Astsubay Sevgiliye Hediye

Askerlik, kutsal bir görevdir. Bizim için canlarını tehlikeye atan ve bizlerin rahat uyumasını sağlayan askerlerimiz için çok şey borçluyuz. Bir de bu asker, bizim sevdiğimiz kişi ise işin mahiyeti daha da değişir. Asker bir sevgiliniz olması zordur derler. Evet, yıllarca asker sevgilinizden uzakta kalabilir; onun hasretini çekebilirsiniz. Hele özel günler, sizin için daha da çekilmez bir işkence haline de gelebilir. Bir de işin içinde mesafe kavramı varsa, bu iki sevgili için de zor bir durumdur. Peki, bir astsubay sevgiliye, ne hediye alınabilir? Hediyeler, sevgi göstermenin daha somut şekilleri olduğundan, asker sevgilinizin her zaman yanında olamasanız da güzel hediyeler alarak, ona yanında olduğunu hissettirebilirsiniz. Şimdi sizlere Astsubay bir sevgiliye alınabilecek olan hediyeleri derleyeceğiz:

Kişiye Özel Asker Künyesi

astsubay sevgiliye hediye Astsubay Sevgiliye Hediyefiyat bilgisi tikla2 Astsubay Sevgiliye Hediye

Sevdiğinizle aranızda mesafeler mi var? O halde bu künye sizin için ideal bir tercih olacaktır. Özellikle asker sevdiğiniz için bu güzel künyeyi kendi fotoğrafınızı bastırarak hediye edebilirsiniz. Bu sayede zorlu görevinde onun her daim yanında olursunuz. Eminiz ki sizin de sevdiğiniz gün boyunca sizi düşünüyor ve fotoğrafınıza bakmaya ihtiyaç duyuyor.

astsubay sevgiliye hediye 8 Astsubay Sevgiliye Hediye

fiyat bilgisi tikla2 Astsubay Sevgiliye Hediye

Sevdiğiniz insan, kolay bir şekilde bu künye ile istediği zaman sizinle olabilir. Siz de ona daha yakın olmak istiyorsanız, bu künyeyi tercih edebilirsiniz. Bu künyeyi satın almak için Hediyemen.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

El Bombası Kupa Bardak

astsubay sevgiliye hediye 2 Astsubay Sevgiliye Hediyefiyat bilgisi tikla2 Astsubay Sevgiliye Hediye

Asker sevgilinize ne hediye edeceğinizi düşünüyor ve bulamıyor musunuz? Sizin için çok ilginç bir hediye seçeneğimiz var. Görenleri şoke edecek olan el bombası kupa bardak, asker sevgiliniz için ideal bir tercih olabilir. Bu kupa bardakla ona şaşırtıcı bir sürpriz yapabilirsiniz. Kendine has ilginç tasarımı ile asker birisi için oldukça hoş bir hediye olabilir.

astsubay sevgiliye hediye 6 Astsubay Sevgiliye Hediye

fiyat bilgisi tikla2 Astsubay Sevgiliye Hediye

Bu hediye ile ona verdiğiniz bütün hediyeleri unutturabilirsiniz. Hediye edeceğiniz asker sevgiliniz, günlük olarak sıcak çay ve kahve ihtiyacını bu bardakla rahat bir şekilde karşılayabilir. Kendine özel el bombası tasarımı ile gören herkesin dikkatini kendi üzerine çekebilir. Bu hediyeye ulaşmak için Hediyemen.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Armalı Cüzdan

astsubay sevgiliye hediye 3 Astsubay Sevgiliye Hediye

fiyat bilgisi tikla2 Astsubay Sevgiliye Hediye

Deniz kuvvetleri, ülkemizin önemli savunma birimlerinden bir tanesidir. Askerlik mesleğinin geneli zordur. Bizlerin rahat uyuyabilmesi için oradaki askerlerimiz, canla başla kendilerini feda etmekten hiç çekinmemektedir. Bunun için askerlerimiz, bizim için çok kıymetlidir. Özellikle bir de asker bir sevdiğimiz varsa, iş daha da farklıdır. Her zaman aklımız onda kalır.

astsubay sevgiliye hediye 7 Astsubay Sevgiliye Hediye

fiyat bilgisi tikla2 Astsubay Sevgiliye Hediye

Onlar ile aramızda görev sebebi ile mesafeler oluşur. Ama bu mesafeler, onlara olan sevgimize engel değildir. Bunun için siz de bu kutsal göreve sahip olan sevdiğinize hediye almak istiyorsanız, kişiye özel unvan ve isim baskılı bu kaliteli cüzdanı, sevdiğinize hediye edebilirsiniz. Bu hediyeye Hediyemen.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kara Kuvvetleri Komutanlığı Çikolata Kavanozu

astsubay sevgiliye hediye 4 Astsubay Sevgiliye Hediye

fiyat bilgisi tikla2 Astsubay Sevgiliye Hediye

Dünyadaki en kutsal görevlerden birisi de askerliktir. Bu alanda bizleri koruyan ve gözeten yüzbinlerce vatan evladı vardır. Onlar, her şeyin en iyisini ve en özelini hak etmektedirler. Siz de asker olan sevgilinize bir hediye almak istiyor ve bu konuda araştırma yapıyorsanız, sizin için kara kuvvetleri baskılı kişiye özel çikolata kavanozunu asker sevdiğinize hediye edebilirsiniz. Aranızdaki derin muhabbeti güzel ve tatlı bir hediye ile pekiştirmek istiyorsanız, bu çikolata kavanozu sizin için güzel bir tercih olacaktır. Kişiye özel unvan ve isim baskılı bu özel çikolata kavanozunu asker sevgilinize hediye etmek için Hediyemen.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz.

F16 Savaş Uçağı Tasarımlı 3D LED Lamba

astsubay sevgiliye hediye 5 Astsubay Sevgiliye Hediye

fiyat bilgisi tikla2 Astsubay Sevgiliye Hediye

Hâlihazırda hem askerlik görevini yerine getiren hem de uçaklara merakı olan asker bir sevgiliniz mi var? O halde bu hediye tam size göre. Vatani görevini yerine getiren gönlünüzün kahramanı sevgilinize 3D tasarımlı F16 savaş uçağı LED lambayı hediye ederek, onun kalbini fethedebilirsiniz. Özellikle askeri lojmanda kalan sevgiliniz için ideal bir tercih olacak bu LED lamba, şık tasarımı ile sevgiliye verilebilecek en güzel hediyelerden bir tanesi olabilir. Bu hediye ile siz de uçak merakı olan asker sevgilinizin ilgisini çekebilirsiniz. 3D tasarımlı F16 savaş uçağı LED lambaya Hediyemen.com adresi üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yorum Bırakın! »