Doktora Hediye Fikirleri

doktorlara hediye Doktora Hediye Fikirleri

Doktorlar için hediye fikirleri yazımıza hoş geldiniz. Hayattaki en önemli şey sağlığımızdır. Sağlıktan büyük zenginlik yoktur. İstediğimiz her şeye sahip olsak da sağlığımız yerinde değilse hiçbir anlamı olmaz. İnsanlar birbirlerine iyi temenni de bulunduklarında bile sağlık sıhhat dilerler. Sağlığımızla ilgili problem yaşadığımızda ilk önce doktorumuza başvururuz. Birçok özel günde annemize, babamıza, eşimize, sevgilimize hatta öğretmenlerimize hediye aldığımız gibi sağlığımıza kavuşmamızı sağlayan doktorlarımıza da minnet borcu olarak bir hediye alabiliriz. Peki, doktora ne hediye alınır diye düşünüyorsanız birbirinden güzel hediyeler bu sayfada sizi bekliyor. Sitemizde ister erkek doktora hediye, isterseniz de kadın doktora hediye, birçok çeşit farklı ürün bulabilirsiniz. Plaket, madalyon, saat, kupa, resim çerçevesi ya da mousepad gibi tüm ürünleri kişiye özel tasarlayarak doktorlara özel hediyeler haline getirebiliyorsunuz. Kendi doktorunuza ya da mesleği doktor olan bir yakınınıza, ona kendisini özel hissettirecek bu küçük hediyeler ile güzel bir jest yapmış olacaksınız. Doktorlar için hediye arayan herkesi bu birbirinden güzel hediyeler ile baş başa bırakıyoruz. Aradığınızı ve daha fazlasını bu sitede bulacağınızdan eminiz.

Erkek ve Bayan Doktorlara Alınabilecek Hediyeler


doktorlara hediye fikirleri 1 Doktora Hediye FikirleriDİŞ DOKTORUNA ÖZEL KUPA BARDAK

O dayanılmaz diş ağrılarından sizi kurtaran diş doktorunuza teşekkür ziyaretine gittiğinizde eliniz boş gitmek istemiyorsanız size güzel bir fikrimiz var. Diş doktorlarının yenmesini pek onaylamayacağı bir kutu çikolata götüremeyeceğinize göre bir kupa bardak ideal bir tercih olacaktır. Üstelik bu diş doktoruna özel kupa bardağı üzerine dilediğiniz mesajı yazdırarak daha sempatik hale getirebiliyorsunuz. Sizi sabahlara kadar uyutmayan o diş ağrılarından kurtaran diş doktorunuz yılın en iyi diş doktoru unvanını kazanmıştır sizin gönlünüzde. İster kendi diş doktorunuza isterseniz de bu mesleğe sahip sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu kişiye özel olarak tasarlanan kupa bardak ile diş doktorunuz kahvesini yudumlarken mutlu olacaktır.


doktorlara hediye ne alinir Doktora Hediye FikirleriDOKTORLARA HEDİYE RESİM ÇERÇEVESİ

Doktorluk yapan sevdikleriniz için hediye arıyor fakat ne hediye alacağınızı bulamıyor musunuz_ sizin için harika bir hediye önerimiz bulunmaktadır. Mağazalarda bulamayacağınız harika özel tasarımlı doktorlara hediye resim çerçevesi, hediye arayışında olanlar için çok uygun bir seçenek olacaktır. Bu çerçeve diğer çerçevelerden çok farklı. Üzerinde doktorluk ile ilgili figürler bulunan bu resim çerçevesi, HDF malzemeden yapılmaktadır. Çerçevenin üstüne hediye vereceğiniz kişinin ismini yazdırarak onu kendisini daha özel hissetmesini sağlayabilirsiniz? Masalarını süsleyecek olan bu resim çerçevesi sayesine her baktığında sizleri anacak ve mutlu olacaktır. . Parlak yüzeyi sayesinde gören herkesin dikkatini çekecek olan bu resim çerçevesini almak için daha ne bekliyorsunuz?


doktorlara alinacak hediyeler Doktora Hediye FikirleriDOKTORLARA ÖZEL MASAÜSTÜ İSİMLİK

Mesleğine yeni başlayan veya yeni mezun olan doktorlar için harika tasarımlı bir hediye almak istemez misiniz? Doktorlar özel masa üstü isimlik, hediye arayışında olanlar için güzel bir seçenek olacaktır. Ahşaptan yapılan bu masa üstü isimliğin üzerinde şık altın sarısı metal bir plaka yer almaktadır. Bu altın sarısı metal plakanın üzerine hediye vereceğiniz kişinin ismini ve unvanını yazdırabilirsiniz. Masalarını süsleyecek olan bu isimlik, hediye vereceğiniz doktoru çok onurlandıracak ve sevindirecektir. Kişiye özel tasarlanan bu isimlikler sayesinde, hediyeyi verdiğiniz kişinin kendisini daha özel hissetmesini sağlamış olacaksınız. Şık tasarımı ve parlaklığı ile gören herkesin dikkatini çekecek olan bu masa üstü isimlikleri almak için daha ne bekliyorsunuz?


doktorlar icin hediye secenekleri Doktora Hediye FikirleriDOKTORLARA ÖZEL MASA SAATİ

Zor, meşakkatli bir mesleğe sahip olan doktorlar, yoğun çalışma temposuyla her an stresli olduklarından bazen küçük sürprizler ile onlara moral verebilirsiniz. Kendi doktorunuza ya da doktor olan herhangi bir yakınınıza hediye edebileceğiniz şık bir masa saati ile karşınızdayız. Üzerine doktorunuzun ismini yazdırabileceğiniz bu doktorlara özel masa saati muayenehanesindeki odasında oldukça şık duracaktır. İster erkek doktorlara isterseniz de bayan doktorlara herkese hitap eden bu masa saati üzerine isim yazılmasıyla kişiye özel hale getiriliyor. Doktorunuza ya da doktor olan eşinize, arkadaşınıza tüm sevdiklerinize bir hediye almayı düşünüyorsanız bu doktorlara özel masa saati kaçmaz.


doktorlar icin ilginc hediyeler Doktora Hediye FikirleriŞIRINGA ŞEKLİNDE KALEM

Doktor olmayıp birçok hastası olan kim olabilir acaba. Çok sevimli bir bebek tabiki. Öpmelere doyamadığınız, görmeden duramadığınız adeta hastası olduğunuz bu bebek kendi çocuğunuz, yeğeniniz ya da yakın dostunuzun minik bebeği olabilir. Yeni doğan tüm minik prens ve prenseslere bu sempatik doktor değilim ama hastam çok bebek zıbınını hediye edilebilirsiniz. Kız bebekler için pembe, erkek bebekler için mavi renkte tasarlanan bu zıbın, giyen bebeklerin sevimliliğine sevimlilik katacak. Kaliteli penye üzerine süblimasyon baskı tekniği ile hazırlanan bu sevimli body 0-3 aylık olan tüm sevimli bebeklere tercih edebileceğiniz şık bir hediye olacaktır.


dis doktorlarina hediyeler Doktora Hediye FikirleriDİŞ DOKTORLARINA ÖZEL KİTAP OKUMA AYIRACI

Çok kitap okuyanlara doktor mu olacaksın diye boşuna takılmıyorlar. Kitap okuma konusunda en ön sıralarda olan doktorlarımıza özel kitap ayracı ile karşınızdayız. Diş doktorlarına özel olarak tasarlanmış üzerine diş doktorunuzun adını yazdırabileceğiniz kitap ayracı, kitap kurdu doktorlar için tercih edebileceğiniz ideal bir hediye olacaktır. Kendi diş doktorunuza ya da diş doktoru olan herhangi bir yakınınıza hediye edebileceğiniz bu diş doktorlarına özel kitap okuma ayracının bej rengi püskülleri bulunmaktadır. Diş doktoru olan arkadaşınıza, yakınınıza ne hediye alınır diye düşünüyorsanız ne duruyorsunuz? Bu üzerine isim yazılarak kişiye özel hale getirilen hediye kaçmaz…


doktorlara alinacak hediyeler 2 Doktora Hediye FikirleriDOKTORLARA ÖZEL İSİM VE FOTOĞRAFLI ANAHTARLIK

Doktor tanıdıklarınız veya çok sevdiğiniz bir doktor için hem çok kullanışlı hem de çok anlamlı bir hediye almak ister misiniz? Doktorlara özel isim ve fotoğraflı anahtarlık, hediye arayışında olanlar için uygun bir hediye olacaktır. Anahtarlığın bir yüzünde hediye vereceğiniz doktorun fotoğrafı diğer yüzünde ise doktorun ismi yazılı olacaktır. Ayrıca anahtarlığın üzerinde doktorluk ile ilgili figürler yer almaktadır. Kişiye öze tasarlanan bu anahtarlık sayesinde, hediye vereceğiniz kişi kendisini daha özel hissedecek ve daha mutlu olacaktır. Sert ve dayanıklı malzemeden üretilen bu anahtarlık hem çok kullanışlı hem de çok şık! Gören herkesin beğenisini kazanacak olan bu anahtarlığı almak için daha ne bekliyorsunuz?


doktorlara hediye fikirleri 2 Doktora Hediye FikirleriYILIN EN İYİ DOKTORU SERTİFİKASI

Söz konusu sağlık olduğunda akan sular durur. Bu yüzden doktorların taşıdığı sorumluluk çok büyüktür ve olabildiğince en iyisini yapmaya çalışırlar. Bu yoğun ilgi ve özverisinden dolayı herhalde bir sertifikayı hak ederler değil mi? Sizler de doktorlarınıza güzel hediyeyi verip onları onurlandırmak istiyorsanız, yılın en iyi doktoru sertifikasını verebilirsiniz. Kişiye özel tasarlanan bu sertifika sayesinde hediye vereceğiniz kişinin kendisini daha özel hissedecek ve gururlanacaktır. Sertifikanın üzerine hediye vereceğiniz kişinin fotoğrafını bastırabilirsiniz. Ayrıca sertifikaya uygun bir başlık ve yazacağınız mesajı da eklemeyi sakın unutmayın! Duvarlarını süsleyecek olan bu sertifikayı her gördüğünde sizleri anımsayacak ve hoşnut olacaktır.


doktora hediye Doktora Hediye FikirleriDOKTORLARA ÖZEL İSİM VE MESAJLI PLAKET

Doktor tanıdıklarınız için en özel ve güzel hediyeleri arıyor fakat bir türlü bulamıyor musunuz? O zaman tam da doğru adrestesiniz diyebilirim. Hiçbir yerde bulamayacağınız doktorlara özel isim ve mesajlı plaket, sizleri bekliyor. Oldukça şık ve göz alıcı duran bu mesajlı plaket kişiye özel tasarlanmaktadır. Kendisi için emek vererek tasarlayacağınız bu hediyeyi gördüğü zaman çok sevinecek ve gururlanacaktır. Ayrıca kendisini daha da özel hissedeceği de kesin. Plaketin üzerine uygun bir başlık, hediye vereceğiniz kişinin adını ve ona karşı olan düşüncelerinizi yazabilirsiniz. 13*17 boyutlarında olan bu plaketin üzerinde doktorluk mesleği ile ilgili figürler yer almaktadır. Bu plaketi evinin veya ofisinin en güzel köşesinde saklayacak ve her gördüğünde sizleri anımsayacaktır.


doktorlara hediye secenekleri Doktora Hediye FikirleriGÖZ DOKTORLARINA ÖZEL KUPA BARDAK

Göz doktoru denilince akla ilk o bize gösterdikleri, bizim ise her zaman doğru yanıtlayamadığımız harfler gelir. Göz doktorları ile adeta özdeşleşen bu harfleri üzerinde barındıran bir hediye ile esprili bir şekilde onlara sormaya ne dersiniz. Göz doktoru olan tüm sevdiklerinize armağan edebileceğiniz bu göz doktorlarına özel kupa bardağı ile onlara güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Üzerinde bize okuttukları harfler, gözlük çerçevesi ve isminin yer alacağı bu kişiye özel tasarlanan kupa bardak ile kahvesini her yudumladığında yüzünde hoş bir tebessüm oluşturacaksınız. Göz doktorunuza veya göz doktoru tanıdıklarınıza bu göz doktoruna özel kupa bardağını almak için daha ne bekliyorsunuz?


doktorlara ozel hediye Doktora Hediye FikirleriYILIN EN İYİ DOKTORU DUVAR SAATİ

Sağlık hayatımızın en önemli parçasıdır. Sağlığımız yerinde olmayınca dünyaları verseler yine de mutlu olamayız. En basitinden başımız ağrıdığında bile sanki dünyamız alt üst olur, canımız hiçbir şey yapmak istemez. Sizi sağlığınıza kavuşturan doktorunuza ya da doktor olan sevdiğiniz bir yakınınıza hediye edebileceğiniz farklı bir tasarım ile yine karşınızdayız. Sağlık denilince ilk akla gelen kalp figürü ile görevi başında olan doktor figürü ile tasarlanmış bu yılın en iyi doktoru duvar saatine dilediğiniz mesajı ekleyebilirsiniz. İster yılın en iyi doktoru olduğunu ilan edin isterseniz de iletmek istediğiniz herhangi bir mesajı yazın. Süblimasyon baskı tekniğiyle hazırlanan son derece kaliteli malzemeden üretilen bu duvar saatini doktorunuz muayenehanesinin ya da evinin duvarını süslemekten büyük zevk duyacaktır.


doktorlara hediye 3 Doktora Hediye FikirleriDOKTORLARA ÖZEL HEDİYELİK MOUSEPAD

Gelişen teknoloji ile birlikte doktorların bilgisayar kullanımı daha da artmıştır. Bu sebepten ötürü doktor tanıdıklarınız için en uygun ve güzel hediyeyi almak istemez misiniz? Hem fiyatı bu kadar uygun olup hem de anlamı büyük olan böyle bir hediyeyi bulmanız zor doğrusu. Doktorlara özel hediyelik mousepad, doktorların çok severek kullanacağı en güzel hediyelerden biridir. Kullanışlı olmasından dolayı da çok tercih edilen hediyelerden olan bu mousepad, gören herkesin beğenisini kazanacaktır. Bu mousepadin üzerine hediye vereceğiniz kişinin fotoğrafını ve ismini bastırarak karşınızdakinin kendisini daha özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Mousepad üzerinde doktorluk mesleği ile ilgili figürler de yer almaktadır. Öyleyse bu hem çok kullanışlı hem de çok şık mousepadi almak için daha ne bekliyorsunuz?


doktorlara hediye 35 Doktora Hediye FikirleriFOTOĞRAFLI YILIN EN İYİ DOKTORU MADALYONU

İnsanlar sağlıklarının değerini kaybettiklerinde daha iyi anlıyorlar. Kendinizin ya da değer verdiğiniz bir yakınınızın sağlığına kavuşmasına yardımcı olan doktorunuza, onları gururlandıracak bir hediye sunmaya ne dersiniz. Fotoğraflı yılın en iyi doktoru madalyonu, hediye arayışında olanlar için uygun bir hediye seçeneği olacaktır. Orijinaline yakın bir görünüme sahip olan bu altın sarısı madalyonun üzerine doktorunuzun fotoğrafını, ismini ve dilediğiniz mesajı yazdırabilirsiniz. Duvarlarını süsleyecek olan bu madalyonu her gördüğünde sizleri anımsayacak ve gururlanacaktır. Bir doktora alınabilecek en güzel hediyelerden biri olan bu madalyonu almak ve onları sevindirmek için daha ne bekliyorsunuz?


Yorum Bırakın! »