Doğruluk mu Cesaret mi Oyunu

dogruluk mu cesaret mi 16104 Doğruluk mu Cesaret mi Oyunu

Doğruluk mu cesaret mi?

Bu oyun ile artık şişe çevirerek oynamaya son vereceksiniz. Artık ben şimdi ne soru soracağım diye düşünmek yok, arkadaşınızın sorduğu soruyu sormak zorunda kalmak yok. Ayıp olur diye soru sormaya utanmaya son. Sadece zarları atın, kendinizi kartlara ve eğlenceye bırakın!

Eskiden arkadaş ortamlarında oynanan şişe çevirmece artık gerçek bir kutu oyun oldu!  Eğer sizde arkadaşlarınızla oyun oynarken sıradan kutu oyunlardan sıkıldıysanız, türkiyenin ilk aşk oyunu doğruluk mu cesaret mi? tam aradığınız oyun olabilir. Artık bu oyunla eskisi gibi şişe çevirmenize gerek yok!, Ne sorusu soracağım diye düşünmenize gerek yok! Sadece oyunun zarlarını sallayın ve oyunun akışına kendinizi bırakın.

Artık ne kadar cesur ya da ne kadar doğrucu olduğunuzu bu oyun sayesinde arkadaşlarınız anlayacak. Fakat dikkat edin bazı kartlar cinsel içerikli öğeler bulunduruyor. Artk sizde arkadaş ortamlarında sıkılmak hem oyun oynamak hemde oyun oynarken eğlenmek istiyorsanız bu doğruluk mu cesaret mi oyunu ise isteklerinize son noktayı koyabilirsiniz…

Fiyatını öğrenmek ve satış Sayfasına gitmek için Tıklayın...

 

Yorum Bırakın! »