Canım Annem Kavanozu

canim annem kavanozu anneye 365 sevgi mesaji dolu kavanoz 120011 Canım Annem Kavanozu

Canım Annem Kavanozu

Annenize her gün onun ne kadar  özel olduğunu ve onu ne kadar çok sevdiğinizi söylemek ister miydiniz?

Her anne özeldir,eşizdir,tektir,güzeldir… Koşulsuz, çıkarsız sevgi denilince akla gelen tek şey muhakkak ki “ANNE”dir. Anne deyince kelimeler kifayetsiz kalabilir çoğu zaman..Fakat ona tüm sevgimizi sunmak, her an özel hissettirmek gerek..Bunları kelimelerle ifade etmek yada her gün dile dökmek zor olabilir. Herkes annesini elbette ki çok sever fakat bazıları bunu ifade edemez. Ama artık bunu ifade etmenin annenizi mutlu etmenin her gün o nu ne kadar çok sevdiğinizi göstermenin mükemmel bir yolu var. Anneler günü için eşsiz bir hediye  alternatifi olan Canım Annem Kavanozu sayesinde bugüne kadar dile dökemediğiniz tüm sevginizi şimdi ona hissettirebilirsiniz.
Sizde, Anneye 365 Sevgi Mesajı Dolu Kavanozu alarak annenizin kendini ne kadar şanslı hissettiğini, ne kadar mutlu olduğunu gözlerinizle görebilirsiniz.

Eğer annenize harika bir hediye vermek istiyorsanız Anneye 365 Sevgi Mesajı Dolu Kavanozu kesinlikle kaçırmayın. Annem Kavanozu ile  bu anneler günü Anneniz için hiç unutulmayacak bir anneler günü olabilir. Her güne ait farklı bir özel mesaj içeren Canım Annem Kavanozu’nun içinde onu mutlu edebilecek öylesine güzel şeyler var ki…

“Her zaman senin küçük bebeğinim..”,

“Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın”,

“Annem bir günümde değil her günümdesin.”,

“Bana hayat veren ve hayatı öğreten biricik annem, iyi ki varsın!”  ,

“En yakınım sensin!” ,”Dünyada hiçbir aşçı senin kadar güzel yemekler yapamaz.”,

” Her şeyi güzel yapan sensin annem” ,

” Yıllar senin daha da güzelleştiriyor anneciğim”

gibi her güne özel toplam 365 adet mesaj içeren Canım Annem Kavanozu’nu sakın kaçırmayın!

Canım Annem Kavanoz unu Tek olarak alabileceğiniz gibi, İkili Anne ve Kayınvalide Setini normal ücretinden daha uygun bir ücretle alıp annenizin yanında kayınvalidenizi de mutlu edebilirsiniz:) İkili Anne ve Kayınvalide Setini satın aldığınız taktirde iki adet Canım Annem Kavanozu size gönderilecektir.

Fiyatını öğrenmek ve satış Sayfasına gitmek için Tıklayın...

Yorum Bırakın! »