bir hediye düşünüyorsanız, bu hediye kesinlikle doğru bir seçim olacaktır. Karanlık ortamda bile rahatlıkla kitap okumasını sağladığınız için, öğretmeniniz size minnet duyacaktır.

Yağlı Boya Resim Kupa Bardak

ilginc ogretmenler gunu hediyeleri 3 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

fiyat bilgisi tikla2 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

Kupa bardaklar, öğretmenlerin en çok kullandığı ürünlerdir. Ders aralarında sıkça çay ve kahve içmektedirler. Bu yüzdende onlar için kupaların anlamı büyüktür. Siz de öğretmenler günü için bir kupa satın alarak öğretmeninizi mutlu edebilirsiniz. Bu kupalar kişiye özel hazırlandığı için daha büyük anlama sahiptirler. Kupa üzerine istediğiniz bir fotoğrafı baskı yaptırabilirsiniz. Öğretmeniniz için anlamlı olan bir fotoğrafı ya da birlikte çekildiğiniz herhangi bir fotoğrafı baskı yaptırabilirsiniz. Özel olarak hazırlanan bir hediye olduğu için de büyük ilgi görecektir. Öğretmeninizin kullanabileceği ve uygun bütçeli bir hediye arıyorsanız, bu kupa bardak kesinlikle doğru bir seçim olacaktır.

Fotoğraflı İsim ve Mesaj Baskılı Mouse Pad

ogretmenler gunu hediyeleri 7 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

fiyat bilgisi tikla2 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

Öğretmenler, kalemle çalıştıkları kadar bilgisayar ortamında da çalışmalarını yürütmektedirler. Bilgisayar kullanan öğretmeniniz için çok kullanışlı bir hediye olarak bu mouse pad’i düşünebilirsiniz. Mouse pad’i özel ve anlamlı kılan detay ise; kişiye özel olarak hazırlanmasıdır. Öğretmeniniz için özel olarak hazırlatabileceğiniz muhteşem hediyeler arasında yer almaktadır. Mouse pad üzerine istediğiniz bir fotoğrafı baskı yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda isim de yazdırabilirsiniz. Öğretmeniniz için kullanışlı ve şık bir hediye olduğunu söyleyebiliriz. Hem bayan hem de erkek öğretmen için ideal bir hediye seçimidir. Bu hediye ile öğretmeninizi mutlu etmeniz mümkün olacaktır. Öğretmenler günü için çok iyi bir hediye alternatifi olarak önerilmektedir.

Kişiye Özel Futbol Topu Duvar Saati

ilginc ogretmenler gunu hediyeleri 4 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

fiyat bilgisi tikla2 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

Sporsever öğretmenler için alınabilecek en güzel hediyeler arasında yer alan bir üründür. Özellikle de futbol oynamayı seven bir öğretmeniniz varsa, bu hediyeyi çok seveceğini söylemek isteriz. Futbol topu tasarımına sahip olan bu hediye ile öğretmeninizi şaşırtabilirsiniz. Çok şık bir dekoratif eşya olarak rahatlıkla kullanılabilecektir. Beden eğitimi öğretmenleri için de çok iyi bir hediye seçeneğidir. Erkek öğretmenler için tercih edilebilecek en güzel öğretmenler günü hediyeleri arasında yer almaktadır. Öğretmenler gününde farklı ve özel bir hediye almayı planlayanlara önerebiliriz. Şık bir dekorasyon eşyası olarak uzun yıllarca kullanılabilecektir. Öğretmeniniz, bu saate her baktığında sizi hatırlayacaktır. Ayrıca, saatin üzerine istediğiniz bir yazıyı ve ismi yazdırabilirsiniz.

Chalk Mug – CTRL + ALT + DEL Kupa Bardak

ilginc ogretmenler gunu hediyeleri 5 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

fiyat bilgisi tikla2 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

Yazı tahtaları öğretmenlerinizin hayatında büyük bir öneme sahiptir. Özellikle eski dönemlerde eğitim görmüş olan öğretmenler için kara tahtaların anlamı ayrıca önemlidir. Karar tahta tasarımına sahip olan bu kupa üzerine tebeşirle yazı yazılabilmektedir. Bu farklı özelliği ile dikkat çeken şık bir hediye olmaktadır. Kara tahta tasarımına sahip olması zaten hediyeyi özel ve anlamlı kılmaktadır. Bununla birlikte üzerine yazılabilecek anlamlı bir söz, bir cümle ile farklı bir etki yaratabilirsiniz. Öğretmenler günü için çok şık bir hediye olduğunu söylemek mümkün. Hem erkek hem de bayan öğretmen için tercih edilebilecek ideal bir hediye seçeneğidir. Öğretmenler günü hediyesi olarak farklı ve dikkat çekici bir ürün düşünenlere önerimizdir.

Tarih Öğretmenlerine Özel Kupa Bardak

ogretmenler gunu hediyeleri 9 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

fiyat bilgisi tikla2 En Etkileyici Öğretmenler Günü Hediyeleri

Tarih öğretmeni için çok ilgi çekici bir hediye olarak bu kupa bardağı önerebiliriz. Tarih öğretmeni ile birlikte diğer öğretmenlik dalları için de seçenekleri mevcuttur. Kişiye özel olarak hazırlanan, şık ve kullanışlı hediye seçeneklerinden birisidir. Kupa bardak üzerine öğretmeninizin ismini yazdırabilirsiniz. Böylece hediyeye büyük bir anlam katmış olursunuz. Öğretmenler günü için alınabilecek en özel ve anlamlı hediyelerden birisi olduğunu söylemek isteriz. Kupa bardak olması sebebiyle de her gün kullanılabilecek bir hediyedir. Öğretmeniniz bu hediyeyi kullandığı her vakit sizi özlemle hatırlayacaktır. Öğretmenlerimizin kendilerini özel hissetmeleri için bu ve bunun gibi anlamlı hediyelere önem vermeliyiz.

Yorum Bırakın! »