Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

babalar gunu hediyesi1 Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

* Babalar Günü Hediyesi Fikirleri-1: Babanıza Sevgi dolu mektup ya da şiir yazın.

Hediye demek sadece maddi değeri olan objeler değildir.Bu babalar gününden her şeyden çok sevdiğiniz o muhteşem adama yani biricik babanıza kendi dilinizden,yüreğinizden bir şiir yazın.İyi de ben şiir yazmayı bilmem,beceremem,yazamam demeyin.En azından deneyin.Bu yazdığınızın dört dörtlük bir şey olmasına gerek yok ki,tek önemli olan sizin duygularınızın yer alması,sizin emek harcayıp yazmış olmanız.Hiç bir şey yazamıyorsanız,aklına bir şey gelmiyorsa hiç değilse geçmiş günleri,anılarınızı,hatıralarınızı çocukluktan kalan babanızla olan bir anınızı hatırlayın ve bunları karalayın…Yada eskilerde kalan mektup devrinin kapılarını aralayın.Babanıza kendi ağzınızdan bir mektupla ona olan bu sonsuz duygularınızı dile getirin.Eminiz ki babanız hem çok sevinecek hem de onurlanacaktır.

* Babalar Günü Hediyesi Fikirleri-2: Babanıza sürpriz bir slayt yada video klip

Durağan resimler artık yerini cıvıl cıvıl hareketli animasyonlara,videolara bırakıyor.Gelin bu babalar gününde sizde babanıza onu şaşırtacak ve hayranlıkla izleyip gururlanacağı bir video hazırlayın.Bu çokta zor bir şey değil. Bunun için yapmanız gereken babanıza ve size ait fotoğrafları herhangi bir video programı ile klip haline getirmek.Resimlere ek olarak babanıza hitaben yazdığınız yazıyı yada ufak tefek sözleri de ekleyebilirsiniz.Tabi tüm bunları oluşturduktan sonra yine babanızın seveceği hoş bir fon müziği de eklemeyi ihmal etmeyiniz.

* Babalar Günü Hediyesi Fikirleri-3: Babanıza kara kalem portre resim yaptırın.

Sıradanlıktan kurtulup babanıza bu babalar günü farklı ama bir o kadar da anlamlı bir hediye sunmak istiyorsanız,babanıza özel olarak yaptırabileceğiniz babanızın güzel bir portre fotoğrafını karakalem portre olarak çizdirip ona hediye edebilirsiniz. Böylelikle sıradan bir fotoğrafa çok derin bir anlam katacaksınız aynı zamanda karakalemin getirdiği güzellik ve şıklık ile nostaljik bir etki de yaratmış olabileceksiniz. Eminiz ki babanız için bu karakalem çalışması en özel hediye olacak ve evinizin yada babanızın odasının en nadide bir köşesinde yerini alacaktır.

* Babalar Günü Hediyesi Fikirleri-4: Babanıza tatil hediye edin.

Eğer benim babam her şeyden kıymetli diyorsanız,eğer ki maddi manevi her şeyim ona feda diyorsanız,ve tabi ki bütçenizde buna yetiyorsa o zaman babanız için size şahane bir hediye önerim var. Havaların ısınmasıyla birlikte herkes için en güzel hediye muhakkak ki güzel bir tatil olacaktır. Yıllardır sizin için kendini paralayan,gece gündüz çalışıp yorulan babanıza bu babalar gününde güzel bir tatil hediye edin. Annenizle birlikte beğenip sevebilecekleri güzel bir tatil rezervasyonu yaptırıp onlara hediye edebilirsiniz. Eminiz ki hiç unutulmayacak ve en çok beğenilecek hediye babanız için bu olacaktır.

* Babalar Günü Hediyesi Fikirleri-5: Babanıza websitesi yaptırın.

Teknolojinin bu kadar hızlı gelişmesiyle artık her şey internet üzerinden devam etmeye başladı. Bu babalar gününde sizde teknolojiye ayak uydurun ve bir değişiklik yaparak babanıza bir web sitesin yapın.Babanıza ve size ait bir sürü fotoğrafın,videoların,anıların ve yazıların yer aldığı sadece babanıza özel bir web sayfası hayal edin.Ne kadar güzel ve unutulmaz olur değil mi? Eminiz ki böylesine marjinal bir hediye karşısında babanız çok gururlanacak ve şaşıracaktır.

* Babalar Günü Hediyesi Fikirleri-6: Babanız için gazeteye ilan verin.

Babalar günü sabahında babanız kahvesini yudumlayıp gazete keyfini yaparken ne kadar çok sevildiğini,kendi resmini gazetede okusun ister miydiniz? O halde bu babalar gününde babanızı mutlu etmek ve şaşırtmak için babanızın okuduğu bir gazetede güzel bir babalar günü ilanı vererek ona olan sevginizi önce babanıza sonra da milyonlara ulaştırabilirsiniz. Eminiz ki bir baba için en gurur verici ve en unutulmaz bir hediye bu olacaktır.

* Babalar Günü Hediyesi Fikirleri-7: Kişiye Özel Hediyeler

Genelde babalar gününde babalarımıza aldığımız hediye bellidir,standarttır. Babalarımızın en çok kullandığı ve ihtiyacı olduğu giyim ve aksesuar ürünleri vardır. Bu babalar günün bu sıradan hediyeleri özel bir hale getirmek tamamen sizin elinizde. Bu genel hediyeleri kişiye özel babalar günü hediyesi olarak satın olabilirsiniz. Mesela babanıza alacağınız şık bir kartvizitlik ona özel onun ismine özel olsun ister miydiniz? O halde bu babalar gününde almak istediğiniz hediyeleri kişiye özel olarak aratırsanız babanıza özel farklı ürünler bulabilirsiniz. Seçeceğiniz ürünlerde babanızın resmi,ismi yada ona ait herhangi bir şey olabilir. Tek yapmanız gereken hediye araması yaparken

“Babaya kişiye özel kartvizitlik,babaya kişiye özel hediyeler, kişiye özel babalar günü hediyeleri” gibi anahtar kelimeleri kullanarak hediye araması yapmaktır.

* Babalar Günü Hediyesi Fikirleri-8: Babaya Özel Plaket Hediyeleri

Bu babalar gününde babanızın gururunu okşayarak onu bu sefer siz ödüllendirin. Nasıl mı ? Tabi ki babalar gününde babaya özel plaket ile. Babanıza özel olarak hazırlatabileceğiniz bu özel ve farklı hediyeye babanıza ait bir fotoğraf yada onun için yazacağınız kısa bir mesajı ekletebilirsiniz. Bu farklı hediye her zaman babanızın hatırlayıp her gördüğünde onurlanacağı bir o kadar da beğenip mutlu olacağı kişiye özel harika bir hediye seçimi olacaktır.

* Babalar Günü Hediyesi Fikirleri-9: Babanız ile o günü dolu dolu yaşayın.

İşte en anlamlı,en özel en değerli Babalar günü hediyesini şimdi sizlerle paylaşıyoruz. Bir baba için en kıymetli hediye muhakkak ki ona içten bir tebessümünüz,ona sarılmanız ve tabi ki onunla karşılıklı oturup edeceğiniz hoş bir muhabbet olacaktır. Bir düşünün o malum yoğunluğunuzdan,iş telaşından,bir yerlere yetişme telaşınızdan en son ne zaman babanızla dolu dolu güzel bir vakit geçirdiniz? Ne zaman sadece tüm gününüzü babanıza ayırıp hoş bir sohbet ettiniz. Cevap üzücü değil mi? Belki binde bir,belki de hiç… O halde bu babalar günü sadece sizin ve babanızın olsun.Tüm gününüzü o kocaman yürekli adamla,yani babanızla geçirin.Tıpkı çocukluğunuzda ki gibi birlikte zevk aldığınız şeyleri yapın ve gün sonunda oturup sessiz,sakin huzurlu bir şekilde kahvenizi yudumlayıp güzel güzel sohbet edin.

 *Babalar Gününe Özel Hediye Fikirleri:

Sadece babalar günü için tasarlanmış birbirinden özel hediye önerilerim.

biyikli kupa bardaklar Babalar Günü Hediyesi Fikirleri canim babam kavanozu Babalar Günü Hediyesi Fikirleri isme ozel deri cuzdan1 Babalar Günü Hediyesi Fikirleri kahraman baba bardak Babalar Günü Hediyesi Fikirleri kisiye ozel ajanda Babalar Günü Hediyesi Fikirleri kisiye ozel caki Babalar Günü Hediyesi Fikirleri kisiye ozel tavla Babalar Günü Hediyesi Fikirleri tekerlek tasarimli duvar saati Babalar Günü Hediyesi Fikirleri babaya ahsap cerceve Babalar Günü Hediyesi Fikirleri babalara ozel mutfak onlugu Babalar Günü Hediyesi Fikirleribabaya dekor hediyesi Babalar Günü Hediyesi Fikirleribabaya ozel bardak Babalar Günü Hediyesi Fikirlericakmakli kol saati Babalar Günü Hediyesi Fikirlericuzdanli kartvizitlik Babalar Günü Hediyesi Fikirlerikisiye ozel deri set Babalar Günü Hediyesi Fikirleriklasik baba sozleri bardak Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

Yorum Bırakın! »