Bayan Öğretmenlere Hediye

Hayatımızda ailemizden sonra en özel ve önemli kişi öğretmenimizdir. Özellikle bayan öğretmenler nazik ve zarif yapılarıyla hayatımızda büyük izler bırakan kişilerdir. Bize adeta anne şefkati gösteren bayan öğretmene hediye almak başlı başına önemli bir seçimin yapılmasını gerektirmektedir. Bayanlara hediye almak genellikle erkeklere göre daha kolaydır. Ancak söz konusu olan öğretmenlerimiz olunca birçok kişi bayan öğretmene ne hediye alınır? sorusunu sormaktadır. Yıl içerisinde birçok özel günde öğretmeninize hediye almak isteyebilirsiniz. Bazı zamanlarda da öğretmeninize hiçbir özel durum olmadan hediye almak, size kattığı emekler için teşekkür etmek istersiniz. Böylesi anlarda ne hediye alınacağına dair daima farklı fikirlere ihtiyaç duyulmaktadır. Öğrenciler genellikle hediye almak için kısıtlı bütçelere sahiptirler. Bu sebeple öğretmeninize alacağınız hediyenin hem işlevsel olması hem de şık görünmesi oldukça önemlidir. Kadın öğretmene hediye seçerken öğretmenin kişiliği, hayata bakışı ve nasıl bir yapıda olduğu en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Örneğin, pastel renklerden hoşlanan öğretmene alacağınız canlı renklerdeki ürün kullanılmadan bir çekmeceye kaldırılacaktır. Bunun için hediye seçerken öğretmeninizi iyi analiz etmeli ve onun hoşlanacağı şeyleri tercih etmelisiniz. Bayan öğretmene alınacak hediyeler neler olabilir? sizin için bir derleme yaparak fikir sahibi olmanızı istedik. Bu hediyeler arasından seçim yapabileceğiniz gibi bu hediyeler benzer hediyeler de öğretmeniniz için tercih edebilirsiniz.

Kişiye Özel Öğretmen Sevgisi Çim Adam

bayan ogretmene hediye Bayan Öğretmenlere Hediye

fiyat bilgisi tikla Bayan Öğretmenlere Hediye

Elinde kalp figürüyle öğretmeninize hediye edilmeyi bekleyen bu çim adam, ona olan sevginizin güzel bir ifadesini sunmaktadır. Bayan öğretmene hediye arayanlar için uygun bir hediye alternatifi olan çim adamı öğretmeninize özel tasarlanacaktır. Dilediğiniz mesajı üzerine rahatça yazabileceğiniz çim adam bayan öğretmene alınacak hediyeler arasında oldukça popüler hediyelerden birisidir. Elinde bir çiçek ve kalp tutan çim adam öğretmeninizin evinde ya da okuldaki masasında oldukça şık duracak bir hediyedir. Çarpıcı ve hoş renkleri sayesinde bayan öğretmene doğum günü hediyesi olarak da rahatlıkla verilebilir. Oldukça uygun fiyata sahip olan öğretmen sevgisi çim adam, öğretmeninize olan duygularınızı yansıtmanızda anahtar olacaktır. Oldukça sevimli ve sempatik bir hediye olmasının yanında elindeki kalp figürünün içerisine öğretmeninize söylemek istediğiniz mesajı da ekleyebileceksiniz. Çim adamın en büyük özelliği ise kafasında bulunan tohumlar sayesinde sulandığında saç yerine kafasında çimler çıkmasıdır. Eskiden daha basit şekilde tasarlanan çim adamlar farklı bir boyut kazanarak öğretmeniniz için ideal bir hediye halinde gelmiştir. Bütçenizi sarsmadan alacağınız bu hediye sayesinde öğretmeninizin kalbini kazanacaksınız. Çim adamın kullanma talimatı ise gün aşırı sulamaktır. 11 x 9 santimetre çapında olan çim adamı öğretmeninize en özel günlerinde hediye edebilirsiniz.

Öğretmenlere Hediyelik Kupa Bardak

bayan ogretmene hediye ne alinir1 Bayan Öğretmenlere Hediye

fiyat bilgisi tikla Bayan Öğretmenlere Hediye

Bayan öğretmene ne hediye alınır? diye düşünenlerdensen çok düşünmene gerek yok. Alabileceğin en ideal ve işlevsel hediyelerden birisi öğretmenine bir kupa bardak hediye etmek olacaktır. Kadın öğretmene hediye seçerken standart kalem, çiçek, parfüm gibi hediyelerden daha farklı olarak bu kupa bardak isme özel hazırlanmaktadır. Bu yönüyle oldukça özel bir hediye olan kupa bardak öğretmenlere özel tasarımıyla dikkat çekmektedir. Şık olmasının yanı sıra mesleki detaylara sahip olan kupa bardak üzerine öğretmeninizin ismini ve onun için bir mesajı yazdırabilirsiniz. Uygun fiyatlı olmasıyla da bütçenizi sarsmayacak olan bu hediyede tüm detaylar kusursuz bir şekilde tasarlanmıştır. Öğretmeninizin kahvesini ya da çayını veya soğuk içeceğini rahatça yudumlayacağı bu bardak evinde ya da okulda diğer bardaklarla karışmayacak farklı tasarımıyla daima kendini belli edecektir. Bu sayede öğretmeniniz hem sizi hiçbir zaman unutmayacak hem de bardağını keyifle kullanacaktır. Bayan öğretmene hediye bardak üzerinde matematik detaylı figürler yer almaktadır. 40 ile 80 derece arasında sıcaklıklara dayanıklı olarak üretilen bardağın üzerindeki yazılar bu yıkama koşullarında silinmeden kalacaktır. Porselen malzemeden üretilen bardağın üzerinde cetvel ve kitap gibi detaylar işlemiştir. Kupa bardak ile öğretmeninize kişiye özel şık bir tasarım hediye etmiş olacaksınız.

Kişiye Özel En İyi Öğretmen Sertifikası

bayan ogretmene hediye ne alinir 2 Bayan Öğretmenlere Hediye

fiyat bilgisi tikla Bayan Öğretmenlere Hediye

Küçük yaşlardan itibaren bize yepyeni bilgilerin kapısını aralayan öğretmenlerimiz için ne hediye alsak yetersiz kalacaktır. Ailemizden ilk defa ayrıldığımız okul yaşamımızda bizi her yönden destekleyen adeta bize ikinci anne şefkati gösteren bayan öğretmene ne hediye alınır? sorusu bu minneti içerisinde hisseden tüm öğrenciler için geçerlidir. Alacağımız her hediye hayatımıza kattıkları için öğretmenlerimize teşekkür etmemizi sağlayacaktır. Bayan öğretmene hediye fikirleri arasında yer alan en iyi öğretmen sertifikası, öğretmeninizi onore edeceğiniz çok hoş bir hediyedir. Üzerine öğretmeninizin resmini koyabileceğiniz hediye kişiye özel hazırlanmaktadır. Üstelik sadece resim yüklemekle kalmayacağınız bu hediyeye öğretmeniniz için bir mesaj ve öğretmeninizin ismini de yazabilirsiniz. Oldukça makul bir fiyatlı hediye olmasıyla da öğrenci bütçenizi sarsmadan alabileceğiniz bu hediye sayesinde bayan öğretmene doğum günü hediyesi ya da başka özel günlerde hediye aramanıza artık gerek kalmayacak. Farklı ve özgün bir hediye olan en iyi öğretmen sertifikası yeşil bir tahtanın önünde tebeşir ve çeşitli cetvellerin yer aldığı hoş bir konseptle tasarlanmıştır. Siyah ahşapla çerçevelenen ürün duvara asılabileceği gibi destek ayağı sayesinde masa üzerine de rahatlıkla koyulabilir. Kadın öğretmene hediye olarak alınabileceği gibi erkek öğretmenlerinize de bu sertifikayı alabilirsiniz.

Bayan Öğretmene Hediyelik Yastık

bayan ogretmene hediye ne alinir 3 Bayan Öğretmenlere Hediye

fiyat bilgisi tikla Bayan Öğretmenlere Hediye

Öğrencileri için her zaman şefkatli, sevgi dolu ve sabırlı olmayı başarabilen, çocukları geleceğe en doğru şekilde hazırlamak için didinen öğretmenlerimiz, hayatımız içerisindeki en önemli kişiler arasında yer almaktadır. Her çocuğun hayatında unutamadığı ve onu belli bir noktadan daha ileriye götürmüş bir öğretmen bulunmaktadır. Özellikle anne sıcaklığını bulduğumuz bayan öğretmenlerimizin yeri daima farklı olacaktır. Bayan öğretmene ne hediye alınır? merak eden öğrenciler ve mezun olsa bile öğretmenlerini unutmayanlar için tavsiye edebileceğimiz hediyeler arasında bayan öğretmene hediyelik yastık oldukça hoş bir tasarıma sahiptir. Yastığın üzerinde bir bayan öğretmen ve öğrencileri resmedilmiştir. Bu sevimli koreografi beyaz zemin üzerine konumlandırılmış yeşil bir tahtanın önüne yerleştirilmiştir. Tahtanın üzerinde ise öğretmeniniz için hoş bir mesaj ve öğretmeninizin adı yazacaktır. Tamamıyla sizin belirleyeceğiniz mesajınızın işleneceği bu hoş yastık kişiye özel hediyeler arasında kadın öğretmene hediye kategorisinde bulunmaktadır. uygun bir fiyata sahip olan bu yumuşacık yastığı öğretmeninize hediye ederek en özel günlerde onu sevindirebilirsiniz. Bayan öğretmene doğum günü hediyesi olarak verilebilecek bu yastığı aynı zamanda yılbaşında ya da öğretmenler gününde öğretmeninize hediye edebilirsiniz. Yastığı ana sınıfı öğretmenine verebileceğiniz gibi matematik, fen bilimleri, Türkçe gibi branş öğretmenlerinize de rahatlıkla hediye edebilirsiniz. 40 x 40 santimetre ebatlara sahip olan yastık yumuşacık elyaf dokuya sahiptir.

Öğretmenlere Özel Makyaj Aynası

bayan ogretmene hediye ne alinir 4 Bayan Öğretmenlere Hediye

fiyat bilgisi tikla Bayan Öğretmenlere Hediye

En kutsal mesleklerden birisi olan öğretmenlik mesleğini icra eden canımız öğretmenlerimize en özel günlerinde hediye almayı arzu ederiz. Özellikle adeta ikinci annemiz konumuna gelen bayan öğretmenlerimizi mutlu etmek ve özel günlerinde hatırlamak önemlidir. Bize olan emeklerinin karşılığı bu şekilde ödenmese de öğretmenlerimizi unutmamamız onları mutlu edecektir. Bayan öğretmene ne hediye alınır? diye soranlar için en ideal hediyelerden birisi makyaj aynası olacaktır. Gün boyunca okulda olan öğretmenlerimize çantalarında taşıyacakları hoş bir makyaj aynası hediye edebilirsiniz. Bu makyaj aynasını diğerlerinden ayıran en önemli özelliği ise kişiye özel olmasıdır. Bayan öğretmenler için hediye fikirleri arasında bulunan kişiye özel makyaj aynası öğretmeninize özel tasarlanmaktadır. Beyaz üzerine yeşil, sarı ve kırmızı renklerle tasarlanan makyaj aynası üzerine istediğiniz mesajı ve öğretmeninizin ismini yazdırabilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir hediye olan makyaj aynası öğretmeniniz için şık bir hediye olacaktır. Kadın öğretmene hediye arayanların gönül rahatlığıyla satın alabileceği makyaj aynası uygun fiyatıyla da öğrenci bütçesini sarsmayacaktır. Metal malzemeden üretilen makyaj aynası 6 x 7 x 1 santimetre ölçülerindedir. Üzerine yazdırmak istediğiniz mesajlar aynanın kapak kısmına süblimasyon baskı tekniğiyle uygulanır. Bakımlı bir öğretmeniniz varsa bu makyaj aynası onu çok mutlu edecek, uzun yıllar boyunca aynayı severek kullanacaktır.

Bayan Öğretmenlere Özel Termos

bayan ogretmene hediye ne alinir 5 Bayan Öğretmenlere Hediye

fiyat bilgisi tikla Bayan Öğretmenlere Hediye

Öğretmenlerimiz için tüm özel günlerde farklı hediyeler almak onlara yapabileceğiniz en güzel teşekkür olacaktır. Bizim için verdikleri emeklerin karşılığı elbette bu hediyeler değildir. Ancak öğretmenlerimize duyduğumuz sevgiyi ve teşekkür duygumuzu en iyi ifade şekli, öğretmenlerimizin özel günlerini unutmamak olacaktır. Öğretmenleri bayan olan öğrenciler için sunulan hediye alternatifleri arasında termos, bir öğretmene alınabilecek en doğru hediyelerden birisidir. Gün boyunca okulda olan ve çeşitli derslere giren öğretmenlerimiz içeceklerini bu şahane hediye sayesinde sıcak tutabilecekler. Bayan öğretmene alınacak hediyeler içerisinde hoş bir görünüme sahip olmasının yanında kişiye özel olmasıyla da ön plana çıkan bu hediye bayan öğretmene doğum günü hediyesi olarak rahatlıkla verilebilir. Kişiye özel olmasıyla da farklı bir hediye olan bayan öğretmenlere özel termos MUG, kadın öğretmene hediye arayanlar için hem uygun fiyatlı hem de ideal bir hediyedir. Termosun üzerine öğretmeniniz için bir mesaj yazabileceğiniz gibi öğretmeninizin ismini de yazabilirsiniz. Bu sayede her zaman sizi hatırlayacak olan öğretmeninize çok özel bir hediye armağan etmiş olacaksınız. Yeşil fon üzerinde bir bayan öğretmenin resmedildiği termos çiçekler ve öğretmenlerin en fazla kullandığı ürünler arasında bulunan kalem resmine sahiptir. Tasarımıyla oldukça şık bir görünüme sahip olan termosla sıcak ve soğuk içecekler uzun süre korunabilir. İçi paslanmaz çelikten üretilen termos insan sağlığı için zararlı olan bir madde içermemektedir. Ürünün kişiselleştirilme işlemi termosun dış yüzeyinde bulunan sert şeffaf akrilik malzemenin içine yapılmaktadır. Termosun üzerine yapılan baskılar kaliteli ve canlıdır. 19 santimetre uzunluğa sahip olan termos 7 santimetre genişliktedir. Her mekan için ideal bir kullanım imkanı sunan kişiye özel bayan öğretmen termosu ile öğretmeninizin kalbini kazanacaksınız.

Sınıf Öğretmenine Hediye Resim Çerçevesi

bayan ogretmene hediye ne alinir 6 Bayan Öğretmenlere Hediye

fiyat bilgisi tikla Bayan Öğretmenlere Hediye

Sınıf öğretmenleri bir öğrencinin hayatındaki en önemli kişiler arasında yer almaktadır. Okul hayatına ısınmayı, derslerde başarılı olmayı ve geleceği şekillendirmeyi sağlayan sınıf öğretmenlerine yıl boyunca özel günlerde hediyeler alarak onları ne kadar düşündüğünüzü gösterebilirsiniz. Sizin için harcadıkları emekleri karşılamasa da hediye olarak onlara olan sevginizi ifade edebilirsiniz. Özellikle bayan öğretmenlerimiz annelerimizin bize gösterdiği şefkate eşdeğer bir sevgi vererek bizi geleceğe hazırlamışlardır. Bayan öğretmene hediye almak isteyen öğrenciler için en ideal hediyelerden birisi sınıf öğretmenine hediye resim çerçevesidir. En özel günlerde alınabilecek bu hediye bayan öğretmene doğum günü hediyesi olarak verilebileceği gibi yılbaşı ya da öğretmenler gününde de hediye edilebilir. Resim çerçevesinin en önemli özelliği ise kişiye özel olmasıdır. Pembe renkli olan çerçevenin üst tarafından çocuk figürleri yer almaktadır. Alt bölümünde ise makas, elma, cetvel ve saat gibi öğretmenlikle özdeşleşmiş semboller yer alır. Çerçevenin sağ ve sol bölümüne çeşitli mesajlar ekletebilirsiniz. Bayan öğretmen için hediye fikirleri arasında yer alan bu şık hediyenin alt bölümünde yer alan koyu pembe çerçevenin içerisine ise öğretmeninizin ismi ve ona özel sevgi dolu bir mesaj yazdırabilirsiniz. 22 x 18 santimetre ebatlarında olan çerçevenin fotoğraf sergileme bölümü 12 x 8 santimetredir. Çerçevenin arka bölümünde bulunan destek aparatı sayesinde çerçeve rahatlıkla masa üzerine koyulabilir. Parlak bir yüzeye sahip olan çerçeve HDF malzemeden üretilmiştir. Öğretmeniniz için ideal olan bu hediyeyi bütçenizi sarsmadan rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Yorum Bırakın! »