Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır?

Her yılın Mayıs ayında kutlanan (Bu yıl Anneler Günü 11 Mayıs 2014 pazar günü kutlanılacak) bir gün vardır ki, bu gün, sorumluluğu, görevi, fedakarlığı açısından kimsenin yanına bile yaklaşamayacağı Annelere adanmıştır. Evet! Anneler Günü! Hayatını, sağlığını, düşüncelerini sadece ama sadece çocuklarına ve eşine adayan annelerimizin Anneler gününü ilginçhediyeci.com ailesi olarak, bütün iyi dileklerimiz ile kutluyoruz. Biz de bu özel günde, siz değerli okuyucularımıza Anneler günü için alınabilecek en güzel hediye fikirlerimizi paylaşmak istiyoruz. Annenizin hoşuna gideceğini düşündüğümüz hediye önerilerimizin büyük bir bölümü, Anneye özel hediyelerdir. Eminiz ki, tüm Anneler için en önemli şey çocuklarının sağlığı ve mutluluğudur! Yine eminiz ki, siz de, bu yaşınıza kadar üzerinde yoğun bir emeği bulunan Annenize şükranlarınızı ve teşekkürlerinizi sunmak için en güzel Anneler Günü hediyesini seçeceksiniz! Anneye verilebilecek en güzel hediyenin, kalpten ve gönülden kendisine duyulan sevgi olduğunu düşünüyoruz. Gerçekten de bir Anne için en büyük hediye, koruyup kolladığı, bin bir zahmet ile büyüttüğü evlatlarının mutluluğunu görebilmektir. Şimdi mutlu etme sırası siz çocuklarında! 11 Mayıs 2014 Anneler Günü için henüz Anneye bir hediye belirlemediyseniz bizce çok şanslı sayılırsınız. Büyük bir titizlik ve özenle sizler için seçtiğimiz Anneler Günü Hediyelerine bu başlık altında göz atabilirsiniz. Annelerimiz çok özel oldukları için, biz de Anneler Günü Hediyesi olarak mümkün olduğunca Kişiye özel Hediyeler seçmeye çalıştık! Annenize kişiye özel hediye verdiğinizde inanıyoruz ki, Anneler Gününün en mutlu insanı Anneniz olacaktır. Çünkü kişiye Özel hediyelerin içinden seçeceğiniz herhangi bir hediye, Annenizin ismine, soy ismine veya fotoğrafına özel bir hediye olacaktır. Dilerseniz fazla zaman kaybetmeden Anneler Günü Hediyesi olarak siz değerli ziyaretçilerimiz için neler seçmişiz hep birlikte bakalım.

2014 YILINA ÖZEL ANNELER GÜNÜ HEDİYELERİ

Aşağıda sadece 2014 yılı için özel üretilmiş birbirinden kullanışlı,kişiye özel ve ilginç tasarıma sahip anneler günü hediye önerilerimi bulabilirsiniz.

anneye cuzdan Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır? anneye ahsap kesme tahtasi Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır? kahveci anneye hediye Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır?

anneye yastık Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır? anneler gunu hediyesi Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır? anneler gununde ne alinir Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır?

17 Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır? anneye ne hediye alinir Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır? anneye ozel cep telefonu kilifi Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır?

annem dergi kapagi Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır? anneye odullu set Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır? akrilik tepsi Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır?

anneye akrilik odul Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır? anneye cikolata Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır? anneye baharatlik seti Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır?

anneye laleli hediye kutusu Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır? anneye ahsap cerceve hediyesi Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır? annye cikolata kulesi Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır?

annelere ozel yastik Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır? anneye saat hediyesi Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır? anneler gunu yastik Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır?

canim annem kovasi Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır? annemin puf noktalari kavanozu Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır? mutfak onlugu Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır?

yastik Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır? kova Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır?anneye mesajli kavanoz Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır?

ANNELER GÜNÜNE ÖZEL HEDİYE ÖNERİLERİ

Oscar Ödülü Kişiye Özel Yazılı Büyük Boy

Şımartan hediyeler var mıdır? Elbette vardır. Hem de alası vardır. Gördüğünüz bu Kişiye özel üzerine yazı yazılabilen Büyük boy Oscar heykeli ile sevdikleriniz çok şımartılacak. Şımarmakta da haksız değiller. Tamamen kişiye özel olarak düzenlene bilen bu Oscar Ödülü heykeli sevdiklerinize verilebilecek en anlamlı ve özel hediyelerden biri. Bütün kitaplıklarda ve TV ünitelerinin üzerinde bu ödül için şimdiden yer açılacak gibi. Çünkü oldukça da dekoratif bir görüntüsü olan bu hediyeniz en çok konuşulacak hediyelerden biri. Siz de artık Tüm sevdiklerinize üzerinde kendi istediğiniz kelimeleri yazdırarak onlara özel Oscar verebilceksiniz! İsterseniz Oscarı hediye vereceğiniz kişinin adını yazdırın, isterseniz iltifatınızı, methiyelerinizi yazdırın, ne yazacağınız tamamen sizin elinizde! Anneler Günü Hediyesi bulamadım diyenler bu hediyeye daha fazla yaklaşıp yakından baksın lütfen.

Canım Annem Kavanozu

Sevgililer Günü oldu, Sevgilinizi şımartacak bir şeyler yaptınız, Yıl Dönümü oldu eşinizle romantik bir akşam yemeğine çıktınız! Peki sizce Annenizin de şımartılmaya ve kendini özel hissetmeye ihtiyacı yok mu? Yaklaşan Anneler Günü için veya Annenize doğum günü için şöyle Romantik bir hediye vermeye ne dersiniz? Hem de ne romantik! Anneye özel içerisinde tam 365 özel not olan bu özel sevgi dolu kavanoz En güzel Anneler Günü hediyelerinden! “En yakınım Sensin”, “Her zaman senin küçük bebeğinim.”, “Her şeyin en güzelini yapan sensin Annem”, “Yıllar seni daha da güzelleştiriyor Anne” bu ve buna benzer 365 not kağıdı bulunan bu özel hediye ile, Anneniz kendini özel hissetmek istediği yılın her günü, bu kavanozdan bir mesaj alıp okuyabilir.

Süper Anne Sihirli Kupa

Kimin başı sıkışsa süpermen hemen oracıkta olur. Anneniz de tabiri caizse sizin hayatınızı ilgilendiren her konuda bütün işini gücünü bırakır ve sadece sizi kurtarmakla uğraşır. Okul ile ilgili bir sorununuz olur Anne orada! Kız arkadaşınız veya erkek arkadaşınız ile ilgili bir sorununuz olur yine Anneniz Orada! Babanız size bir nedenden dolayı kızar Anne kendini siper eder. Böylesine fedakar birine sadece Anne demek yeterli midir? Elbette hayır olsa olsa bu Anne SÜPER ANNE’dir. Anneler Gününde Anneye Ne hediye alınır? Anneler gününde Annenize hediye olarak Annenize Süper Anne Sihirli kupa Bardak hediye etmek ister misiniz? Hem kullanışlı bir hediye olacaktır hem de Annenize SÜPER bir Anne olduğunu vurgulamak için iyi bir Anneler Günü Hediyesi olacaktır.

Annelere Özel Akrilik Ödül

Anneye Özel Akrilik ödül, Anneler Günü için bir Anneye alınabilecek en anlamlı ve özel hediyedir. Akrilik cam üzerine özel baskı tekniği ile yazılacak olan yazı, tamamen sizin Annenize iletmek istediğiniz o özel mesajı içeriyor. Anneler gününde böylesi bir hediye, Annenizin mutluluktan ayaklarını yerden kesecek ve Anneniz sizin gibi bir evlada sahip olduğu için, sizinle inanılmaz gurur duymasını sağlayacaktır. Ürün özel bir cam üzerine yazıldığı için uzun yıllar Annenizin saklayabileceği ve gözü kadar değer vereceği çok romantik bir ürün. Ürün akrilik camdan üretilmiş olup 10×15 cm boyutlarındadır. Annenize söylemek istediğiniz en özel sözcükleri yukarıdaki sepete ekle butonu üzerindeki bölüme yazmayı unutmayınız.

İstiridye İçinde Gerçek İnci Kolye

Yüzük, küpe ve inci kolye setinden oluşan Aşk İncileri Takı Seti ile, sizin için özel olan O Bayana, Onun sizin için ne kadar değerli olduğunu hissettirin. İnci tanesinin özünde bizlere vermiş olduğu mesaj ise çok çarpıcıdır; “Göze kötü gelen şeylerin bile kalplerinin pırıl pırıl olabileceğinin en güçlü kanıtıdır.” Doğal yollarla bir incinin oluşumu için uzun yıllar geçmesi gerekmektedir. O yüzdendir ki inciler çok değerli ve özeldir. Bildiğiniz gibi istiridye, deniz içerisindeki en hassas canlılardan biridir. İstiridye kabuğu taşlaşmış ve oldukça serttir. İzin vermediği sürece kimse kolay kolay incileri oradan çıkaramaz. Yemek yeme ihtiyacını karşılamak istediğinde ise kabuğun içine kum parçaları, girerse istiridye bu durumdan oldukça rahatsız olur ve özel yeteneği ile bu parçalarının üstünü örter. Üstünü salgı maddesi ile kapladığı kum parçaları yıllar içerisinde müthiş parlak ve zarif inci tanelerine dönüşür.

Anneye hediye konusunda o hediye sitesi, bu hediye sitesi derken yüzlerce hediye arasından sizin de kafanız karıştıysa, anlaşılan bu konuda biraz da biz kafanızı karıştıracağız! Sizler için seçtiğimiz Anneler günü hediyesini belirlerken kendi kendimize şu soruları sorduk: Anneler günü için alınabilecek en güzel hediye nedir? Anneye hediye ne alınabilir? Anneler günü hediyesi ne olabilir? ve Anneler günü için özel hediyeler! bu soruları kendimize sorarak yüzlerce hediye içerisinden bizce en güzel Anneler Günü hediyelerini seçmeye çalıştık!

 

“Anneni mi daha çok seversin Babanı mı?” bu soru çocuklara küçük yaşlarında ebeveynleri tarafından sorulur, çocuklar da elbette, bu konuda oldukça politik cevaplar verirler. Çoğu zaman baba yanında yoksa cevap “Anne” olur, tersi durumda da “Baba” olur! Aslında bu bir çocuğa sorulmaması gereken çok yanlış bir sorudur! Çünkü Anne ve babanın çocuk üzerindeki emeği ve çocuğa karşı rolleri çok farklıdır. Bir çocuk için bedensel anlamda emeğin en fazlasını tartışmasız Anneler verir.

 

Annenize Anneler Günü için alınabilecek en anlamlı hediyeler Kişiye özel hediyelerdir. Çünkü kişiye özel hediyeler sadece hediyeyi alan kişinin adına düzenlendiği için hem hediyenin değerini etkiler hem de daha anlamlı ve etkileyici olur. Bu sebeple sizlere Anneler Günü için alınabilecek hediyelerin en tepesine Anneye Kişiye Özel hediyeleri koymak istiyoruz. Kişiye Özel Hediyeler uzun yıllar sizi hatırlatacak çok özel hediyelerdir. Bu hediyeleri Anneye doğum günü hediyesi veya sıradan bir günde hediye olarak da düşünebilirsiniz…

 

Yorum Bırakın! »